גברים->גילוח->שמירה על זקן

bomba6

New member
גברים->גילוח->שמירה על זקן

שלום. נגיד, יומיים שלושה אחרי שאני מתגלח, יש לי קצת זקן על הפנים, שאני חושב שזה יפה, ואני רוצה לשמור עליו. אחרי שבוע של אי-גילוח השיער כבר ארוך מדי ואני לא אוהב אותו... יש אפשרות לשמור על מראה זקן של יומיים-שלושה כזה תמיד? כאילו, אני לא רוצה להתגלח שוב, לחכות שהוא יגדל לצורה היפה שלו ולחזור חלילה... תודה!

I Was Hoping

New member
אולי סוף-סוף תסבירו לי

למה, אבל באמת למה, מה הבעיה של דברים להתגלח? מה?

In Limbo

New member
דברים או גברים?...

תראי, אני מניחה שאם היית צריכה לגלח את הרגליים שלך בכל יום ויום גם לך זה היה נמאס מהר מאוד..

I Was Hoping

New member
גברים-דברים

אבל זה לא רגליים, זה כולה כמה ס"מ בודדים. נו, באמת. אז כל יומיים.

ToryMaster

New member
נמ

אני במשך שנים הייתי מגלחת פעמיים בשבוע, כי לא הייתה מכונה ושעווה זה בלעכס.

טיי 1

New member
כי אולי הוא חושב שזה נראה יפה ?

כמו למשל צ'רלי משולחן לחמישה וכו' ? שאם הוא היה מתגלח הוא היה נראה כמו תינוק מלוקק ?

CajU9

New member
תשובה

אם אתה מתגלח בסכין, לא יעזור לך, אתה תוריד את כל הזיפים.. :S אם תנסה שלא, אתה יכול לשכוח מגילוח אחיד ומדויק. הפתרון שהכי קרוב למטרה שלך היא להשתמש במכונת גילוח, שהיא תמיד משאירה זיפים כי היא לא עובדת כמו הסכין. לאחר הגילוח ישארו לך זיפים. מבטיח.

bomba6

New member
המממ... לא ממש

אכן מכונת גילוח משאירה זיפים, אבל זיפים זה לא מה שאני רוצה.. השיער יותר קצת יותר ארוך מזיפים, אבל קצר יותר מזקן ממש... חשבתי על מכונת תספורת, אבל זה נראה לי רעיון מטומטם.. מה, יש מליוני גברים בעולם ששומרים ככה על זקנקן כזה, ובטוח שהם לא מתגלחים... המממ.. אני עוד אמצא את הפתרון. אבל תודה על התשובה!

סנופה

New member
אתה דווקא צודק ../images/Emo13.gif

אני מכירה כמה וכמה גברים ששומרים על הזקן-לא זקן שלהם עם מכונת תספורת
הכי טוב שתנסה ותראה.

למעלה