גבולות האירוח

גבולות האירוח

השבועיים האחרונים אצלנו בדירה היו מלאים באירוחים מסוגים שונים: קבוצות של אנשים, חברים בודדים, משפחה. עם כמה שזה כיף, יש בזה אלמנט מעייף: כמעט תמיד זה כולל גם להכין איזשהו אוכל, ולארגן קצת את הבית, דברים כאלו. בגלל שבאמת דברים התרכזו בתקופת זמן צפופה, עלו שאלות טבעיות שנוגעות לאירוחים: * האם אתם מארחים הרבה בדירתכם
* האם תהיו מוכנים לארח אנשים לתקופה של כמה לילות ולמעלה מכך
* והאם יוצא לכם לפעמים לסרב לארח

mipo

New member
אירוח

בחודשיים האחרונים יצא לי לארח המון, מכיוון שעברתי לדירה חדשה וכל מי שמכיר אותי "קפץ" לביקור למרות שערכתי חנוכת בית ענקית. זאת דירה נעימה במיוחד, וכניראה שלאנשים פשוט כיף לבוא. אני לא מסוגלת לסרב אף פעם לאף אחד שרוצה לבוא, כי קבלת אורחים היא מצווה וכיף בעיני, ולא חובה. אין לי בעיה לארח לכמה לילות כי יש לי חדר נוסף עם מיטה נפתחת לאורחים בדיוק למטרה שכזאת. בעניין האוכל, גיליתי שיותר זול ופחות טירחה לא לבשל אלא לקנות מוכן. מעבר לזה, אני שונאת את כל הקטע הרישמי של "להגיש" כל הזמן. אני פשוט מודיעה לאנשים שמי שרעב או צמא יכול לפתוח את המקרר ולהכין לעצמו. זה באמת עובד, ואפילו לפעמים יוצא שהאורחים שלי מבשלים לי ארוחה...

אני ממש לא אוהבת לארח

תמיד משאירים בלאגן... אבל אם מישו גר רחוק (חו"ל) אז בכיף אני אתן לו לישון אצלי גם אם לי יהיה פחות נוח. אגב כיוון שלא הוגבתי בשרשור התחתון: חזרתי! *הריעו לי

לקשמי

New member
אירוחים

האורחים היחידים שלי הם אבא שלי ואחותי הקטנה שבאים פעם בשבוע-שבועיים. לגבי לסדר את הבית ולהכין וכו', אני דווקא אוהבת את זה כי זה גורם לי סוף סוף לסדר ולנקות את הבית... וגם כשאני צריכה להכין משהו לכיבוד, אני בדרך כלל לא מבשלת אלא קונה עוגות/עוגיות וכו' וגם זה כיף. מלבד אילוצים שמונעים ממני לפעמים לארח, אני בעקרון לא מסרבת לארח.

יוֹאב

New member
אני מוכן לארח את הפורום

למפגש פורום, אם יהיה כזה וכאשר הוא יתקיים. מצטער שלא כתבתי כבר הרבה זמן. אין לי אינטרנט בדירה שלי
עדיין...

למעלה