גברים הם זונות

Epignosis

New member
וואו, בתש,

איזה פרובוקטיבית, שיאואו... ואפילו הצלחת להחדיר ניסיון לתחכום! (כאילו, לא מוכרים את הגוף בשביל כסף כמו זונה, ולא מוכרים כסף בשביל סקס כמו ההולכים לזונות, אלא מוכרים את הגוף, בשביל...... סקס!, מבריק!!) מעריץ אותך על ההשקפה הכל כך פתוחה ומודרנית. רואים שהצלחת לפרוץ את הכבלים של החרדים. את ממש בחורה מגניבה! תעשי לי ילדדדדדדדד... שיט. בעצם את לא מכונת ילדים חשוכה. מעריץ אלמוני.

בתש1

New member
יש לי הרגשה שלא אתה כותב התגובה..

קלאסיק וכאלה סיוע לך? בכל אופן, הייתי מגדירה זאת כתשובה הכי ענינית עד כה.. עלה והצלח!

Epignosis

New member
יש לי הרגשה שאת טועה.

איך את מסוגלת לחשוב שקלאסיק יתנגד לגישה כזו למין? ****. (לא לצנזר עם כוכביות, היא קראה ככה לכל הגברים. וחלילה שהתכוונתי למה שמנבלי הפה חושדים) ‏ סחתיין על האומץ להביע את דעותייך בגלוי! ‏ באהבה כנה, מעריץ אלמוני.

עובבי

New member
מצחיק.אם את אותו משפט היו אומרים

על המין החזק והיפה- חלק מאותו המין,וגם כמה מבני המין השני (ובפרט קבוצה קטנה ביניהם שאוהבת למרוח קרם לחות בבוקר),היו כועסים על הדובר,חשים בעלבון צורב ונפגעים עד עמקי נשמתם. מפה לאוזן היה נלחש שהכותב הינו משהו עם ניסט ידוע ששונא נשים ומיעוטים.פסיכולוג היה מזדעק ומסביר שאמו של הכותב ויתרה עליו בגיל שלוש לטובת טיפול בחתול רחוב סרחוני. לסיום,וכדי לא להרגיז את המיעוט הגברי שעוסק בזנות,אציין שכמה מידידי הטובים ביותר מהמין הגברי הינם זונות ואף אמרתי להם זאת לא אחת. בברכה, עומר

Le Fay

New member
וואללה.

כמו ההבדל בין כוסון לכוסית, מכשף ומכשפה, פרח ופרחה?

מוכרים תגוף בשביל סקס?

הממ הממ מוכרים תגוף= סקס תמורת כסף. כשמוכרים את הגוף זה לא בשביל סקס זה סקס. כשאת אומרת זונות אין צורך להסביר לפי הזכור לי יש יותר נשים זונות מאשר גברים זה ככה בשביל הסטטיסטיקה גברים הם גברים גם זה אין צורך להסביר. קיצר עוד שרשור מיותר

למעלה