בשעה טובה - נגמר....

TriPax

New member
בשעה טובה - נגמר....

משהו קטן שקרה לי לפני יומיים בערך: הלכתי עם החברה לקניון כדי לקנות משהו, ובחניון של הקניון קלטתי בזווית העין את האקסית שלי. כדי לציין שאותה אקסית ואני היינו יחד מעל 3 שנים והקשר הסתיים בדרך לא נעימה שהשאירה אותי עם לב שבור לפרק זמן לא קצר בכלל. לא דיברנו מאז הפרידה ואין סיכוי שגם נהיה בקשר אי פעם, ובכל זאת מידי פעם היו עוברות לי מחשבות שונות עליה. אמנם המשכתי בחיי, אבל איפשהו נשאר זכרון שעלה וצף מידי פעם (אע"פ שאני הייתי ועודני שלם עם הפרידה). בכל מקרה, ראיתי אותה בחנייה והיא לא ראתה אותי. צעדה לה עם איזה בחור....ומה שהכי הפתיע אותי (וכן, אני מודע לזה שאחרי כל ההתחלה ה - touchy עד כדי דמעות, יש פה פאנץ' ליין לא קשור) זה שהיה לה תחת ממש ענק, והיא נראתה ממש רע!! עברתי הרבה ביני לבין עצמי בשנה הזו, בהקשר שלה, ולמרות שהזמן עושה את שלו והמחשבות הלכו ופחתו ונעלמו כמעט לגמרי, עדיין היו שאריות. הסתכלתי עליה לכמה שניות בעודי צועד (הייתי קצת בהלם, כי באמת לא ראיתי אותה כבר שנה שלמה) ובכמה שניות שאח"כ כל השאריות/משקעים שהיו לי מהקשר הזה, כאילו נקשרו בשק אחד שהורד במעמקי האסלה ונשטף לנצח. לא יודע למה, לא יודע להסביר, אבל לראות אותה ,לפני יומיים, אחרי (בדיוק) שנה, אחרי כל מה שהיה ואחרי הרבה מחשבות עליה - סגר סופית את כל הפרק הזה בחיי. שתהייה לכולנו שנה טובה
נ.ב - תקראו את מה שביקשתי בשרשור "תכלה שנה וקללותיה", לפני שבועיים...

לי זה קורה כל פעם שאני רואה...

את ה"אקס המיתולוגי" שלי 3.5 שנים של השקעה ירדו לטימיון, הוא חזר מהודו והפך להיות מין גוש שיער מוזר (זה לא שהוא היה חלק) הוא גידל זקן ושיער ונראה רע! כל ההשקעה שלי הלכה לטימיון חחח . כשראיתי אותו פעם ראשונה אחרי שהוא חזר קלטתי כמה שהאהבה עיוורת.

ChilD SouL

New member
לאחרונה אני שומעת מלא על סיפורים כאלה.

מעניין אם זו מגפה והאם היא תגיע גם אליי.

flutter girl

New member
אין לי אקסים לראות

הידד! סתם, יש, אבל לא מעניינים או כואבים.

ChilD SouL

New member
אולם...

יש לי אקסים, אבל האקסים הרציניים והכבדים [אלו של השנים] גרים מחוץ לעיר ככה שהסיכוי לראות אותם הוא נמוך - וטוב שכך
. כל השאר, אם אפשר לקרוא להם אקסים [
] - וול, יוצא לי לראות אותם מדיי פעם. חלקם נראים עדיין מעולה ועל חלקם אני חושבת WTF. רגע של שיתוף, מה שיותר משעשע - פעם יצאתי עם ידיד, ידידה שלו וידיד שלה. בהמשך הערב הצטרף אלינו מכר שלו ושל ידידה שלו, בחור שאיתו סוג של יצאתי. כמובן ששניהם לא ידעו זאת ועשו בנינו הכרות ואנחנו הסתכלנו זה על זו, קצת המומים, קצת עם חיוכים... המשך הערב היה בהחלט מאוד מעניין.

flutter girl

New member
הסבא של הדודה של האחות של החברה של

הסבתא של... היש יותר קישורים?!

exterior

New member
סתם שאלה:

אם היא הייתה נראית ממש טוב, ואפילו התחת שלה היה מחוטב יותר מלפני שנה?

TriPax

New member
את מתכוונת ל...../images/Emo26.gif

אם היא הייתה נראית ממש טוב, ואפילו התחת שלה היה מחוטב יותר מלפני שנה מה אז הייתי מרגיש? אני מניח שזה לא היה עושה את אותו אפקט. אמנם המחשבות כמעט ולא קיימות יותר, אבל עדיין "הפחיד" אותי לפגוש אותה במקרה ברחוב... עצם זה שראיתי אותה (במעמד צד אחד
) ושאני יודע שעכשיו לא הייתי נמשך אליה, עוזר לי, וכמו שרשמתי - פותר הרבה דברים. אגב, לפני שנה היא נראתה טוב מאוד. לא יודע (ולא אכפת לי) מה קרה לה בשנה הזו...

TriPax

New member
תודה...

אני גם שמח בשבילי, והתחת הזה לא "שלי" יותר, אז מצידי שיגדל לגודל של בית קטן

למעלה