בתי תבחן אצל אריקה לנדאו בעוד כמה

• פותח הנושא Mור
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

Mור

New member

ימים. והיא קצת חוששת מהמבחן , אבל רוצה לעשות אותו. (היא עברה את שלב א' של מבחני משרד החינוך). רציתי לשאול איך אני יכולה לעזור לה. היא שואלת אותי על המבחן איך הוא בנוי, וכד'. מישהו יודע? יכול לתת עצות כיצד לעזור לילדה להיות רגועה לפני המבחן? המון תודה

כן.

ימים. והיא קצת חוששת מהמבחן , אבל רוצה לעשות אותו. (היא עברה את שלב א' של מבחני משרד החינוך). רציתי לשאול איך אני יכולה לעזור לה. היא שואלת אותי על המבחן איך הוא בנוי, וכד'. מישהו יודע? יכול לתת עצות כיצד לעזור לילדה להיות רגועה לפני המבחן? המון תודה
כן.
תגידי לה שזה מבחן שיעזור למשפחה שלכם למצוא לה מסגרת חינוכית נעימה שתתאים לה. אל תבני סולם ציפיות (ציפיון יש רק לכריות) אלא תגידי שזה לא מבחן שאפשר להיכשל בו אלא איבחון כדי להשתמש בו לכיף ולעניין שלה. והכי חשוב - שיהיה בהצלחה.

Mור

New member
המון תודה, נקווה שלא נתרגש יותר מדי

כן.
תגידי לה שזה מבחן שיעזור למשפחה שלכם למצוא לה מסגרת חינוכית נעימה שתתאים לה. אל תבני סולם ציפיות (ציפיון יש רק לכריות) אלא תגידי שזה לא מבחן שאפשר להיכשל בו אלא איבחון כדי להשתמש בו לכיף ולעניין שלה. והכי חשוב - שיהיה בהצלחה.

../images/Emo50.gif

ואגב, מה עם הבן שלומד באו"פ? הסתדר לכם בסוף העניין עם המילגה?

Forum User

New member
אנחנו בזמנו קראנו לזה "אבחון"

אנחנו בזמנו קראנו לזה "אבחון"
ולא מבחן, וע"י כך הוצאנו את האויר מבלון הפחד-מפני-הלא-נודע. הסברנו שיש חוגים מיוחדים שבשביל להשתתף בהם צריך להשתתף באבחון שבמסגרתו יש לענות על שאלות ולבצע משימות, וזה עוזר למי שמנהל את החוגים להחליט איזה חוג מתאים לאיזה ילד. בכלל לא התייחסנו לאפשרות שהוא "לא יעבור". שיהיה בהצלחה, או יותר נכון, בהתאמה!

מצב
הנושא נעול.
למעלה