בת לוויה לאילת 24-26/02... הפרטים בפנים

True N Blue

New member
בת לוויה לאילת 24-26/02... הפרטים בפנים

פעם ראשונה פה ובאתר בכלל, אבל בעקבות ההתרחשויות שקרו לאחרונה במערכת היחסים שמובילות לפרידה ממש בימים אלו, ועצם העובדה שאני נדרש להגיע לאילת לקראת סוף שבוע זה, עוררו אצלי את הלהט האימפולסיבי ו"האומץ" לפנות בצורה ישירה ולהציע Road Trip ואירוח מלונאי בן יומיים או שלושה - תלוי כמה מהר ימאס לנו מאילת או אחד מהשני
...בבסיס העניין עומד חוסר הרצון שלי לעשות את הדרך לבד )-: (לא "מת" על טיסות, אם מישהי תוהה...) ומאידך יצר ההרפתקנות והפוטנציאל הטמון בהיכרות עם מישהי חמודה שעשוייה למצוא עניין וריגוש בחוויה ספונטנית. מחפש מישהי מעניינת ונאה, ספונטנית וקלילה, אבל לא קלת דעת... בטווח גילאים : 30 עד 45. אני בחור בן 45 , נאה ונראה צעיר לגילי. אשמח לתגובות

Wolfinix

New member
אני לא יודע מה אתך, ספונטניות והכל אבל זה לא כל כך נשמע

&nbsp
טוב, מנקודת מבט של גבר אז לא יודע מה אשה תחשוב, אתם אפילו לא מכירים וכבר לצאת למסע + מלון? ולבד?
&nbsp
תעשו טובה לשניכם (בעיקר לבחורה) וקודם תפגשו פעם פעמיים שתראו שאף אחד מכם אינו פסיכופט/ית רוצח/ת סדרתיים...
&nbsp
אישית לא הייתי רוצה שאחת מאחיותי יעשו דבר כזה! הסיכון לא שווה את התועלת.
&nbsp
אחרי זה? שיהיה לכם בהצלחה.

True N Blue

New member
כמובן שנעשה פגישת היכרות מקדימה.

העיתוי לא נתון לבחירה - אני מחוייב להגיע בתאריכים אלו לאילת.
זה הרבה יותר פשוט ממה שנדמה לך. שיחת הכרות פנים מול פנים יפיג כל חשש. תגיד, אתה מנסה להרחיק כל גולשת פוטנציאלית באמצעות מסע הפחדות. אין מה לחשוש, ההפך, אם באים עם גישה חיובית אפשר רק להרוויח .זו לא חוכמה לנסות ולהרתיע. מי שתחליט להרים את הכפפה תוכל על נקלה להתרשם שמדובר בבחור חמוד וחביב שלא מתכוון לכפות את עצמו בשום צורה, וסך הכל מעוניין בחברה נשית לסופ"ש מהנה

Wolfinix

New member
להפחיד? לא. להזהיר? בהחלט כן.

&nbsp
אם תחשוב על מה שכתבת אתה מבקש דבר שהוא נגד כל חוקי הבטיחות של עולם הדייטים שלא לדבר על העולם של נשים.
&nbsp
אתה מבקש מאשה לצאת למסע של מספר שעות ברכב באזורים שהם לא בדיוק מיושבים בצפיפות, עם בחור שהיא אינה מכירה כלל, ועל זה אתה גם מוסיף מספר ימים במלון.
&nbsp
כמו שאמרתי אני לא היתי רוצה שאחת האחיות שלי תעשה דבר כזה לא אחראי, ואני דיי בטוח שאם אתה היית בצד השני של המתרס גם לא היית רוצה שזה יקרה לנשים שבחייך.
&nbsp
אני לא יודע מי אתה או מה אתה, אתה יכול להיות הבחור הטוב בעולם, אבל הסיכון אינו שווה את התועלת!
&nbsp
בלי שום קשר אני מקווה שתמצא את בחירת לבך ושתהיו מאושרים יחדיו.

True N Blue

New member
ואחרי שנקיים פגישת היכרות אתה תסכים שניסע...?

מבלי להכיר אותך...אם היית מקדיש את כמות האנרגיה בלנסות לתרום להצלחה שלך במקום לנסות ולחבל בהצלחה של אחר היית מגיע רחוק. הפנייה לנסיעה לאילת לא מיועדת לך, אז אל חשש לא יאנה לך כל רע.
איזה טרחן, אוף
שיהיה לך בהצלחה בכל אשר תפנה ! (רק לא אלי , תודה)

Wolfinix

New member
ידידי אני חושב שאתה טועה, אני לא פה בשביל לתת לך או לה רשות

&nbsp
וגם לא בשביל להחליט בשבילכם ובטח לא בשביל להרוס לך.
&nbsp
האינטרס היחידי שלי הוא שלא יעשו שטויות שעלולות להוביל למצב שאשה תפגע.
&nbsp
בנוגע להצלחה שלי? אני מודה לך על הדאגה, ממש מחמם את ליבי שאכפת לך.
&nbsp
ובגלל שאכפת לך אתן לך את אותה העצה במקום להתעקש על דרך קלוקלת תמרכז את האנרגיות שלך בדרך ישרה.

True N Blue

New member
אתה רומז שאני לא הולך בדרך הישר...

. מה בפנייה שלי גרם לך לחשוב שיש לי כוונה לסטות מדרך הישר...

ממש , המטיף בשער. פועל מחשש לרווחתן של נשות ישראל.
אתה צריך לקבל תפקיד משמעותי באתר בתחום אבטחת הגולשות.
הבנתי, כמו שכבר אמרתי - הסר כל דאגב מליבך ותתמקד בעצמך

True N Blue

New member
ממש לא. אני רואה מישהו שמנסה בכוח להיות משבית שמחות...

וזה אומר הרבה יותר עליך מאשר עלי. העניין לא נוגע אליך מהטעם הפשוט שאינך נמנה על בנות המין היפה, ולכן הפנייה לא מיועדת אליך ובכל זאת אתה בוחר להתעלק על השרשור ולנסות להפריע. אז תגיד לי אתה , מי יוצא פה לא טוב ?!

Wolfinix

New member
להתעלק? להפריע? אתה מודע לכך שאתה בפורום ציבורי?

&nbsp
אף אחד לא מפריע לך ואף אחד לא מתעלק עליך.
&nbsp
אתה רוצה דבר שלא נשמע טוב ולא כשר - ויותר גרוע מזה גם פוטנציאלית מסוכן!
&nbsp
ואתה זורק את זה על מי שמתריע ומזהיר? אתה באמת חושב שאתה יוצא טוב מהשרשור הזה?
&nbsp
טרחת בכלל להפנים את מה שציינתי בפניך? אתה בכלל עצרת לחשוב על מה שאתה כותב וכתבת?

True N Blue

New member
"לא נשמע טוב ולא נשמע כשר"

תגיד, אתה אמיתי ? עזוב אל תטרח, חסוך ממני את הטפות המוסר שלך.
אלוהים ישמור, איזה טרול.
אני לא מתכוון להתדיין איתך יותר ומאפשר לך להגיד את המילה האחרונה.

Wolfinix

New member
לחסוך ממך? טרול? אתה מאפשר לי להגיד את המילה האחרונה

&nbsp
&nbsp

למעלה