"בתים מבפנים" - לגדול עם מנהרה 3A

מצב
הנושא נעול.

בועז ל

New member
לסיום: בפעם הבאה במנהרה 4 השלמה.

האירוע הזה הופך אט-אט למסורת. זו הפעם השלישית בה פותחות הרכבת ומנהלת A1 את מנהרה 3A לביקור הציבור. ביום ו', 19.9, התייצבתי השכם בבוקר לסיור מודרך שעניינו גשר 10. בתום הסיור נותרו כשעתיים-שלוש עד לתחילת האירוע של "בתים מבפנים". ראש המנהלת ואנשיו, ששוב הקריבו את היום הפנוי בשבוע עבור הציבור, עסקו באותה שעה במרץ בהכנות אחרונות לקליטתם של מאות המבקרים הצפויים.
טוב, בואו נראה מה היה לנו שם.
לא, עדיין אין החלטה כזו וזו רק משאלה פרטית שלי, אבל אני בהחלט ממליץ זאת בפני ר"י ומנהלת הפרויקט. הרפרטואר שיש לגברת מס' 4 להציע גדול לאין שיעור מ-3A. גם לאחר שהסתיימה ההדרכה בפורטל נותר מיודענו סרגיי להשיב בסבלנות לשאלות המשך על הפרויקט.

תודה על השירשור

לא, עדיין אין החלטה כזו וזו רק משאלה פרטית שלי, אבל אני בהחלט ממליץ זאת בפני ר"י ומנהלת הפרויקט. הרפרטואר שיש לגברת מס' 4 להציע גדול לאין שיעור מ-3A. גם לאחר שהסתיימה ההדרכה בפורטל נותר מיודענו סרגיי להשיב בסבלנות לשאלות המשך על הפרויקט.
תודה על השירשור
אבל מה עם קצת נוף לתמונת הסיום? מישהו מחליף אותך בועז או שאתה שומר הכל ליום כיפור?...

בועז ל

New member
אאל"ט, דווקא אתה לא תוכל ליהנות מהנוף שבכוונתי להעלות.

תודה על השירשור
אבל מה עם קצת נוף לתמונת הסיום? מישהו מחליף אותך בועז או שאתה שומר הכל ליום כיפור?...
אתה יודע בדיוק מה מצפה לך אח"כ, והאמן לי שמדובר בהרבה עבודה.
בינתיים, קח סוג מסוים של נוף. סתם כי בא לי להיזכר.

גדול בועז! הנה השיר:

אתה יודע בדיוק מה מצפה לך אח"כ, והאמן לי שמדובר בהרבה עבודה.
בינתיים, קח סוג מסוים של נוף. סתם כי בא לי להיזכר.
גדול בועז! הנה השיר:
http://www.youtube.com/watch?v=qdbrIrFxas0

אח, ריי, ריי, מי יגל עפר מעיניך...

בועז ל

New member
שמע, וילי: השבוע שוב צפיתי בסרט הזה, ובאמת שאיני יודע לספור

גדול בועז! הנה השיר:
http://www.youtube.com/watch?v=qdbrIrFxas0

אח, ריי, ריי, מי יגל עפר מעיניך...
כמה פעמים במצטבר צפיתי בו במשך השנים מאז שהוקרן לראשונה. מה שאני כן יכול לומר זה שההבלחה החד-פעמית הזאת מנצחת את הזמן ויש לה את כל המרכיבים המופלאים לשם כך.

כן, הילדים שלי הם כבר דור שלישי לאהבת הסרט...

כמה פעמים במצטבר צפיתי בו במשך השנים מאז שהוקרן לראשונה. מה שאני כן יכול לומר זה שההבלחה החד-פעמית הזאת מנצחת את הזמן ויש לה את כל המרכיבים המופלאים לשם כך.
כן, הילדים שלי הם כבר דור שלישי לאהבת הסרט...

88edik

New member
תודה על התמונות -מפגש נוסף

תודה על התמונות -מפגש נוסף
אם התקיים סיור נוסף יש אפשרות לעלות פרטים על המפגש תודה מראש

alantan

New member
תודה רבה בועז!

האירוע הזה הופך אט-אט למסורת. זו הפעם השלישית בה פותחות הרכבת ומנהלת A1 את מנהרה 3A לביקור הציבור. ביום ו', 19.9, התייצבתי השכם בבוקר לסיור מודרך שעניינו גשר 10. בתום הסיור נותרו כשעתיים-שלוש עד לתחילת האירוע של "בתים מבפנים". ראש המנהלת ואנשיו, ששוב הקריבו את היום הפנוי בשבוע עבור הציבור, עסקו באותה שעה במרץ בהכנות אחרונות לקליטתם של מאות המבקרים הצפויים.
טוב, בואו נראה מה היה לנו שם.
תודה רבה בועז!

מצב
הנושא נעול.
למעלה