בשעה טובה ומוצלחת מוניות שירות בבת ים!!

מצב
הנושא נעול.

elior515

New member

olli3

New member
מנהל
לא רוצה לקלקל את השמחה, אבל...

במידה ולא יהיו מספיק נוסעים, התדירות גם לא תהיה כל 10 דקות.

במידה ולא יהיה ביקוש בסופ"ש, המוניות לא תפעלנה בסופ"ש.

ובהצלחה בלעלות על מונית שירות באמצע המסלול.

droriko

New member
הרבה חולים בוולפסון הולכים להיות מאוכזים

הרבה חולים בוולפסון הולכים להיות מאוכזים
הם לא יבינו איך זה שהמונית לא מגיעה, כשהם לא יודעים שהיא בכלל המשיכה ישר באיילון עד תחנה מרכזית.

gogefen

New member
למוניות אין רשיון לפעול בסופ"ש

ר' כאן -

http://media.mot.gov.il/PDF/HE_TRAFFIC_PUBLIC/TaxiLicense/taxi5207.pdf

למרות שלדעתי, מוניות השירות אינן נצמדות לרשיון המקורי ויש סיכוי טוב שיפעלו בסופ"ש.

"במידה ולא יהיה ביקוש בסופ"ש" - יהיה ביקוש מטורף למוניות השירות בסופ"ש. מדובר בקו שמגיע לסינמה סיטי וקניון הזהב!
יהיה ביקוש ביום שישי אפילו ב 2 בלילה.

raminec

New member
סופ"ש זה הזמן שמוניות השירות עושות

ר' כאן -

http://media.mot.gov.il/PDF/HE_TRAFFIC_PUBLIC/TaxiLicense/taxi5207.pdf

למרות שלדעתי, מוניות השירות אינן נצמדות לרשיון המקורי ויש סיכוי טוב שיפעלו בסופ"ש.

"במידה ולא יהיה ביקוש בסופ"ש" - יהיה ביקוש מטורף למוניות השירות בסופ"ש. מדובר בקו שמגיע לסינמה סיטי וקניון הזהב!
יהיה ביקוש ביום שישי אפילו ב 2 בלילה.
קופה כמו כל שאר השבוע. אין מצב שהם לא יעבדו בסופ"ש.
ברחובות מגיעות מוניות שירות מרמלה לתגבר בשבת את הקו לת"א (אעפ"י שאין סדרן בזמן הזה). אז לפעמים נהג המונית חוטף דו"ח על זה שהוא עובד בקו שאין לו רשיון עליו. כנראה שזה עדיין משתלם

בתוך ראשון לציון מוניות שירות לא עובדות בשבת

קופה כמו כל שאר השבוע. אין מצב שהם לא יעבדו בסופ"ש.
ברחובות מגיעות מוניות שירות מרמלה לתגבר בשבת את הקו לת"א (אעפ"י שאין סדרן בזמן הזה). אז לפעמים נהג המונית חוטף דו"ח על זה שהוא עובד בקו שאין לו רשיון עליו. כנראה שזה עדיין משתלם
בתוך ראשון לציון מוניות שירות לא עובדות בשבת
(לא המוניות על ציר רחובות תל אביב)

mister K

New member
מה בדיוק טוב בזה?

מה בדיוק טוב בזה?
זה באמת מה שאתם רוצים? מוניות שירות?
תנחומי הכנים...
במקום לשדרג כמו שצריך את התחבורה הציבורית המסודרת, מוסיפים עוד חאפרים שרק מפריעים... פשוט טימטום ואיוולת.

אני אגב לא צופה לקו הזה הצלחה.

amirv

New member
אני דווקא כן

מה בדיוק טוב בזה?
תנחומי הכנים...
במקום לשדרג כמו שצריך את התחבורה הציבורית המסודרת, מוסיפים עוד חאפרים שרק מפריעים... פשוט טימטום ואיוולת.

אני דווקא כן
האוטובוסים כל כך מלאים בין בת ים לתל אביב (לא יודע מה קרוה ברשל"צ) והם כבר בתדירות גבוהה שעושה רושם שזה יהיה מצב של WIN_WIN, כלומר שירות האוטובוסים לא יפגע ולנוסעים יהיה עוד אלטרנטיבה.

אני לא אוהב מוניות שירות בעיקרון, אך אני לא יוצא נגדם בכל הכוח, יש להם יתרונות וחסרונות כמו לכל כלי.
ואם בזכותם ליותר נוסעים בקווים 40-42 ודומיהם יהיה יותר נח לנסוע הרי שהם עוזרים כלל הרשת.

מאחר והקו האדום מתעכב, ואפילו הקו המכין לקו האדום לא נראה באופק הקרוב, לא צפוי שיפור באוטובוסים בקרוב בין בת ים לתל אביב והעומסים נוראיים, כך שגם אקמול (שכידוע מטפל רק בסימפטומים ולא בבעיה עצמה) מבורך.

אוהד11

New member
אם המוניות אמורות להגיע מהשכונות במערב

אני דווקא כן
האוטובוסים כל כך מלאים בין בת ים לתל אביב (לא יודע מה קרוה ברשל"צ) והם כבר בתדירות גבוהה שעושה רושם שזה יהיה מצב של WIN_WIN, כלומר שירות האוטובוסים לא יפגע ולנוסעים יהיה עוד אלטרנטיבה.

אני לא אוהב מוניות שירות בעיקרון, אך אני לא יוצא נגדם בכל הכוח, יש להם יתרונות וחסרונות כמו לכל כלי.
ואם בזכותם ליותר נוסעים בקווים 40-42 ודומיהם יהיה יותר נח לנסוע הרי שהם עוזרים כלל הרשת.

מאחר והקו האדום מתעכב, ואפילו הקו המכין לקו האדום לא נראה באופק הקרוב, לא צפוי שיפור באוטובוסים בקרוב בין בת ים לתל אביב והעומסים נוראיים, כך שגם אקמול (שכידוע מטפל רק בסימפטומים ולא בבעיה עצמה) מבורך.
ראשל"צ ומקניון הזהב, לא בטוח שבבת ים הן תוכלנה להעלות נוסעים בכמויות הדרושות. וכמקרה קו 66, הנהגים יאלתרו מסלולים

droriko

New member
לך תדע אם הם בכלל יכנסו לבת ים

ראשל"צ ומקניון הזהב, לא בטוח שבבת ים הן תוכלנה להעלות נוסעים בכמויות הדרושות. וכמקרה קו 66, הנהגים יאלתרו מסלולים

droriko

New member
הרי אפילו אם ישאר להם מקום או שניים במונית

לא משתלם להם לעשות את כל הסיבוב בבת ים רק בשביל 2 נוסעים

אתה מאמין שישאר להם מקום אחרי סיבוב

לא משתלם להם לעשות את כל הסיבוב בבת ים רק בשביל 2 נוסעים
באיזור התעשיה המערבי בראשון?

אולי בשעות שיא השפל.

droriko

New member
האמת שאני לא מכיר טוב את ראשון

באיזור התעשיה המערבי בראשון?

אולי בשעות שיא השפל.
האמת שאני לא מכיר טוב את ראשון
אבל אני מאמין לך

אגב לא לדאוג,יהיו נהגים שיכנסו לבת ים, רק שהם "ישכחו" להיכנס קודם לראשון

droriko

New member
המצב ב-40-42 הרבה יותר מבעבר

אני דווקא כן

המצב ב-40-42 הרבה יותר מבעבר
הרבה יותר מרווח שם והם כבר לא משאירים נוסעים.

sandbird4

New member
המוניות שירות הם הדבר הכי טוב בישראל

מה בדיוק טוב בזה?
תנחומי הכנים...

אומנם פיתרון חאפרי מכוער אבל במדינה שאין בה תחבורה ציבורית ולא שמעו על רכבת תחתית או רכבת קלה והאוטובוס מגיע פעם בשעה אז המוניות שירות הם הפיתרון הכי טוב שיש. כל מי שגר בתוך תל אביב יודע את זה, ואני גרתי כמה שנים בתל אביב. בתוך תל אביב זה כמעט האמצעי הניידות היחיד ולא לא רע (יחסית לכל השאר).

sandbird4

New member
בת זוגתי הבת ימית במקור מברכת מאוד על הקו

אומנם פיתרון חאפרי מכוער אבל במדינה שאין בה תחבורה ציבורית ולא שמעו על רכבת תחתית או רכבת קלה והאוטובוס מגיע פעם בשעה אז המוניות שירות הם הפיתרון הכי טוב שיש. כל מי שגר בתוך תל אביב יודע את זה, ואני גרתי כמה שנים בתל אביב. בתוך תל אביב זה כמעט האמצעי הניידות היחיד ולא לא רע (יחסית לכל השאר).
מבחינתה הקו הזה הוא הגיעו ימות המשיח - הדבר הכי טוב שקרה בישראל.
באמת נשמע קו מדהים שעובר בכל המקומות החשובים ויש לו אומנם תדירות "נמוכה" של כל רכבת ואוטובוס פה באירופה בלילה אבל יחסית לישראל זאת תדירות מדהימה שאין לאף כלי תחבורה חוץ ממוניות שירות - כלי התחבורה הציבורית הטוב ביותר בישראל

mister K

New member
אני מקווה מאוד שאתה צוחק...

מבחינתה הקו הזה הוא הגיעו ימות המשיח - הדבר הכי טוב שקרה בישראל.
באמת נשמע קו מדהים שעובר בכל המקומות החשובים ויש לו אומנם תדירות "נמוכה" של כל רכבת ואוטובוס פה באירופה בלילה אבל יחסית לישראל זאת תדירות מדהימה שאין לאף כלי תחבורה חוץ ממוניות שירות - כלי התחבורה הציבורית הטוב ביותר בישראל
להגיד על אמצעי תחבורה של עולם שלישי ללא לו"ז מסודר ושעות פעילות מוגדרות (והקשקוש שהופיע שם זה לא לו"ז רשמי אלא משוער כי בסופו של דבר נהג מונית יוצא מתי שמשתלם לו), ללא אמצעי כרטוס ובקיבולת של עשרה נוסעים בלבד, שהוא "כלי התחבורה הציבורית הטוב ביותר בישראל", זו לא יותר מבדיחה.

להגיד על אמצעי תחבורה של עולם שלישי ללא לו"ז מסודר ושעות פעילות מוגדרות (והקשקוש שהופיע שם זה לא לו"ז רשמי אלא משוער כי בסופו של דבר נהג מונית יוצא מתי שמשתלם לו), ללא אמצעי כרטוס ובקיבולת של עשרה נוסעים בלבד, שהוא "כלי התחבורה הציבורית הטוב ביותר בישראל", זו לא יותר מבדיחה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה