גבים ומעיינות באזור הצין

aFish

New member
סחתיין עליכום ../images/Emo45.gif

ממש החזיר אותי לאתמול...כל תמונה ותמונה....דליקטס אמיתי. אתה עדין עומד על 100% הצלחה מבחינת איכות תמונות בטיולים
גם הרגלים עוד משגרות לי תיזכורות.....
תודה על מסלול מדהים....הגירסה המדברית של "8 המעינות" הירושלמי. רעיון שזכיתי לראות אותו קורם עור ומפה, לא האמנתי שיצא לפועל השנה ולשימחתי יצא בטיימינג לא יאומן. מחד, מים טריים בגבים (משבוע שעבר) ומאידך....טמפרטורות גבוהות, שאמנם סובלים מהן קצת, אבל מאפשרות רחצה נעימה בכל אחת ואחת מנקודת המים המ-ד-ה-י-מ-ו-ת האלו.

IlanShacham

New member
ותודה לאריה ששכנע אותי

לעשות את הדרך לגב זרחן על הר החלק והר רכב, ככה זכינו לעוד שתי תצפיות מרשימות ולירידה דבש

JacobLevin

New member
אח, הנוסטלגיה

זה (בורסיה יותר מצומצמת) היה אחד ממסלולי המחקר הראשונים שלי במדבר. לראות איזה הר על המפה במדבר עם קטע של שביל למעלה וקטע של שביל למטה. ולקוות שבשטח אפשר לחברם, ולקוות שאפשר לרכב את המסלול, ולקוות שהקבוצה לא תבצע לינץ' במוביל. יופי של מסלול חיברתם. ואם כבר נחבר שני דברים ביחד, כאז כן היום דוד (אותו אחד שהושבתם בפינה) יוצר את האתר, שימו לב להתקדמות ביופי האתר, בגרפיקה והפירוטכניקה.

IlanShacham

New member
אין כמו הנוסטלגיה ../images/Emo8.gif

אתמול על ההר דוד נזכר בערגה בטיול ההוא שלכם.

נראה לי שהקישור לזה השני הוא זה

באמת נוסטלגיה. אין מה להשוות בין הטיולים ההם להיום מבחינת האופניים, רמת הרוכבים אופי המסלולים וכד'.

קצת באיחור (לשרשור זה) תודה לאילן

ולכל החבורה על יום מקסים ומסלול מרתק. הגבים היו מדהימים והדרך אליהם מקסימה, ומאתגרת ומרתקת. אפשר להוסיף את המסלול הזה לשרשור משבוע שעבר על טיול המדבר הכי, הכי... מעולם לא רכבתי עם כל כך הרבה מתערטלים ומי שהתלהב/ה מרונן לא ראה כלום. בקיצור, רכבתי ונהנתי

למעלה