בתעסוקה לבת 8 חודשים (כמעט)

בתעסוקה לבת 8 חודשים (כמעט)

הי, אני כמעט ולא נמצאת כרן איתכם ומיד תבינו למה. הבייבי שלי כמעט בת 8 חודשים וצריכה שכל הזמן יהיה על ידה מישהו. יוצא שאני או בעלי איתה לסירוגין. היא לא מוכנה להיוצת בלול למשך יותר מדקה ועל מיזרון הפעילות היא נשארת כשניה ומיד היא על הרצפה (זוחלת גחון) אז מה עושים ? יש לנו עוד ילדה והיא די מוזנחת כי כשאחד מאיתנו עם הבייבי השני (בד"כ) אני מכינה אוכל או מנקה או מכבסת או כל אחת ממטלות הבית ... אז מה עושים ? מצרפת תמונה של ה"פושעת" בפעולה

yoyo10

New member
אני אומרת לך שאני לא מצליחה ללכת עם

9 קילו במנשא ארחי שמורידים את המנשא פשוט מתמוטטים

jesenia

New member
תלוי גם במנשא

אני לא אדם חזק במיוחד, אבל במנשא צד החזקתי עד 11 ק"ג, במנשא גב עד 14.5 ק"ג. לעולם לא בבית, זה היה משעמם לה מידי.

lulyK

New member
תאבטחו את הבית ותנו לה לזחול....

זה יכול לעבוד?

yoyo10

New member
אני באותו במצב

רק שאני לבד רוב היום בעלי מגיע מאוד מאוחר אני הולכת להעיף את השלוחן בסלון ולנסות יותר לאבטח את הבית אבל ככה זה לא לא רואה פיתרון באופק

תראו ....

אם אתן אומרות לי שזה סביר בגיל הזה אז אני אתיישר לפי זה ואחכה לגיל שבו היא תהיה עצמאית יותר אבל העניין הוא שנרא לי שזה רק אצלי (ואצלך יויו). אני לא זוכרת מבכורתי (4.5) כזו תקופה... לגבי איבטוח הבית זו בעיה כי היא לא יודעת לשמור על הראש שלה ומה שקורה הוא שכשהיא מתגלגלת על הרצפה היא "דופקת" את הראש וצורחת בבכי וחוץ מזה משעמם לה היא צריכה שיעשועים כל הזמן

פלגיה

New member
יש ילדים כאלה, וזה אכן שלב

לאט-לאט הם לומדים יותר לשעשע את עצמם.

rnati

New member
לאבטח את הבית

ולקחת אותה איתך, שתהיה בחדר שאת צריכה להיות בו (כביסה, מטבח וכו) כשלפני זה דאגת שהיא לא יכולה לפגוע בעצמה בשום דרך בחדר זה

jesenia

New member
כל ילד וההיסטוריה שלו

אבטוח הבית - תראי את לא יכולה למנוע ממנה לפגוש את הרצפה, אבל לסלק שולחנות סלון נמוכים ועם זוויות חדות, שולחנות זכוכית וכו' כדאי מאוד. לעשות מה שניתן. אנחנו פשוט עיצבנו מחדש את הסלון, ורק לפני חודשיים הוצאנו את שוחן הסלון החוצה, השבוע הוצאנו שולחן זכוכית החוצה ועדיין אני משקשקת. מה קורה אם את משאירה אותה על הרצפה/מזרן, בטווח ראיה (כדי שהיא תראה אותך :)) עם סלסילת צעצועים קטנה ולא מסוכנת?

מצטרפת...

גם שלי 8 חודשים ומאז ומתמיד צריכה מישהו לידה. יש לי חמש דקות חסד בבוקר כשהיא מתעוררת (ומעירה אותי) שהיא מוכנה להיות לבד שמנוצלות לשטיפת שיניים ופנים ולשים מיים בקומקום ואח"כ כל הזמן צריכה נוכחות שלי לידה. היא מוכנה לשחק לבד רק אם אניח באותו חדר, לידה ומדי פעם מדברת איתה....והיא עדיין לא זוחלת... אומרים שזה עובר מתישהו. אני עוד מחכה.

חלקיקון

New member
כנ"ל....

זה באמת קשה... שלי בן 7 חד', וזה התחיל בגיל 4-5 חד'... מאז ממש קשה איתו, הוא פורץ בבכי מר כשהוא מבחין שהוא לבד, גם אם זה לכמה רגעים... גם אני מחכה שזה יעבור, כי לפעמים אני משתגעת

למעלה