גבר מכה....

naama78

New member
גבר מכה....

נשאר מכה... האמנם??? ערב התרמה לוי"צו הקרנת הסרט "לעיניך בלבד" סרט ספרדי מעולה עם אמירה חזקה מאוד על החיים בכלל ועל גברים מכים ונשים מוכות... לכו לראות!

a n a t i 3 2

New member
מתי התחיל????????

ובאיזה ערוץ????

N D R

New member
מצד שני...

המשטרה לא כל כך מהר תאמין שכלב הבית הוא כלב רחוב. אבל במקרה של אנשים לעומת זאת הם מאמינים יותר.

מקפיצים

New member
בלי להעליב כלבים בבקשה

שני כלבים אספתי מהרחוב לפני כ- 15 שנה. אחת "לוחמת חופש", גדרות של 3 מ' לא יכלו לה. בכל פעם שיצאנו מהבית מצאנו אותה מחכה לנו על המדרכה ליד הבית. השני "נוירוטי", מצאתי אותו על סף מוות, מאז נכנס ללחץ בכל פעם שיצאנו. בבית היה עוקב אחרינו מחדר לחדר. כשהזדקן, ולא יכל ללוות אותי לטיולים רגליים ארוכים היה מביט בי מובס, וחוזר הביתה. כשהתגרשנו, עברנו לגור אחד ליד השני. הכלבים, באופן מפתיע, קיבלו את מצב "שני הבתים" בטבעיות. מדי פעם, במסגרת שיטוטיהם, היו עוברים מבית זה לאחר. כשהגיעו, ביררו מה יש לאכול, לא הפעילו שיפוטיות, ולא מתחו ביקורת. את שניהם נאלצתי להרדים השנה. אז בלי להעליב כלבי רחוב בבקשה. מקפיצה ... ממקפיצים

turrican

New member
למה ססמאות נבובות?

אחד הדברים שאני לא אוהב בפורום שלכם (נו טוב שלנו..) זה שכל אחד זורק סיסמאות בסגנון "ספר האושר הגדול-100 טיפים" החיים הם לא אוסף של משפטים.. תזכרו את זה.זה בולשיט. ולאריקו המקורי (האמת שם מאד מקורי..מוכרח להודות) מה הקשר למה שאמרת?? רוב הכלבים בכלבייה "SOS חיות" בהרצליה הם כלבים שננטשו, כלבי רחוב וכלבים בשירות הצבא שיצאו ל"פנסיה" וכולם מתקבלים באהבה אצל אנשים ואין שום בעיה.אז למה לזרוק סיסמאות באוויר?? הגיע הזמן קצת למתן את ה"משפט מחץ" שלכם כי אף אחד באמת לא מיישם אותם. וסליחה על הטון ה"עצבני" אבל פשוט הייתי חייב להוציא את זה החוצה..

ובכל זאת.....

כלב רחוב ישאר כלב רחוב גם אם תכניס אותו הבייתה אדון אלכס היקר הסיסמאות הנבובות שלנו לא מוצאות חן בעיינך? אני לא חושב שאף אחד הזמין או השאיר אותך פה בכח לא טוב=לא כסף ויש אנשים שכן מישמים משפטיי מחץ לידיעתך!!! לא זכור לי גם שאנשים הזמינו "מחנך"חדש יש לנו המון כאלה אריק אגב אני אוהב חיות וכלבים במיוחד

turrican

New member
אז ביייי לכולם!!!

נמאס לי מהתשובה המתנשאת שלך . תודה רבה על השהייה בפורום. תודה לחי המתוקה. ולפצפונת ולכל שאר החברים היקרים. אני לא חוזר לכאן יותר. באייי

ביי וסאלמאט וברוך שפטרנו

אגב תרשה לי לא להתייחס למסר המאיים שלך ואגב התנשאות תקרא טוב טוב את ההודעה שלך שוב ושוב ואוליי תבין מה זאת התנשאות אם היית מכיר אותי היית מבין שאצלי הכל ברוח טובה ובמסרים של שלום ואגב אם היית שולח לי מסר כמו ששלחת לי עד לפניי כשנתיים הייתי רודף ורודף אותך עד המטרה הנכספת אז דרך צלחה לך איש רודף ורדוף מלחמות תצליח!!! אריק המתוק(תמיד)

בת-אורן

New member
החיים

החיים הם דוקא כן אוסף של משפטים/סיסמאות....עם עלילה. כך אני חושבת. כלבים כן או לא? ....נראה לי שזו רק סמנטיקה. אפשר באותה מידה להגיד חמור נשאר חמור. העניין הוא ...שגם לדעתי גבר מכה ישאר גבר מכה כמו שכושי לא יהפוך עורו ונמר חברבורותיו ורק משום שהוא לא יודע אחרת.

אלימות? ../images/Emo46.gif

לשבור ת'רגליים למי שאלים
אסור,אסור,אסור להרים יד,אסור !!!!!!!!!!!!!!!!!

מיקי42

New member
סופיה

מה שאת אומרת או מטיפה כאן לעשות למי שאלים זו לא אלימות?

גם ההם אמרו :

אני אדפוק בך מכות או ארצח אותך הם רק אמרו הם לא התכונו?!..

די נו...

באמת שלא מעודדת אלימות, לא מילולית ולא פיזית. (סוף עונה נכנסת לתענית שתיקה
)

למעלה