בת השוטר 2- פרק 48-הקורקינט

Roei152

Well-known member
מנהל
מה יקרה לדנה? והאם המפתח בכיס שלה?
אליהו יסכים לקחת את העבודה של בל?
ואיזה כיוון חקירה חדש חני תקח ?

YossihNew

Well-known member
איזה יופי שבאו לעזור לה. ליאנה כבר רגילה למצבים כאלו. כל הזמן פוצעים אותה, תוקפים אותה...

כל הזמן יש ואנים של רעים שצריך להחזיר לפני שחוזרים למשמרת בבורגר ראפ... לא יודע בשביל מה רצת, אתה רצת, אתה לא שואל. דמות מטורפת, מאיר. תירגע, שלומי, היא רגילה למצבים כאלו.

אני נמס בפתיח ושמח כי דנה שץ הגיבה לי בפרטי על התמונה שצילמתי אותה. רועי ראה.

למה המצלמה ככה? והיא לא יודעת שלא צריך לישון? פלאשבק! פלאשבק! אז הוא לא חי? ואהבתי שהם האריכו את השיער לטלי.

והפעם תביאו לי את עדי גילת. ושלא תפנה את ליאנה מהבית הפעם. היא לא מדברת ברור. יש חשד לזעזוע מוח. ליאנה שחקנית כל כך טובה... ובינתיים אחותה רוקדת מול גאיוס ונווה צור.

החליקה, החליקה. לאמירה ארגמן לא משקרים! אשת אכיפת החוק שכרגע אנו זקוקים לה. כרגע, דגש על כרגע. חני ואת, בטח. איזה ויכוח עצוב. מעניין מה יש לאמירה נגד בני ברק.

לשלומי יש טלפון. איזה מגניב. אבל היא לא ענתה לו?

מה זה? היי! היי! זה לא שלך! את ביקשת רשות מספיר (או ממור- היא תעביר לבן והוא יעביר לספיר) לעשות לוח פלקט?! אתם תתמקדו באתי חפירה! והנה דנה הופכת לאמה קליין החדשה, החוקרת הנפרדת מחבר שלא רוצה שהיא תסתכן. בדיוק כמו רחלי.

למה הם פורצים לבתי כנסת? היא גם לא ממש הייתה. אוי, דבורי. למה היא כזאת... למה? למה כל הרבניות זה בת שבע? אבל היא נועדה להכין עוגות פרג. איזו חתונה, דבורי?! בחייאת! אין לה טאקט!

לאן נעלם הקורקינט, אגב?

כן, כן, בערך כמו שזה היה. בל עובדת בשחור. ואלכס עושה אותה טוב. ממש. שגיאות כתיב בכוונה? אליהו לא כל כך טיפש.

מה? רגע, שלומי קוריאט ועדי גילת עשו הסבת מקצוע מפושעים לשוטרים? או שנשארו פושעים? בטח מסתירה משהו. ממשיכים עוד לחקור את הרצח שלו? אבל גופה הייתה? ואולי דנה רק תסגור מעגל, עלילה הרבה יותר טובה?

או... שהאדמו"ר שהם מדברים עליו זה עמית. אתה סוגר עם כולן וורט אתה.

אליהו מחפש מטבעות? ברצינות? הנה הסיבה לפרידה. הרי זה לא עלוב, זה לא עלוב?! סליחה, סליחה. מעיל הזוי.

אבל לפחות שיורידו את הנמר. זה קצת מחשיד. ולמה לכל הרעים יש ואן? אה, הנה הקורקינט.

אתם יודעים שגם ככה המוניטין של חני ברצפה. פשוט כל דבר שהדמות של רוני עושה, אנשים בטוחים שזאת חני. תאומות אבודות. חוברת מתכונים... או הו. מתכון לצרות, אם אתם מבינים אותי.

כן, כן, רק שתסריטאית תעבור על זה. ממש הפכת לאמה קליין. גם המסיבות. רק להפך. הכל יהיה בסדר בסוף, את תראי. היא חיה, היא תמיד חיה. שלומי מתוחכם מדי. היא לא חושבת כשהיא עושה את הדברים האלה. מה הוא רוצה... מה הוא מתכנן...

ומה את תגלי, חני... הוואן! זה מה כשקורה כשאתם לא מחזירים ואנים לחניות של הרעים.​

ולא אמרנו שאליהו ובל יתקרבו? ראינו בדיוק קטע אחד שלהם.​

Roei152

Well-known member
מנהל
עוד פרק מותח ..
הפעם מתגלה שלתעלומה יש קשר לעמית ארגמן ולרצח שלו משום מה..
שלומי רודף אחרי המפתחות של דנה בלי לדעת למה? זה מוזר..
ואיפה דניאל לעזאל?

למעלה