גאיה ויהלי בני שנה

gayali

New member
גאיה ויהלי בני שנה../images/Emo65.gif

גאיה ויהלי שלי, ילדי האור שלי...
הגעתם לעולם לפני שנה, בדיוק כפי שחלמתי אתכם.. בעצם קיומכם הפכתם אותי לאמא, את אבא ואותי להורים ואת כולנו למשפחה! יה'לוש שלי, שאלו אותי לא מזמן אם אני שלמה עם השמות שבחרנו לכם ועניתי שכן, מכל הלב. הרי איך אפשר לתאר ילד כמוך, המפיץ אור על סביבתו מלבד בשם "יהלי"? אתה ילד מדהים, שובה ואהוב... חיוך אחד שלך מאיר את החדר, הלב והנשמה. כל מי שרואה אותך מתאהב (אין לו סיכוי אחר). אתה מקבל כל אורח בחיוך מאוזן לאוזן, סקרן ואוהב לחקור כל דבר (בעיקר פלאפונים ושלטים), אוהב לאכול לאט לאט בקצב שלך את האוכל בבקבוק, ישן בתנוחות שונות ומשונות ועוד המון המון דברים שהם אתה ורק אתה. יהלו'ש מתוק, מי ייתן והעולם יחייך אליך כפי שאתה מחייך אליו ושתחוש אושר וסיפוק מידי יום ביומו... גא'יוש שלי, אומרים שדברים טובים באים באריזות קטנות... ילדה יפה שלי, כשנולדת כל הרופאים והאחיות תיארו אותך כ"עירנית וחיונית" (למרות הגודל – 1.8 ק"ג) ולא ידעו כמה הם צודקים... היית הכי קטנה בתינוקיה, אבל כבר אז נראית לכולנו קצת ממזרה. אני רואה אותך גדלה ומתפתחת מיום ליום ומטריפה את כולנו מרוב אהבה אלייך. את יודעת לעמוד על שלך ושובה את כולנו בקסמייך תוך שניות - בחיוך, בריקוד ובכל הווייתך. גאי'ולה מקסימה, אני מאחלת לך שתמשיכי להיות מגנט לאנשים ושהשמש שתזרח בכל בוקר תסמל עבורך יום שהוא אפילו טוב מקודמו... גאיה ויהלי שלי, ילדים יפים שלי, לשניכם אני מאחלת את החשוב מכל – בריאות, בריאות, בריאות! שתמשיכו להיות ילדים מדהימים שמרחיבים את הלב והנשמה... אוהבת אתכם עד בלי די, אמא שלכם

גאיה ויהלי המתוקים../images/Emo65.gif../images/Emo214.gif

ליום הולדתכם הראשון קיבלו איחולים לבביים עד 120 שנה. מזל טוב עד 120 שנה.

mishmish04

New member
גאיהלי!!!! מזל טוב, אמא בוגרת שכמוך

!!! ככה חוגגים? ככה לא מספרים ומכינים אותנו מראש לחגיגות? בלי להביא עוגה לכל השכנים מהשכונה? מזל טוב לך, אמא מקסימה ונפלאה. גאיה ויהלי זכו בגדול באמא נהדרת ומשקיעה. ואתם, עוללים חמודים סגרתם שנה ראשונה במתיקות גדולה והמון נחת. מאחלת לכם את כל הטוב שבעולם וכל מה שיש לו לתת.

irulka

New member
המון מזל טוב לילדים המקסימים!

ולא הורים מקסימים לא פחות
תמי - איפה עוגת יום הולדת???
(צודקת מישמיש
) כתבת פשוט מקסים!

gayali

New member
אירולקה,

אם נצטרך להיות תלויים בעוגות שאני אאפה, נמות כולנו ברעב
אני מעדיפה לחשוב שיש לי כישורים אחרים מלבד בישול ואפיה, כי זה ממש ממש לא הצד החזק שלי. תודה על הברכות, תמי

ayoosh

New member
מזל טוב../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif

מאוד מרגש לקרוא, והיה מדהים לראות כמה קווי דימיון באופי לאיתמר ואביגיל (בהתאמה לפי המין) רק אושר בריאות וחיוכים

גלית2006

New member
../images/Emo49.gif../images/Emo49.gif לגאיה ויהלי המתוקים../images/Emo20.gif

כתבת כ"כ יפה ומרגש...
המון בריאות, אושר, שמחה ונחת לכל המשפחה המקסימה

frige

New member
המון../images/Emo49.gif לגאיה ויהלי המתוקים

ליום ההולדת שנה. שפע ברכות. המון בריאות ואושר. איזה יום שמח, יום של הפתעות העולם מלא ניסים ונפלאות. הם נולדו ביום הולדת של אבא שלי. המון המון
שרית

למעלה