ב-7/1/09 יום שביתה ארצי למען שחרורו של גלעד ש

ב-7/1/09 יום שביתה ארצי למען שחרורו של גלעד ש

אנשים ב-7/1/09 אנו, התלמידים, לא הולכים לבית הספר כמחאה לשחרורו של גלעד שליט. יש לנו הרבה יותר כוח במדינה הזאת ממה שכולכם חושבים והגיע הזמן להראות אותו!! הגיע הזמן להפסיק לדבר ולהגיד כמה אנחנו רוצים שישחררו את גלעד, הגיע הזמן לפעול!!! כבר 900 ימים (אתם קולטים בכלל?!) שגלעד בשבי אני ממש לא מבין למי מחכים, בשביל מי הוא סובל שם והאם חייל יהודי אחד לא שווה שישחררו 1000 מחבלים? הרי גם ככה כל עזה זה עדר אחד גדול של מחבלים למה שלא יוסיפו להם עוד 1000 מחבלים שעצורים כאן בתנאים של בית מלון שמקבלים ארוחות חמות, מכתבים מהמשפחה, אפשרות לבקר אותם, בגדים ומה לא. ואיפה השבוי הישראלי? תקוע באמצע שום מקום קבור מתחת לאדמה. זכרו תמיד, שבימי החורף הקרים כשאתם בבית עם המשפחה, מזגן ומרק חם, מה עובר על גלעד שליט באותה העת. היום זהו גלעד בשבי, אבל מי יודע אולי מחר-מחרתיים זה אני או אתם, וחס וחלילה אם זה יקרה אני רוצה לדעת שעושים הכל למען שחרורי ולא מפקירים אותי מאחורה!! לא ניתן למקרה של גלעד שליט להפוך למקרה של רון ארד!! אנו, התלמידים, קוראים גם למורים ולמורות במדינת ישראל לא לבוא ללמד ב-7/1/09 כאות להזדהות במאבק למען שחרור גלעד! מורים, האמינו לי שכשילדיכם או קרוביכם יתגייסו ויקרה מצב דומה, תרצו לדעת שהמדינה תעשה הכל למען שחרורם. אז אנא מכם הצטרפו למאבק והראו תמיכתכם!! הורים, זהו גם תפקידכם, לא ללחוץ על ילדיכם ללכת לבית הספר באותו היום מחשש שיסלקו אותם, תמכו במאבק המוצדק הזה והראו לגורמים במדינה הזאת ששחרורו של גלעד שליט צריך לעמוד בראש סדר העדיפויות!!! תודה רבה, תלמיד כיתה יב!!!! **אנא הזמינו אנשים להצטרף לקבוצה והפיצו אימייל זה **לכל חבריכם, משפחותיכם ומוריכם יצירת קשר: איסי: 421434258 אימייל: [email protected]

סמדר 21

New member
טעות אחת גדולה.

שלא תבינו לא נכון, אני תומכת בלב שלם במאבק לשחרור גלעד שליט ואני בהחלט מאמינה שחיי חייל יהודי ישראלי שווים המון ומקומו של גלעד הוא בבית עם המשפחה ובטח שלא בשבי. וכן, גם אני מזדהה עם הכאב העצום שאדם אחד מאיתנו נמצא 900 ימים בשבי. אבל, יש דרכים שונות להביע מחאה, אבל החכמה היא להסתכל על כל רעיון שעולה ולחשוב באמת מהי התועלת במחאה הזאת. מה נשיג אם נסתובב עם שלטים בכל הארץ או נקיים 20 אלף עצרות, נוציא מיליוני סטיקרים וסינגלים לרדיו, נעמוד על עיניין ההסברה יום יום כדיי להעלות את המודעות ועוד שלל רעיונות מחאה ממש טובים שעלו בתקופה הזאת.. עוד שאלה שצריכים לשאול היא למי אנחנו מפנים את המחאה? לציבור? האם המודעות לא מספיק גדולה? למערכת החינוך? האם זו הכתובת? בתור שמיניסטית שמשתדלת להשתתף בכמה שיותר מחאות מכל סוג שהן אחריי שמפעילה שיקול דעת נכון אם לדעתי המחאה הזאת היא אפקטיבית או לא, מתנגת לגמריי לעיניין השביתה בגלל המון המון שיקולים. בשנה שעברה ספגנו שביתה של למעלה מחודשיים ונפתחו לנו פערים לימודיים נוראיים שהיום אנחנו משלמים עליהם בחופשות שלנו, ובזמן הפנוי שלנו. ובתור בני נוער בכיתה י"ב שהכי צריכים לחיות את השנה האחרונה שלהם ולנצל אותה מבחינה חברתית כמה שיותר, מגיעים למצב שיושבים ימים על גביי לילות ורק מנסים לצמצם את הפערים שצמחו לנו בעקבות השביתה הזאת ששיבשה לנו את כל הבגרויות. אני לא יודעת מה עם אותו אחד שיזם את השביתה הזאת, אבל לי יש 11 בגרויות להשלים השנה. וכן, אנחנו במצב שכל יום קריטי והמורים שלנו רק מחפשים תקציבים בשביל להוסיף לנו עוד שעות אחה"צ.. אז אין לנו אפשרות לוותר על שום יום. בנוסף, אתה, יוזם השביתה, באמת חושב שמשרד זה היעד? אליו צריכה להיות מופנית המחאה? לא, לא ועוד פעם ל-א. במקסימום שמשרד החינוך יכול לעזור בסופו של דבר זה אולי בקול אחד של שרת החינוך בהצבעה בכנסת שאפילו לא עתידה להתקיים נכון לעכשיו. יש עוד כל כך הרבה שיטות להביע את העמדה שלנו בתור שמיניסטים שעם רגל אחת בצבא משקשקים מפחד רק מהספק שאולי כשיחטפו אותי המדינה לא תזיז אצבע בשבילנו. אז למה שלא נחתום על עצומת שמיניסטים שקוראת לכל השמיניסטים לא להתגייס עד שגלעד שליט לא חוזר הבייתה? למה לפגוע לעצמינו בבגרויות? למה שאנחנו נביע מחאה דרך הפגיעה בעצמינו כאשר יש עוד כל כך הרבה דרכים אחרות לעשות את זה? דוגרי אני מצטערת על המשפט הבוטה שהולך להיכתב כאן, אבל לשבות ולא להגיע יום לביה"ס זו החלטה מטומטמת בערך כמו של ילדה בת 10 שעושה להורים שלה דווקא שביתת רעב. אז תחשבו אם זה באמת שווה את זה.... זה לא שווה את זה.

חברים שימו לב התאריך שונה ל-4/1/09!!!

חברים שימו לב התאריך שונה ל-4/1/09!!! השגנו אישורי משטרה להפגין מול בית ראש הממשלה!!! אוטובוסים יצאו מכל רחבי הארץ כל עוד יש 50 אנשים בנקודה מסויימת!! לפרטים ויצירת קשר: אביב ביסמוט : 0502220119 אמיר גולדשמיט 0524322228 נטלי מוצפי 0504666511 איסי: 421434258 אימייל: [email protected]

סמדר כנסי ותביני למה כן!!

קודם כל, צר לי לשמוע את דבריך. דבר שני אני חושב שאת טועה ואת לא מבינה את גודל וחשיבות העניין... לנוער נמאס לשתוק ולשבת בחיבוק ידיים הגיע הזמן לעשות משהו (עדיף מאוחר מאשר אף פעם!!) בעוד שנה שתניים זה אנחנו שנהיה שם במקומו ולא נרצה להתגייס בידיעה שהמדינה מפקירה חיילים שלה מאחור!! מדי יום יש הפגנות קטנות בכל הארץ למען גלעד שליט, זה עוזר במשהו? לא!! שביתת תלמידים בכל רחבי הארץ והפגנה ענקית של כמה עשרות אלפי תלמידים תיצור אולי זעזוע בממשלה, וגם אם לא לפחות הוכחנו שהנוער עם המשפחות ולא שכחנו את גלעד שליט!! נושא החטיפה כבר מוזמן הועבר לסדר היום אם לא שמת לב, וזה בדיוק מה שאנחנו רוצים לשנות, לא נקבל את העניין בשום אופן, גלעד חייב לחזור הביתה!! אז נתנו לממשלה לדבר במשך 900 ימים (את קולטת בכלל?!) לא עוד!! הגיע הזמן לפעול והגיע הזמן להראות את הכוח האמיתי של הנוער במדינה!! הגיע הזמן לשינוי אמיתי... אשמח אם תעזרי לנו ותצטרפי למאבק, יום לימודים אחד בבית עוד לא הרג אף אחד, אבל כל יום שעובר יכול להיות שכן יהרוג את גלעד!! תחשבי על כך... אביב.

AmiTrigger

New member
אני מקווה מאוד

שלא התכוונת ברצינות לרעיון שלך שהשמיניסטים לא יתגייסו עד החזרת גלעד.

למעלה