בתאריך 13 ביוני 2021

jackie111

Well-known member
נכנסה ממשלת השינוי לתפקידה.
עד היום עברו 53 ימים. נהוג לתת 100 יום להתארגן.
כשבנט נכנס לתפקידו כראש ממשלה ביבי לא העביר
לו הנחיות ולא נתן הסברים. זרקו אותם למים ואמרו להם
"תשחו לבד."
וכדי לעשות לממשלה הזאת חיים קשים מנסים
מאז לטרפד ולמלכד את החלטות הממשלה.

האופוזיציה היא האוייב וצריך לפגוע בה ככל שניתן.

Harrington

Well-known member
מנהל
וכדי לעשות לממשלה הזאת חיים קשים מנסים
מאז לטרפד ולמלכד את החלטות הממשלה.
בדיוק כפי שאופוזיציה אמורה לעשות. אשרינו שזכינו סוף סוף לאופוזיציה אמיתית ופעילה בישראל.
אויב זאת מילה קצת חזקה. האויב הגדול ביותר של הממשלה הזאת היא הממשלה הזאת עצמה. כך לדוגמא, כשהיא מנסה לקבל החלטות בעניין הקורונה ולא מצליחה לעשות זאת בגלל התנגדות של חלק ממרכיביה שלה. האופוזיציה היא יריב כמובן. יריב לוחמני וזה בסדר גמור. כך מצופה ממנה להיות. אבל אם הממשלה הזאת הייתה יודעת לעבוד*, האופוזיציה לא הייתה זאת שהיה בכוחה למנוע זאת ממנה.

* ולא, אין לזה קשר מיוחד למה שנתניהו כן או לא העביר לבנט בפגישת החפיפה ביניהם.

1ספי11

Well-known member
בדיוק כפי שאופוזיציה אמורה לעשות. אשרינו שזכינו סוף סוף לאופוזיציה אמיתית ופעילה בישראל.

אויב זאת מילה קצת חזקה. האויב הגדול ביותר של הממשלה הזאת היא הממשלה הזאת עצמה. כך לדוגמא, כשהיא מנסה לקבל החלטות בעניין הקורונה ולא מצליחה לעשות זאת בגלל התנגדות של חלק ממרכיביה שלה. האופוזיציה היא יריב כמובן. יריב לוחמני וזה בסדר גמור. כך מצופה ממנה להיות. אבל אם הממשלה הזאת הייתה יודעת לעבוד*, האופוזיציה לא הייתה זאת שהיה בכוחה למנוע זאת ממנה.

* ולא, אין לזה קשר מיוחד למה שנתניהו כן או לא העביר לבנט בפגישת החפיפה ביניהם.
כשהאופוזיציה ביקרה את ממשלת נתניהו היא הייתה בוגדת ומונעת משנאה.
כשהאופוזיציה מוציאה מופעי שנאה מהסוג של אמסלם,היא אופוזיציה לעניין.

Harrington

Well-known member
מנהל
כשהאופוזיציה ביקרה את ממשלת נתניהו היא הייתה בוגדת ומונעת משנאה.
כשהאופוזיציה מוציאה מופעי שנאה מהסוג של אמסלם,היא אופוזיציה לעניין.
כל אחד והשקפתו הפוליטית, מה לעשות.

Harrington

Well-known member
מנהל
יש מה לעשות זה להסתכל לפעמים בראי.
זה ישנה משהו?
אישית אני סבור שאני אובייקטיבי ומנתח כל עניין לגופו. אבל ברור לי לחלוטין שגם השקפתי הפוליטית הכללית, דעתי המוקדמת על פוליטיקאים כאלה או אחרים וכדו', משפיעה על השקפת עולמי. לא יתכן אחרת.

ברור לגמרי שתומכי ממשלת הרל"ב יבואו בתקופה זו בטענות לאופוזיציה ויהללו את הקואליציה, בדיוק כמו שברור שתומכי ממשלת נתניהו היללו דווקא את הממשלה שלו ובאו בטענות לאופוזיציה דאז. דרכו של עולם.

1ספי11

Well-known member
זה ישנה משהו?
אישית אני סבור שאני אובייקטיבי ומנתח כל עניין לגופו. אבל ברור לי לחלוטין שגם השקפתי הפוליטית הכללית, דעתי המוקדמת על פוליטיקאים כאלה או אחרים וכדו', משפיעה על השקפת עולמי. לא יתכן אחרת.

ברור לגמרי שתומכי ממשלת הרל"ב יבואו בתקופה זו בטענות לאופוזיציה ויהללו את הקואליציה, בדיוק כמו שברור שתומכי ממשלת נתניהו היללו דווקא את הממשלה שלו ובאו בטענות לאופוזיציה דאז. דרכו של עולם.
אין ספק שאתה מאמין באוביקטיביות שלך עצמך. אתה לא נותן להשקפת עולמך להתערב בעיבוד הנתונים שאתה קולט על מנת להגיע למסקנה האמיתית היחידה האפשרית.
אדם מיוחד במינו.
ברור שכמו שהרל"בים באים בטענות לאופוזיציה כך גם הר"בים באים בטענות לקואליציה. אכן ,דרכו של עולם.

Harrington

Well-known member
מנהל
אין ספק שאתה מאמין באוביקטיביות שלך עצמך. אתה לא נותן להשקפת עולמך להתערב בעיבוד הנתונים שאתה קולט על מנת להגיע למסקנה האמיתית היחידה האפשרית.
אדם מיוחד במינו.
שום מיוחד ושום בטיח. מה שכתבתי על עצמי נכון לגבי רוב האנשים. כמובן שיש כאלה שאינם מסוגלים להודות שלעתים הם לא אובייקטיביים. אבל כל בר דעת הוגן והגון ייאלץ להודות שכמובן שהשקפתו הפוליטית יכולה לעתים לערפל את דרך ניתוחו מצבים ועניינים מסוימים.
אגב אל נא תבין מזה שאני חושב שאינני אובייקטיבי. אצלי זה די פשוט, מאחר ואין לי העדפה פוליטית מיוחדת. דיברתי כאמור באופן כללי.

Danny Stern

Well-known member
והערבים בני הברית , יש אכן לשרחר את כל פלסטינה מן האויב היהודי , ולבנות פלסטינה חילונית דמוקרטית עממית ולא גזענית לכל תושביה ..איידה!! קדימה !!

jackie111

Well-known member
אני בטוח שבנט יגיש לביבי
נקמה שלא ישכח לעולם.

חבל שנוצר תקדים חדש שבו
האופוזיציה גרועה יותר מכל
אוייב מעבר לגבול.

למעלה