גבר\אשת החלומות שלכם

THE PHEN0M

New member
גבר\אשת החלומות שלכם

יאללה, שכולם יגידו איך הם מדמיינים את גבר\אשת החלומות שלהם מבחינת הכל - שיער, עיניים, שפתיים, גוף, גובה וכל מה שעולה לכם לראש...

fall to pieces

New member
ממ

מראה- גובה 170-180, שחום, שיער כהה קצר, שפתיים בשרניות אבל לא יותר מדי[ כאלה שאפשר לנשוך], עיניים כהות [שרק מלהסתכל עליהן אפשר לגמור], לא שרירי מדי אבל גם לא צנום, ידיים חזקות [שיהיה כיף כשמחבק]. אופי- אדיש[!], חכם[יש לי בעיה עם אנשים טיפשים], חייב להצחיק, שידע לעשות שטויות לפעמים, שיתן לי את המרחב שלי.

הוי../images/Emo99.gif

הוא גבוה.. ישלו בטן מדהימה.. הוא כזה.. הוא שחום.. הוא גר ביהוד.. הוא לומד בביצפר שלי...
זה מקסים
[מוזמנים לחלק לי כאפות שטות]

ככה

אם מישהו ראה את הפרסומת לקפה שהבחורה הוציאה לבחור את השקית מהכיס האחורי וכאילו אמורים לחשוב שזה קונדום, הבחורה משם...שלמות

MC SammY

New member
היה כזה שרשור פעם

אבל לדעתי אני לא כלכך אובייקטיבית כרגע. בגדול, אני אוהבת בנים שחומים, לא גבוהים מדי ולא נמוכים, עיניים בגוון חום (על כל גווניו), שיער כהה, לא שחיפים(!!!) ולא שמנמנים, כמה שפחות שעירים אבל עם גבות עבות וגבריות, מטפחים את עצמם אבל לא יותר ממני, שיהיו לנו נושאי שיחה משותפים ולא משנה אם אנחנו הפכים שמשלימים אחד את השני או באותו ראש לגמרי. שלא יהיה שחצן, ולא ריאליסטי מדי, שידע להעניק חום ואהבה ולהקשיב כשצריך,שייעץ לי בנושאים שאני צריכה אבל יתן לי להחליט לבד... ואם יש פירסינג או קעקוע- זה רק מוסיף
90% מהתיאור, מתאר את החבר הנוכחי שלי...ובגלל זה אני לא אובייקטיבית.

Pikachuu

New member
רק רציתי להגיד ש

אנשים שחושבים שמה שיש להם זה הכי טוב הם אנשים שמחים , וזה אומר עלייך משהו
השאלה שלי איזה הם ה10 אחוז שהם לא חבר שלך ?

MC SammY

New member
הממ

קודם כל תודה
וה10% זה בגלל שאין לו פירסינג או קעקועים וגם הוא שחיף רצח. אבל הוא עובד על זה

Benightedxx

New member
ההגדרות האלה הן אם כל הצורות שלנו

כי אף פעם לא מוצאים את המושלמת :) אבל בכל זאת שיהיה לה שיער חום-שחור (לא בלונד, עדיף לא אדום), ארוך (לפחות עד הכתפיים. שייתנופף). עיניים לא משנה לי כל כך, עדיף דבש. צבע עור בהיר, שפתיים לא בשרניות מדיי, שתהיה נמוכה ממני (1.60 בערך), רזה אבל לא מקל. שיהיה לה חזה סביר (העיקר שלא יהיו בו "בעיות"), משולש מגולח (ועדיף וורוד
), חלקה. שתהיה אינטלקטואלית שכזו, לא צריכה להיות גאונה אבל גם לא טיפשה - שיהיו לי נושאי שיחה איתה, שתזרום ותהיה שנונה בעיקר.. שתשמע מוזיקה כמו שאני אוהב (רוק מטאל בעיקר) אבל שלא תתלבש כמו גותית. מחפש לקשר רציני ולא מחייב, פניות במסר סתם :p

חלמית

New member
חייבת להגיד לך שדי תיארת אותי...

חוץ מהרוק מטאל.. בעצם אולי בליינד גרדיאן אבל זהו..

טוב לפנטז... ../images/Emo10.gif

שיהיה גבוה, שחום, מלא [אני לא אוהבת רזים] עיניים בהירות, שפתיים בשרניות, לא פוזאיסט, לא שחצן, שיהיה חכם, מתחשב, כנה, עדין, שידע לדבר ולהקשיב, ושיהיה אחד שעומד על שלו... שיתן לי את המרחב שלי, פנטזיות... אין פלא שזה גבר החלומות..:\

למעלה