גאטסו חדשה נוספת, כביש 40 דרומה, צ. כביש 353

מיצו

New member
גאטסו חדשה נוספת, כביש 40 דרומה, צ. כביש 353

כנראה דחליל, אין פסי דריכה על הכביש, אין ארון תקשורת. תמונה אקבל בהמשך.

יש מצב שנגמר להם התקציב להתקנת עמדות "אמת" והם כעת מזרזים את התקנת שאר מצלמות הדמה. אמורות לקום עד סוף השנה בסה"כ 60 מצלמות אמת ועוד כ- 100 עמדות דמה, כך לפחות עפ"י התכנון המקורי. אם זה יתממש, החיים של כולנו יהיו הרבה יותר שחורים...
 

Aricc

New member
אחלה מיקום, סגולה נחלה ומנוחה, מה ביקשתי ?

וקיבלתי שלוש אתיופיות במיטה.....
 

azmaor

New member
לא יודע אם בזו מדובר

היום נתקלתי בה לכיוון דרום על כביש 40 אחרי היציאה מ 6 כמעט במקביל לתחנת דלק פז בכביש הנגדי .. מעט לפני בית קמה
 

avi elbaz

New member
בהחלט

באסה.
 

פרארי1

New member
הדחלילים לא היו אמורים להיות מבצעיים?

למיטב זכרוני, דובר על כך שיניידו מצלמות בין עמדות, כלומר שכל העמדות יהיו מבצעיות (גלאים וארון תקשורת).
ירדו מזה, או שבינתיים מתקינים עמודי הפחדה ואת שאר הגשעפט יוסיפו אחר כך?
 

מיצו

New member
נכון, אבל

ממה שאני יודע, העלות של עמדה מבצעית ללא מצלמה עומדת על 130,000 ש"ח. לא יאומן, אה? תוסיף לזה כ- 60,000 יורו וזה המחיר של עמדה מבצעית + מצלמה.

נכון, הם התחייבו לנייד 10% מהמצלמות בשנה (אם כי הם לא אמרו לאן הם מניידים אותן, וזה לא מחייב אותם לנייד אותן בכל פעם למקום חדש, אפשר לחזור למקום שהשתמשו בו קודם).

לכן, לפי שיטה זו, אם הם מקימים כ- 160-180 עמדות עד לסוף השנה הזו (זו ההתחייבות שלהם), ומתוכן יש להם 60 עמדות אמת הכוללות מצלמה, הם צריכים "רק" עוד כ- 6 עמדות אמת ריקות עבור כל שנה של הפרוייקט. דהיינו, אם מדובר ב- 5 שנים, זה 30 עמדות אמת ריקות מתוך ה- 120 הנוספות. זה אומר שיש עוד 90 עמדות שלעולם לא יצטרכו להכיל מצלמה, ולכן זה אומר שאפשר לחסוך בתשתיות ובסלילה, ורק להקים את העמוד עצמו.

זו דעתי.
 

פרארי1

New member
אוקי, אבל...

אני מניח שהם מודעים לכל הכתבות, בלוגים ודיוני פורומים בנושא (לפחות לחלקם) והם יודעים שהציבור לא טיפש (לפחות בתאוריה...) ולכן, מהר מאד ידעו הנהגים לזהות עמדה שאינה מבצעית (הרבה יותר קל לראות שאין חריצים וארון, בעבר היו צריכים להבחין בפרטים יותר קטנים כדי לזהות דחליל של מולטנובה נייחת) וזה אומר, לדבריך, 90 כפול 130K שקל שנזרקו לפח.

לא שזה דבר חריג כאן, כבר נזרקו לפח סכומים הרבה יותר גדולים בכל מיני תחומים ובכל זאת, למעלה מעשרה מליון שקל, מישהו יצטרך לתת על זה הסבר למבקר המדינה או לא יודע למי.
 

מיצו

New member
כן אז איך תסביר את הדחלילובות הישנות?

מה, הם כל כך מטומטמים?

התשובה היא כן. הם מטומטמים.

וחוץ מהיותם מטומטמים, הם גם מקצרים קיצורי דרך ומעגלים פינות.

ואם נהיה רציניים לרגע, הם בונים על הטמטום הקולקטיבי של הציבור. אל תשכח שב- 90% הציבור בכלל לא מסוגל להבחין בין מצלמה ישנה לחדשה, בין עמוד תאורה למצלמה, בין טלויזיה איכותית לזבלון עאלק-ריאליטי מטומטם. רוצה הוכחה? תסתכל בתמונה הבאה, היא צולמה מהאתר של WAZE שבו אני יכול לראות את כל הדיווחים של המצלמות. מצלמה אחת, תראה כמה דיווחים, ויותר חמור - תראה איפה. טוב שאנשים לא סימנו אותה בשמיים, שם ליד העב"מ של ET.

לכן מבחינתם, גם אם מיצו ופרארי1 ועוד 100 איש ידעו להבחין, זה עדיין 7 מיליון שאין להם מושג, וזה 7 מיליון שאפשר לחלוב אותם.
 

gamgam

New member
מוסיפה על דברי מיצו....

האובססיבים לעניין (ואני בשום פנים לא טוענת שמיצו אובססיבי!) יידעו כל פרט שקשור למצלמות. הם יידעו להיזהר לא חשוב כמה חתול ועכבר ינסו לשחק מולם.
לא עליהם בונים. לך תשאל אנשים רגילים שכלי רכב הוא לא תחביב או כזה ביג דיל בשבילם שהם מתעסקים בפורומים או מחפשים מידע שקשור בנהיגה, הם לא שמעו אפילו על המילה "גאטסו". אין להם מושג בשיט על מי נגד מי. הם הרוב המוחץ ועליהם בונים.
"הכבדים" גם ככה מתמגנים. כל שאר עמךישראל שנוסעים 110 במקום 90 - הם יהיו אלו שישלמו.
 

Aricc

New member
שום כסף לא נזרק לחינם, לא כאן

הזרמת כסף ציבורי לא נבחנת לפי המטרות או עלות תועלת, זה יעניין , אולי, את מבקר המדינה בעוד כמה שנים, שזה בערך פעמיים הנצח. הזרמת כסף נבחנת רק לפי הכיוון והפילטרים בדרך, שהם המייצרים את המעטפות. יש אפיק לגביו ניתן להזרים כסף, רצוי לחברה פרטית, יש איש קשר מתווך אמין, שהרי מדובר בפשע, בכדי לארגן את ה קיק-בק, דהינו אסירות התודה על הכסף הציבורי. הנכס הוא הכסף הציבורי שקיבלתי זכות להזיז, אני והמקורבים חיים מהתזוזה, את הציבור מוכרים זה כמו עופות, אבל כסף ציבורי זה זהב. לכן גם אם יקחו את כל המשכורת מהמחוקקים שלנו, אף אחד לא יתפטר ויתן את המקום לאחר. אין מכרז אין השכרה לטווח ארוך של נכס בעבור גורם ממשלתי , שאין בו מעורבות פילטרים. פרויקט מצלמות מהירות זה קלאסי. לייצר כאן מטר מרובע כביש עולה כ 3000 שח זה הזוי.
 

מיצו

New member
ובכן עידכונים נוספים

הגאטסו של אתמול קיבלה פסי דריכה, זו של היום טרם אבל אולי מחר כן. זה פוסל סופית את תיאוריית ה"דחלילובה". המצלמות עדיין לא פעילות, אבל אם נשפוט עפ"י הלו"ז הקודם שלהם זה יקח כמה שבועות.

זו לכיוון דרום לא נמצאת ממש על הצומת, אלא 900 מטר דרומה לכיוון צומת פלוגות.

שתיהן צבועות בכתום.
 
למעלה