גבר\אשת החלומות שלכם

M i l k

New member
תמיד כיף לחלום על מושלמות.

בחורה בגובה 1.67 בערך בלי איפור לבנה מעשנת מתוקה עם חיוך יפה מצחיקה שיער מחומצן קצר בוצ'י כזה.. :)/כל שיער אחר.. מלאה :) תמיד מריחה טוב, אסתית ונקייה. (:) אה, שכחתי.. בנים. טוב אז קודם כל שיהייה חלק נקי תמיד מריח טוב שפתיים רכות ולא דקות חיוך יפה.. ובכלל, חייכן מצחיק מעשן 1.80 ומעלה שיער שחור לבקן עד שחום גברי.. גדול ורחב :)

עידו דו

New member
אז מה אם אתה לא נקי?

Devilish Angel

New member
הבנאדם המושלם שלי...

נעלם מחיי לפני שלוש שנים, שלושה חודשים ושלושה ימים בדיוק. הוא גבוה, בעל גוון עור כהה יחסית, עיניים חומות כהות ונוצצות, וחיוך כובש לבבות. יש לו שיער שחור כמו הלילה, ויש לו נשמה של זהב. ואני כל כך מצטערת שאי פעם ניתקתי איתו את הקשר...

AristoCat

New member
../images/Emo119.gif../images/Emo99.gif

ממ..גבוה 1.80-1.92 עיניים בהירות שפתיים בשרניות..אבל לא יותר מידי גוף-לא שחיף אבל גם לא מלא, קוביות-רצוי
שיער...אממ..זה לא כ"כ משנה עור לא כהה מידי אבל גם לא בהיר כמוני
ושידע לחבק...

טוב, זה קצת דבילי

לענות על שרשור כזה, כי הפרטים משתנים לרוב אבל שיהיה נתחיל בחיצוניות, כי זה הדבר הראשון שמסתכלים בבן אדם - שיהיה גבוה. אני אוהבת גבוהים כי זה נותן לי תחושת ביטחון, אני מרגישה נורא קטנה לידם וזה נותן להם יתרון. ומשום מה אני אוהבת את זה (o_O!!) שיהיה לבן, כי אני פשוט חולת לבנים. כמה שיותר לבן - יותר טוב. שיהיה גיקי כזה, כי בזמן האחרון יש לי פטיש רציני לחנונים.. שיער ארוך יכול להוסיף, אבל סתם כזו מיני (?) חסה יכולה להיות נחמדה.. שיהיה לו חיוך יפה, כי אני פשוט יכולה להתאהב בחיוכים של אחרים
שלא יהיה שמן, כי הספיקו לי שמנים בחיי. שלא יהיה רזה מידי, כי זה לא מושך אותי, שלא יהיה שרירי מידי - אני לא אוהבת. שיהיה לו גוף נאה, שיהיה לו גב
. אחח, גב שבנוי יפה, זה כלכך מדהים וסקסי
טוב חדל, אממ. בפנמיות; אני ארצה מישהו שיהיה לנו נושאי שיחה משותפים, שלא יהיה דמי, כי זה ממש מעפן. שיהיה מצחיק, אני אוהבת שמצחיקים אותי.. שיהיה לו קסם אישי כזה, שיצחיק אותי#2, שידע תמיד לומר את המילה הנכונה, כי זו תכונה שיכולה פשוט לגרום לי לרצות יותר ויותר..
שיקסים אותי כל פעם מחדש, שיהיה חכם - אני ממש אוהבת חכמים
שיאהב את מוקי!!!1
. כי אני אוהבת אותו
(סתם זה לא קשור
) טוב זהו חפרתי

swordy

New member
מכירים את קייט מאבודים?...

היא! היא אשת חלומותי..שיער חום ארוך עיניים ירוקות מדהימות.. שזופה גוף מושלם ושפתיים גרר איזה שפתיים..

למעלה