גבעות יהש אוהוהו מחזור 5K

מצב
הנושא נעול.
וככה זה גם נגמר.מעניין מה קורה עם

גבעות יהש אוהוהו מחזור 5K
נו אולי זה התחלה של משהו.
החברה הזאת.היו זמנים שהיא היתה ב3.5עם מחזורים של כמה מיליונים כל יום ופתאום הנייר מת.החברה החליטה להאריך זמן פקיע לאופציה בפעם המאה.מעניין אם זה מתקווה שמישהו יקנה אותם או שמשהו צפוי להתבשל בחברה בקרוב??? מעניין כדאי לעקוב...

דיל1

New member
חבוב אתה מתעסק עם מניות נפט

החברה הזאת.היו זמנים שהיא היתה ב3.5עם מחזורים של כמה מיליונים כל יום ופתאום הנייר מת.החברה החליטה להאריך זמן פקיע לאופציה בפעם המאה.מעניין אם זה מתקווה שמישהו יקנה אותם או שמשהו צפוי להתבשל בחברה בקרוב??? מעניין כדאי לעקוב...
חבוב אתה מתעסק עם מניות נפט
תזהר שלא ינפיקו לך זכויות, ובלית ברירה או שתמשיך להזרים להם כסף או שתמכור את הזכויות במחיר נמוך... במניות נפט צריך לדעת מתי להיכנס ויותר צריך לדעת מתי לצאת..

ברור שזה לא מראה לכלום.אבל מה שבאמת

מחזור 5K?????????
זה יכול להיות משה מהשכונה שמתחשק לו קצת לשחק בבורסה
אנחנו צריכים לשאול את עצמינו האם צפוי לצאת שם איזה הודעה שיכולה להזניק את המניה.כי בחברות מסוג הזה כמעט כל הודעה אשר נותנת קצת תקווה מזניקה את המניה.מה שמעניין שהחברה כל הזמן מאריכה את האופציה שלה.האם זה בגלל שהם יהדעים משהו או שזה בתקווה שמישהו יקנה אותם מהם??? המחיר שלה כבר היה לא כ``כ מזמן גם 3.5

אני תקוע עם האופציות שלה

אנחנו צריכים לשאול את עצמינו האם צפוי לצאת שם איזה הודעה שיכולה להזניק את המניה.כי בחברות מסוג הזה כמעט כל הודעה אשר נותנת קצת תקווה מזניקה את המניה.מה שמעניין שהחברה כל הזמן מאריכה את האופציה שלה.האם זה בגלל שהם יהדעים משהו או שזה בתקווה שמישהו יקנה אותם מהם??? המחיר שלה כבר היה לא כ``כ מזמן גם 3.5
אני תקוע עם האופציות שלה
ומשלם עליה עמלה לבנק ללא כול אפשרות להפטר מהם . . .

למעשה מהבדיקה שעשיתי עכשיו

זה בגלל שהמניה עדיין נסחרת.
אם היא הייתה בהפסקת מסחר קבועה לא היית משלם דמי שמירה (ואם כן אפשר לבקש החזר)
למעשה מהבדיקה שעשיתי עכשיו
אני רואה שהחברה מחכה לאיזה אישורים אחרי שלפני כחודש היא קבלה אישור מצה``ל להתחיל בקידוח במגד5.לגבי מגד4הבנתי שעדיין אין תשובה אם כדאי להנפיק משם נפט או לא.

מצב
הנושא נעול.
למעלה