בת השכנים הסקסית...

רגיש 28

New member
בת השכנים הסקסית...

אז ככה : היום כשחזרתי מהעבודה, ניגשה אלי בחניה הבת של השכנים מהבית הסמוך, ילדה בת 18 רוסיה. היא החלה לדבר איתי על הבגרויות שלה ובסוף אמרה לי שאני מוצא חן בעיניה, ונתנה לי את הטלפון שלה. עכשיו יש בראשי שני אנשים קטנים עם כיוונים מנוגדים. אחד טוען שהיא ילדה ורק אוכל להסתבך איתה, בנוסף היא בקושי מדברת עברית ויהיה קשה להצחיק אותה ולזרום איתה (היא קראה לי "אחי",הסברתי לה שזה לא מקובל שבחורה תקרא לגבר אחי...) האיש השני הסתכל כל הזמן על הישבן המושלם שלה והזיל ריר.. האמת היא ילדה טובה כזאת, רחוקה מכל הסטיגמות על הרוסיות ,אני מאמין שהיא אפילו בתולה. מה עלי לעשות? למי לשמוע ?

Akuna Matata

New member
תשמע- היא חוקית

אבל נראה לי שהחלק היותר בתול אצלה הוא ה-
השאלה היא מה אתה מתכוון לעשות בקשר אליו?

רגיש 28

New member
יש לציין ש...

כל החברים שלי מתייחסים לזה "כמוצא שלל רב" בחורה סקסית שלא אכפת לה הפרש גילאים של 10 שנים "לא תיפול עליך כל יום"

Akuna Matata

New member
גם לא בחורה

עושה סצינות מטורפות של "שברת לי את הלב ואני אוהבת אותך כל כך.." כמו שאומרים- תזהר במשאלות שלך.

hilli1

New member
נראה לי שקצת הגזמת..

גם בתיאור המפורט וגם בה..היא מאוד צעירה בשבלך. מה גם שיש לה בטחון מופרז. נשמע חשוד משהו..

רגיש 28

New member
יש לציין ש...

כל החברים שלי מתייחסים לזה "כמוצא שלל רב" בחורה סקסית שלא אכפת לה הפרש גילאים של 10 שנים "לא תיפול עליך כל יום"

p a t h o s

New member
אתה באמת חושב

שיש לך במשותף הרבה עם בת 18 ? [ וכל מי שהולך להתנפל עליי - יש הבדל אל תטחנו לי במח בבקשה
ואו קיי יש אנומליות בכל דבר אז אולי גם בזה יכולות להיות יחידות שונות ] . או שסתם לשכב ? זו בחירה של שניכם תהיו בריאים אין מה להזכיר את זה בכלל לדעתי . תהנה .

Akuna Matata

New member
לא נעלבתי זה בסדר

אני בדקתי שוב במראה ואני עוד יותר בטוחה בנשיות שלי

p a t h o s

New member
במבט

בכרטיס שלך יש לך יותר מדי שערות לטעמי בשביל בחורה . אפילו שזו כלבלבה כזו חמודה

רגיש 28

New member
לא אפלטוני ולא שטחי.. משהו באמצע

אני לא רוצה רק מין ,אני מחפש מישהי לחבק בטיילת בלילה, מישהי שאוכל להצחיק אותה והיא תצחיק אותי.. מישהי שאוכל להתקשר אליה ברגעים הקשים... אבל גם אחת סקסית שתחפש את הבגדים שלה בבוקר על הריצפה הקרה של חדר השינה שלי ,אחרי לילה סוער !

yuliana11

New member
לא ממש הבנתי אותך

קשר רציני,או לא? ולמה האבל? לי,אישית,אין יותר מדי כבוד לגברים מבוגרים שיוצאים עם בנות עשרה. אתה נשמע די נואש.אתה לא חשב שאתה מסוגל להתמודד עם אישה אמיתית, ולא עם ילדה בת 18? זה לא העניין של הפרש הגילאים,אלא הגילשלה

רגיש 28

New member
לא אפלטוני ולא שטחי.. משהו באמצע

אני לא רוצה רק מין ,אני מחפש מישהי לחבק בטיילת בלילה, מישהי שאוכל להצחיק אותה והיא תצחיק אותי.. מישהי שאוכל להתקשר אליה ברגעים הקשים... אבל גם אחת סקסית שתחפש את הבגדים שלה בבוקר על הריצפה הקרה של חדר השינה שלי ,אחרי לילה סוער !

אתה לא זה ששאל מקודם

אם אי פעם תהיה לו אהבת אמת? אתה בטוח שילדה בת 18 שבקושי מדברת עיברים היא האחת בשבילך? לא יודע נראה לי קצת לא רציני אחי.

רגיש 28

New member
מה אני אגיד לך?

יש פתגם עתיק "שהרכב שלך במוסך תיסע במוניות.."אז כאשר אתה לא מוצא את מה שאתה מחפש ,תזרום עם החיים, הם יקחו אותך למקומות בלתי צפויים.. אני במצב שאין לי מה להפסיד , רק להרויח ! מה כבר יש לי להפסיד מלצאת איתה ?

yuliana11

New member
יש לך המון מה להפסיד!

ומה איתה? אתה לא חושב לרגע עליה?!

מי ששותל בצל שלא יצפה לשום

או שאבא שלי היה אומר שכמו שאתה מציע את המיטה ככה תישן בלילה הכל תלוי בך לאין אתה רוצה להוביל את המפגש איתה ובהדדיות שתיווצר בין שניכם שאלת לאחרונה מתי תבוא האהבה ראית הנה היא באה והציע אהבה האם אתה מוכן לאהבה ולהתחייבות שהיא דורשת ממך ?

למעלה