בתי-ביקורת

בתי-ביקורת

שלום אנשים יקרים ויפים הגעתי היום להופעה של בתי,עד השעה 22:45 תיאטרון תמונע מתחיל לאט לאט להצטופף ומתמלא בקהל חם ואוהב שבא לשמוע מוזיקה טובה וקלילה. בתי עולה בליווי נגנים מוכשרים וטובים ונותנת לנו בראש שיר מהאלבום האחרון שלה וכבר על ההתחלה יש תחושה שהערב הולך להיות מאד מעניין... והתחושות אכן התאמתו להן והערב אכן היה מוצלח וסוחף בתי יודעת לחבק את הקהל בשיריה ולתת שואו כמו שצריך מעבר לזה שהיא זמרת מוכשרת ונוגעת היא גם יפה לא פחות. העתיד שלך מבטיח והכישרון שלה ימשיך לנגוס בנו עוד ועוד . נראה שהיא ללא ספק יודעת מזאת אהבה. שיהיה לה רק בהצלחה .אני אישית מאד נהניתי וממליץ בחום לבוא ולהתאהב. אתם לא תתחרטו :)

PopPy

New member
מסקרן אותי לדעת - היא מבצעת

שירים גם מהאלבום הראשון, או שמתמקדת בעיקר בשני? את השני לא כ"כ אהבתי, אבל אם המצב די מאוזן ואפשר לשמוע גם את הראשון בלייב אני בהחלט רוצה למצוא את עצמי בהופעה שלה בהזדמנות.. תודה על הביקורת
.

smadmad

New member
בטח שיש שירים מהאלבום הראשון

גם אני הייתי אתמול בהופעה של בתי ונהניתי מכל רגע. את בטי אני מכירה עוד מהתקופה שעבדתי ב"צליל" והיא הוציאה את האלבום הראשון שלה "פרפרים". היא הופיעה אצלנו בחנות רק עם גיטרה ומיקרופון ושבתה אותי מיד בקולה ובשיריה המתקתקים. יש בה קסם מיוחד בבתי - קולה אמנם אינו "גדול" אבל הוא רך ומתקתק, האישיות שלה קורנת וזורחת על הבמה והיא נותנת הרגשה ממש טובה כמעט לכל אורך ההופעה. למה כמעט? כי בתחילת ההופעה היו מין שתיקות מעיקות כאלה בין השירים ורק לקראת הסוף החלה בתי לפטפט קצת עם הקהל ולספר על עצמה ועל השירים. ברגעים אלו הקהל פשוט התמוגג. בהופעה היה שילוב מעולה בין שירים משני האלבומים. מפאת בעית זיכרון די קשה אתם תסלחו לי שלא אזכור את השירים המדויקים, אבל גם בלי לזכור את השמות של השירים, אני יודעת שכל שיר זכה לטיפול מאוד מעניין ולא היה נשמע כמו חיקוי מעצבן של הדיסק. (ל-poppy אני כן זוכרת שהיא שרה את פרפרים, נדנדה, יומולדת ולפחות עוד שניים-שלושה שירים שאיני זוכרת את שמם. הביצוע של נדנדה היה מעולה במיוחד. את יומולדת היא שרה אקוסטי ולבד בלי הלהקה) נגני הלהקה של בתי היו גם הם מאוד מוכשרים והפגינו יכולת מעולה על הבמה. לקראת סוף ההופעה זכינו אפילו לשמוע שיר חדש חדש שנקרא "בין המילים" שיר עצוב ומרגש שככל הנראה יופיע באלבום השלישי של בתי. בכל מקרה היתה הופעה באמת מיוחדת..התגברתי אפילו על ריבוי העשן ולמנהלי הפורום, תודה על הכרטיס! מקרב לב!

למעלה