גאד!לא יכולה!טריגר.

גאד!לא יכולה!טריגר.

אני רוצה לקרוע את הזונדה!רוצה לקרוע את המחטים!את הגוף המיותר הזה!! אלוהים!לא חלמתי שיהיה קשה כל כך! אפילו לבכות קשה לי!בבקשה,אני רוצה עצה או משהו.אני נגמרת כאן!
 
נטלי יקרה.

עכשיו יש לך דרך אחת להחלים והיא לעשות בדיוק את מה שאומרים לך. כן, זונדה זה סיוט. כן, אשפוז זה נורא. אבל את נמצאת במצב שבו פשוט אין לך ברירה אחרת, ואת יודעת את זה יפה. יהיו ימים קשים, ואם תתמידי גם יהיה יותר טוב. יש לך הזדמנות עכשיו, את היית מאושפזת מספיק, אל תפספסי אותה. בהצלחה מותק, תחזיקי מעמד.
 
נטלי

אני בטוחה שקשה, אבל אל תשברי, את חייבת להילחם כדי להבריא, כדי לנמח, כדי לקבל את חייך בחזרה. שולחת לך המון כוחות וחיזוקים אוהבת
 
את לא נגמרת שם.

בחוץ את נגמרת. שם זה המקום לאסוף את עצמך. הכל תלוי בראייה והסתכלות.
 
נטלי.

שולחת לך חיבוקים ונשיקות. וכוח להמשיך להילחם. אל תתייאשי. אל תשברי. אישפוז זה לא כיף, וזונדה גם לא, אבל אין ברירה. אין דרך אחרת. תחזיקי מעמד. זה יעבור. ככל שתחזיקי את עצמך עכשיו, ככל שתדאגי לעצמך עכשיו, את תדאגי לזה שזה יעבור מהיר וקל, ולא יחזור על עצמו. יש בך כוח. יש בך. מאמינה בך.
 
תרגעי.

זו העצה הכי טובה שיש לי לתת לך. את על סף מוות נטלי. אז תרגעי. תבלעי את כל הכאבים שלך. תעשי מה שאומרים לך ותפסיקי לקטר. את הובלת את עצמך למצב הזה ואת משלמת עכשיו את המחיר. אין מה לעשות. זו ההזדמנות האחרונה שלך. אני רוצה להזכיר לך שראינו אותך. את נראית מזעזע. את חולה ממש. ממש לא בא לי שתמותי גם. אז כל מה שצריך. כל מה שצריך וזהו.
 
למעלה