גבר בן 44 נדקר הערב למוות בשכונת כפר שלם

קסנדרה*

New member
מדען ממכון וויצמן רצח את אשתו וחטף את בנו

וברח לחו"ל, נמלט והסתתר. רופא, דקר את אשתו, כי חשד שהיא בוגדת בו. בעל דקר את אשתו עורכת הדין, והתאבד. אשה רצחה את בעלה כי הוא התעלל בה. חווה יערי ואביבה חברתה רצחו אשה קשישה בשל כספה. להמשיך... ? מה הטעם לך כפר שלם אומר משהו אחר מאשר לי. לך הוא אומר שמי שגר בכפר שלם טבעי לו שירצח, שידקור. לי כפר שלם אומר, שגרים שם אנשים בתנאים ירודים, בתנאי עוני ומצוקה, מצב שיכול לגרום לאנשים לתסכולים קשים (ובצדק). תסכולים גוררים אנשים לדחפים וליצרים לפרוץ החוצה, זה מתחיל באלימות מילולית, בשנאה כלפי מיעוטים וחלשים בחברה (מוכר לך ?? אתה בוודאי מזהה), זה מתבטא בהזנחת המשפחה, לעתים חוסר אונים המתבטא בחוסר רצון לעבוד ולאבד שאיפות ולא לקחת יוזמה וזה מגיע עד לאלימות פיזית, מקלה ועד קיצונית (מותנה בגורמי אישיות של הפקט). אז לפני שזורקים כותרת, יש לשים לב לכמה דברים, ובכללם; עד כמה ניתן להוכיח את מה שכתבת, מה הטיעונים שיכולים לאשש את דבריך. עם מי אתה מנהל את הדיון, האם יש מולך אנשים שיש להם יכולת לאשש את דבריהם ? שבוע טוב.

OSDSET

New member
אני מספיק נבון להגיד בקול רם שאולי אני טועה,

אבל בואי ניראה את עובדה של היום בערוץ 2 וניראה מה מאפיין את חברי כנופיית ניו יורק הישראלית. ואגב, על ההוא מראש העין קראת? הצדיק שעשה מעשה מגונה (יופי של ביטוי) בילד בן 3.

למעלה