גברים לנשים...

(: baby

New member
גברים לנשים...

מה גברים אומרים לנשים ולמה הם מתכוונים.... 1. את לא עושה לי את זה - את מכוערת, כונפה ובא לי להקיא עליך. 2. אפשר לעלות לקפה- בא לי סטוץ. 3. את בחורה זורמת? - את שוכבת בפגישה הראשונה? 4. זה לא את, זה אני - זו רק את (ראה גם סעיף 1) 5. אני לא בנוי לקשר - אני לא בנוי לקשר איתך (ראה גם סעיף 1) 6. נהיה בקשר - אני לא אתקשר אליך בחיים 7. כשהוא מתקשר 10 פעמים ביום - הוא מחזר נלהב. 8. אני מוצק, שרירי וגברי - קרח , שמן עם כרס משתפלת. 9. אני בתקופה קשה - אין לי גרוש על התחת/ אני יכול לבוא לגור אצלך? מברשת השיניים נמצאת בתא המטען. 11. מסודר מבחינה כלכלית - יש לי אוטו של החברה, ואני גר אצל אמא שלי. 12. יש לי הפרעות שינה - אני נוחר כמו חזיר ונרדם באמצע השיחה. זה לא שאת משעממת אותי. 13. את נורא מוצאת חן בעיניי- תתפשט. חכו חכו, זה לא הכל.....ועכשיו משפטים שנשים אומרות לגברים וכוונותיהן....

New member
נשים לגברים.....

מה נשים אומרות לגברים ולמה הן מתכוונות....... 1. אני מחפשת מישהו שעושה משהו בחיים שלו - אם אתה משתכר פחות משהמשכורת של עמירם סיוון, אל תתקשר אליי. 2. חלוקת רכוש הוגנת - אתה תקבל את הכלב ואני את הדירה. 3. אני מלאה במקומות הנכונים- דבה ששוקלת מעל 100 קילו. 4. אני מחפשת קשר רציני - תחר כבר אולם, אני חולמת להתחתן בשמלה של גלית לוי. 5. כשהיא מתקשרת 10 פעמים ביום - נודניקית, טפילה ונואשת. 6. אתה בקשר עם הגרושה שלך? - ישרא לך כסף לבזבז עליי? 7. אני בחורה רומנטית - קח אותי לסוף שבוע בהרודס אילת. 8. "אם יתחשק לך, תקפוץ/ תתקשר" - אני בבית מחכה לטלפון ממך, לא זזה מהשפורפרת. 9. "אני צריכה לקום מחר מוקדם בבוקר" - יאללה, קח את הדברים שלך ועוף כבר מהמיטה שלי. 10. "אני מה זה גוועת מרעב" -קח אותי למסעדת גורמה, עכשיו ומהר! 11. מה אתה אומר על החברה שלי, שביקשה מהחבר שלה טיול לחו"ל/ שיקנה לה טבעת/ מכונית / שיקח אותה לבית מלון - ניסיון נואש לברר אם יוציא עליך 20 ש"ח לסרט. 12. האקס התקשר אליי היום - דרך פאתטית לעורר את קנאתו של הנוכחי. 13. תגיד, השמנתי? - עוד דרך פאתטית לסחוט מחמאה. מקוה שנהנתם, אם לא! אל תבואו אליי בתלונות בייבי

הדסו^ש

New member
נו, יש המשך.....? ../images/Emo35.gif

או פרק ב´, איך שלא תקראי לזה... כי זה מה זה יפה...

New member
לא חומד....

מה את רוצה, שאני אעשה מה גברים אומרים לגברים או מה נשים לנשים? לא נשמע טוב. אבל בכל זאת, תודה. בייבי

*Efrat

New member
הדסו´שששששש !!!!!

מתוקית... מה נשמע? יאא התגעגעתי... מאוד !!!!! בואי כבר... אני רוצה לראות אותך!! מוווואאאאאה אפרת

הדסו^ש

New member
Efratttttttttttttttttt ../images/Emo23.gif

מיי לאב.... מתוקית פי שניים שלי...... גם לי יש געגועים עלייך, את יודעת? ואני אבוא, מבטיחה... רק אני לא יכולה להבטיח מתי. רק שנייה, .....
... נו, תפסת???? אם לא, אז קחי עוד אחת....
ואם לא תפסת גם את זו, אז... תתאמני על "מסירות" ותחזרי אלי, טוב?

למעלה