גבינת חופש

adi4adi

New member
גבינת חופש../images/Emo35.gif

יש דבר כזה
התבקשתי לברר אם זה קיים ואם כן, איפה ניתן להשיג
תודה.

The Reuty

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

סליחה שאני צוחקת אבל זה פשוט מצחיק.. אין דבר כזה "גבינת חופש" יש גבינות טופו טעימות מאד בכל מיני טעמים. (גבינת טופו בטעם סלומון לא צמחונית! יש בה סלמון) יש גבינות טופו של טופוטי ויש גם לצוריאל(בצוריאל צריך לבדוק האם זה באמת גבינת טופו ולא גבינת עיזים).. יש גם חלב סויה, שזה יאמי
אפשר להשיג בסופרים הגדולים, אני יודעת שיש במגה ובג'מבו ובחצי חינם(יש שם גם מיונז בלי ביצים
, בקיצור ברוב הרשתות הגדולות..

orca girl

New member
שאלונת..

מזתומרת "חופש"? כאילו שמעתי על ביצי חופש וחלב חופש..

Silly LoveSong

New member
לא התעללו בגבינה ../images/Emo6.gif

טוב נו, לא "התעללו" בפרות מהם לקחו את החלב בשביל לייצר את הגבינה, משמע גבינה אורגנית.

munge88

New member
כאשר פרה מוחזקת

בתור מוצר, אם זה בכלוב קטן או גדול זה עדיין לא חופש.

One Echoe

New member
שאלה, והמלצה.

שאלה, מה זה " חלב נוכרי " ? המלצה על גבינת הטופו בטעם בצל! קניתי היום ...איזו גבינה טעימה! וגם קניתי, עוד מלא מוצרים..אם מישהו רוצה המלצות, במסרים.

One Echoe

New member
אה..ופעם מישהי פה

פרסמה על גבינת הסלומון...ובגלל הפרסום שלה, ישר ראיתי שיש בזה סלומון. מזל

NightElf

New member
חלב נוכרי

חלב אשר "הופק" לא בארץ, ושמירת הכשרות עליו לא הייתה ע"י אחד הגופים בארץ.

שמע...../images/Emo26.gif

כמו שאפשר לצייר מצב שלמשפחה יש תרנגולת נחמדה שגרה להם בחצר, מסתובבת, עושה-הווי, ומידי פעם גם מטילה ביצים... ככה אפשר לצייר מצב שלצד בלקי הכלב ומיצי החתולה, יש גם את חדווה העז. יש ימים שלא מתחשק לחדווה שיחלבו אותה - ואז זה יום ללא חלב. יש ימים שכן מתחשק לה, יש חלב - וכן, תאורטית גם יכולה גם להיות "גבינת חופש"...

adi4adi

New member
לזה בדיוק התכוונתי,

כמעט כל מי שהגיב דיבר על גבינות טופו. אני מכירה אותן טוב מאוד אבל יסכימו איתי כולם שזה לא אותו דבר כמו גבינה חלבית למהדרין. (יש מי שיגיד שזה יותר טוב או פחות טוב מגבינת טופו אבל זה עדיין שונה לחלוטין) שאלתי כי אני מחפשת גבינה חלבית שנוצרה ללא התעללות כזו או אחרת בבקר. אפילו אם זה ממשק פרטי או מישהו פרטי שמייצר אותן. אם מישהו מכיר דבר כזה, אשמח לקבל פרטים. תודה.

מאי Mai

New member
חוות הבופאלו בביצרון.

לא יודעת מה התנאים שלהם, אבל זה משק קטן ולא תעשייתי, והם מוכרים גבינות וחלב במקום.

motior

Member
ביקרתי שם

והתנאים נראים די דומים לרפת סטנדרטית. הרבה "חופש" אין שם.

balcony

New member
ממליצה על משק רום

מכמון - יש להם מוצרים אורגנים מצויינים ונראה לי (בלי התחייבות - כי הביקור שם היה שטחי), שהיחס לעזים נהדר

One Echoe

New member
../images/Emo31.gif../images/Emo70.gif

החלב מיועד אך ורק לתינוקות של אותן חיות. זה ממש לא כמו ביצים. אין דבר כזה גבינת חופש.

adi4adi

New member
זה נכון ולכן תלוי אם אתה טבעוני

מטעמי בריאות או מצפון. אני מטעמי בריאות וחבר שלי מטעמי מצפון כך שהטענה הזו במקרה לא רלוונטית. הוא שאל אותי אם קיים דבר כזה. דרך אגב, החלב מיועד לולדות של אותה חיה בגלל ההרכב שלו. חלב עיזים דומה מאוד בהרכב שלו לחלב אם של בני אדם ולכן גם נחשב בריא יותר.

למעלה