גארפילד- לאיזה גיל?

gudat

New member
גארפילד- לאיזה גיל?

זוכרת שהילהל אמרה שיונתן נהנה, יש עוד מישהו שהיה עם ילדים בגיל 3 בערך? המון תודה!

gudat

New member
ומישהו ראה את "מרד החיות"?

זה של וולט דיסני, אבל שוב אני לא יודעת לאיזה גיל זה מתאים.

ר של דן

New member
גם אני רוצה לדעת אם מתאים

דניאל (בת 5) מפחדת מסרטים, אפילו אם יש מתח קטן היא לא אוהבת. מאחי הדוב היא ביקשה לצאת, כי זה מתחיל עם מרדף. היא מאוד רגישה. אנחנו היינו בחתול תעלול והיה נחמד.

Tamar b

New member
אנחנו היינו

לפני כמה חודשים, כשעוד היינו בארה"ב, ובני בן פחות מ- 4. לא זכורים לי קטעים מפחידים, רק סרט משעמם מאד...לא משהו בכלל.

mishelli

New member
גם אנחנו מאד נהננו

היינו גם בהקרנה הזאת. עידן בן 5.5. אני נורא רוצה גם לקחת אותו ל"אחי הדב". בקרוב.

מעין בת השש ראתה שלושה סרטים:

שרק 2 - מאוד נהנתה. אמרה שהיה מצחיק. גארפליד - אמרה שהיה נחמד אם כי מפחיד. בלילה היא הזכירה איזה כלב שהיא מפחדת ממנו. מרד החיות - הכי אהבה מכל השלושה.

Star_Dust

New member
אני הייתי עם ביתי בת השלוש בגארפילד

היא מאוד התלהבה ללכת. כל השבוע דיברה על החתול שהיא הולכת לראות. אחרי כ-20 דקות בסרט היא אמרה לי שהיא כבר לא כל כך אוהבת את החתול הזה. אחרי עוד חמש דקות דעתה היתה עוד יותר נחרצת: אימא, אני לא אוהבת את החתול, רוצה הביתה. בסופו של דבר יצאנו כדקה לפני ההפסקה והפצפונת סירבה בתוקף לחזור לחצי השני. האמת היא שאני חשתי הקלה מסויימת כי די סבלתי בסרט (כבר מזמן לא הייתי בסרט כל כך כל כך משעמם). יש לציין שהקטנה לא יצאה בגלל פחד או משהו (זה לא הסרט הראשון שלה ולא נרשמו קטעים מפחידים) אלא פשוט בגלל שיעמום.

אני הייתי עם עדי (8.5) והיא מאוד

נהנתה, אבל אני חושבת שגם צעירים יותר יהנו, למרות שלא יבינו חלק מהדברים (לא נורא, זה לא כזה סרט מדהים) שמעתי דברים טובים על שרק 2, אבל גם אז בהסתייגות של גיל 6 ומעלה.

gudat

New member
טוב, זה לא הצליח + פנינה

אחרי 10 דקות באולם הילד דרש ללכת הביתה ולפי דיווחי מס' 2, לא היה מקום אפילו למשא ומתן. הוא היה החלטי לגמרי. לפחות קיבלנו כרטיסים ללכת לסרט אחר במקום, ממש בסדר מצידם (סינמה סיטי). ופנינה: אבא: רוצה מים? ילד: לא אבא: אתה בטוח? ילד: לא , אני לא בטוח אבא (מושיט כוס לילד) ילד (דוחף את הכוס בעצבים): לא, אני לא בטוח, אני סגור!!!

באמת יפה שהסכימו, בכלל הם בסדר

שם בסינמה סיטי. חגגתי לשחר שם יומולדת עם חברות שלה בסרט שרק2

למעלה