בתוך סל של אמת

בתוך סל של אמת ../images/Emo28.gif

מוקדש למיכלון שלי, שאני אוהבת כ"כ... גם ברגעים הקשים האלה.
***בתוך סל של אמת*** בתוך סל של אמת קטפתי בדידות עם עלים ירוקים של שלום. הוספתי גם פרח קטן ומחייך ופיזרתי פצפוצים של חלום. לקחתי דמעות למקרה של חירום והוספתי חיבוק של דוב. שמתי ממחטה שיהיה אפשר לנגב ותפילה שיהיה כאן עוד טוב. בתוך סל של אמת הדבקתי חיוך ולבבות בכל מיני צבעים: אדום, כחול ירוק, לבן וכל מה שעושה לי נעים. לקחתי קופסא ובתוכה צמיד עם פנינים אבל הפנינים לא שוות כסף רב. רק כדי שאזכור ולא אעז לשכוח שלא כל מה שנוצץ הוא זהב. בתוך סל של אמת שמרתי מכתב עם מילים שמתנגנות בפתיחות. ואני בדרכי עם סל האמת לעולם שמחכה לי בחוץ. מיכלי, אני אוהבת אותך, ויודעת שאת חזקה... וגם אם קשה וכואב ורע ועצוב- אני מבטיחה לך שיהיה בסדר בסוף. מאמינה לי?

joyjoy

New member
ברשותך מצטרפת לחיבוק ומקדישה לה..

כי מיכלי, עכשיו מלאך ישמור עליך מלמעלה... ואת יקרה....שישמרו עליך חזק... אוהבת כל כך, אני. "מישהו, מישהו דואג דואג לי שם למעלה בא והדליק כמה כוכבים והם נופלים אחד אחד. אנו סובבים בשתי דרכים שונות יום ולילה לאורכם עייפים ורעבים ומחכים לאות בנתיבי אבק וזמן. אנו נפגש בסוף דרכים ושאלות נפגש בתום ימים רבים בתום הרבה לילות אני יודעת שאתה קרב עכשיו אביב חלף, קיץ נאסף והגשם שב מישהו, מישהו דואג דואג לי שם למעלה בא והדליק כמה כוכבים והם נופלים אחד אחד. אנו סובבים בשתי דרכים שונות יום ולילה לאורכם עייפים ורעבים ומחכים לאות בנתיבי אבק וזמן. אנו נפגש בסוף דרכים ושאלות נפגש בתום ימים רבים בתום הרבה לילות אני יודעת שאתה קרב עכשיו אביב חלף, קיץ נאסף והגשם שב...." <מישהו / יהודית רביץ>

Efrat*

New member
.........

תסלחו לי שאני מתערבת אבל אי אפשר שלא להגיב לשיר כזה יפה <גם אם הוא מיועד למישהי אחרת> שיר שמלא באהבה, וחיוך...
פשוט מילים שעושות טוב ללב, ולו לרגע קט.
מקוה שיעשה לך, מיכלי קצת יותר נעים למרות שקשה עכשיו ועצוב!
ולך עדי מקסימה.. תודות!!!
אפרת

נעלמת

New member
עדי

הילדה הכי אופטימית בתפוז
ולי נותר להוריד ת´כובע בפנייך..על זה. ועל יותר..את יודעת.. אני אוהבת. כשייצא לך בואי לאיסי. אני שם תמידית חיחי .. ומיכל.אני פה }{

joyjoy

New member
../images/Emo9.gif מצטרפת לאפרת

מילים מדהימות עדידוש שיוצאות מלב מלא אהבה....

../images/Emo105.gif

הרשו לי להקפיץ את זה שוב, כי חשוב לי שמיכל תראה את זה... מיכלי, תראי כמה אהובה את! אנחנו איתך תמיד. אל תשכחי את זה, טוף? ((((((
))))))) [אגב, זאת עדי, "תל-אביבית", שחורשת על המחשב בסלון, וזה השם משתמש שכאן
]

מיכל..~

New member
../images/Emo9.gif

לא שוכחת יודעת זוכרת רואה אוהבת לא עוזבת. תודה
אוהבת המון

רותי ב.

New member
מותר להצטרף, גם,

בשתיקה? כשנגמרות מילים ... ושיר נפלא ומדהים... מלא בכל טוב. כמו שרק סל של אמת יכול להיות. את

למעלה