בשעה טובה ומוצלחת מוניות שירות בבת ים!!

מצב
הנושא נעול.

droriko

New member
מה זה ״ביחס לישראל״?

בת זוגתי הבת ימית במקור מברכת מאוד על הקו
מבחינתה הקו הזה הוא הגיעו ימות המשיח - הדבר הכי טוב שקרה בישראל.
באמת נשמע קו מדהים שעובר בכל המקומות החשובים ויש לו אומנם תדירות "נמוכה" של כל רכבת ואוטובוס פה באירופה בלילה אבל יחסית לישראל זאת תדירות מדהימה שאין לאף כלי תחבורה חוץ ממוניות שירות - כלי התחבורה הציבורית הטוב ביותר בישראל
מה זה ״ביחס לישראל״?
התדירות של האוטובוסים מבת ים לתל אביב היא גבוהה בכל קנה מידה. דבר שני התדירות של המוניות שירות לא תהייה יותר גבוהה אלא זהה, המונית פשוט מגיעה שניה לפני האוטובוס, מי שלא מבין את זה לא מבין איך מוניות שירות עובדות.

mister K

New member
נא לא להכליל בבקשה!

המוניות שירות הם הדבר הכי טוב בישראל
אומנם פיתרון חאפרי מכוער אבל במדינה שאין בה תחבורה ציבורית ולא שמעו על רכבת תחתית או רכבת קלה והאוטובוס מגיע פעם בשעה אז המוניות שירות הם הפיתרון הכי טוב שיש. כל מי שגר בתוך תל אביב יודע את זה, ואני גרתי כמה שנים בתל אביב. בתוך תל אביב זה כמעט האמצעי הניידות היחיד ולא לא רע (יחסית לכל השאר).
נא לא להכליל בבקשה!
אני גר בתל אביב, משתמש בתח"צ באופן יומיומי ואני מתעב את המוניות האלו. חושב שהן רק מפריעות לתנועת האוטובוסים ומסכנות את משתמשי הדרך.
איפה בדיוק בתל אביב מגיע אוטובוס "פעם בשעה"?! ומה הקשר בין רק"ל למוניות? מוניות השרות הן "אמצעי הניידות היחיד" בתוך תל אביב? אילו שטויות אתה מדבר?!
נכון שיש הרבה אנשים בתל אביב שלא באמת חושבים בצורה מערכתית ולכן אוהבים את המוניות כי הן מספקות להם מענה נקודתי, אבל רוב מי שקצת מבין או משתמש בתח"צ באופן קבוע באמצעות רב קו, מעדיף שהן תיעלמנה ובמקומן תפעל תח"צ מסודרת ויעילה.

orchilit

New member
|בעד|

נא לא להכליל בבקשה!
אני גר בתל אביב, משתמש בתח"צ באופן יומיומי ואני מתעב את המוניות האלו. חושב שהן רק מפריעות לתנועת האוטובוסים ומסכנות את משתמשי הדרך.
איפה בדיוק בתל אביב מגיע אוטובוס "פעם בשעה"?! ומה הקשר בין רק"ל למוניות? מוניות השרות הן "אמצעי הניידות היחיד" בתוך תל אביב? אילו שטויות אתה מדבר?!
נכון שיש הרבה אנשים בתל אביב שלא באמת חושבים בצורה מערכתית ולכן אוהבים את המוניות כי הן מספקות להם מענה נקודתי, אבל רוב מי שקצת מבין או משתמש בתח"צ באופן קבוע באמצעות רב קו, מעדיף שהן תיעלמנה ובמקומן תפעל תח"צ מסודרת ויעילה.
|בעד|

droriko

New member
צודק בכל מילה

נא לא להכליל בבקשה!
צודק בכל מילה
אפשר לבקר את התח"ץ מבת ים או מרמת גן לתל אביב, בטח ובטח התח"ץ מהשרון לתל אביב(מוניות שירות הם לבטח לא אלטרנטיבה יותר טובה גם במקרה הזה) אבל בתוך תל אביב התח"ץ מעולה,ובדרומה היא בגדר טובה מאד.

guyweiss

New member

נא לא להכליל בבקשה!

תן את רשימת הקווים בגוש דן שבאים פעם בשעה?

אומנם פיתרון חאפרי מכוער אבל במדינה שאין בה תחבורה ציבורית ולא שמעו על רכבת תחתית או רכבת קלה והאוטובוס מגיע פעם בשעה אז המוניות שירות הם הפיתרון הכי טוב שיש. כל מי שגר בתוך תל אביב יודע את זה, ואני גרתי כמה שנים בתל אביב. בתוך תל אביב זה כמעט האמצעי הניידות היחיד ולא לא רע (יחסית לכל השאר).
תן את רשימת הקווים בגוש דן שבאים פעם בשעה?
חוץ ממעט קווים הקפיים הקווים בגוש דן עוברים יותר מפעם בשעה בוודאי לעיר מרכזית כמו בת ים.
יש שתי אפשרויות או לקטר (מה שעשית) או לתת נתונים מדויקים גם לקטר וגם להכניס נתונים לא נכונים מחליש את הטענה שלך, וגורם לנו לא להאמין לשאר דברייך.

elior515

New member

stratomaximus

New member
הדבר היחיד הטוב בזה - שירות גם בסופ"ש

מה בדיוק טוב בזה?
זה באמת מה שאתם רוצים? מוניות שירות?
תנחומי הכנים...
במקום לשדרג כמו שצריך את התחבורה הציבורית המסודרת, מוסיפים עוד חאפרים שרק מפריעים... פשוט טימטום ואיוולת.

אני אגב לא צופה לקו הזה הצלחה.
מבחינתי, שהמוניות יפעלו רק כשהאוטובוסים לא פועלים.

גם אני תומך בשיפור התחבורה הציבורית, והעלמת המפגע הזה שנקרא מוניות שירות, אבל נכון לעכשיו, מבחינה פוליטית אני לא רואה שמתחילים להפעיל אוטובוסים בסופ"ש במרכז, מה שאומר - או מוניות שירות, או אנשים שנשארים בבית (או נאלצים להשתמש ברכב פרטי), אני חושב שאבחר באפשרות א'.

הן לא אמורות לפעול בסופ"ש

מבחינתי, שהמוניות יפעלו רק כשהאוטובוסים לא פועלים.

גם אני תומך בשיפור התחבורה הציבורית, והעלמת המפגע הזה שנקרא מוניות שירות, אבל נכון לעכשיו, מבחינה פוליטית אני לא רואה שמתחילים להפעיל אוטובוסים בסופ"ש במרכז, מה שאומר - או מוניות שירות, או אנשים שנשארים בבית (או נאלצים להשתמש ברכב פרטי), אני חושב שאבחר באפשרות א'.
הן לא אמורות לפעול בסופ"ש

droriko

New member
חכה שאחד מהם יפול על בורוב

מה בדיוק טוב בזה?
זה באמת מה שאתם רוצים? מוניות שירות?
תנחומי הכנים...
במקום לשדרג כמו שצריך את התחבורה הציבורית המסודרת, מוסיפים עוד חאפרים שרק מפריעים... פשוט טימטום ואיוולת.

אני אגב לא צופה לקו הזה הצלחה.
חכה שאחד מהם יפול על בורוב

droriko

New member
החלטה אומללה

החלטה אומללה
גם ככה בבלפור יש לחץ של אוטובוס, אז עוד רוצים להוסיף לזה עוד את המוניות שירות שנוסעות בכוונה לאט וחוסמות אוטובוסים?

droriko

New member
מה שהכי מרתיח

מה שהכי מרתיח
זה שבמקום לפתוח קוי אוטובוס תדירים מבת ים לתל אביב דרך איילון, משרד התחבורה פותח מוניות שירות שעושות את זה.

הדבר הכי מצחיק שעלול לקרות זה שמוניות השירות

הללו יהיו כלי התחבורה העיקרי שיסע בנת"צ המתוכנן באיילון דרום.
מעניין האם יש קשר בין עיתוי הפעלת המוניות הללו לעיתוי הפעלת אותו נת"צ...

droriko

New member
הם ו-19

הם ו-19
אבל אתה צודק כמובן

stratomaximus

New member
וכמובן שכחתי את 173, וקווי אילת ובאר שבע

גם 26, 140, 141, מה שכן-
הנת"צ יהיה בצד שמאל - עד ש- 19 או 26 יספיקו להשתחל ממחלף דב הוז שמאלה, כבר צריך לצאת חזרה לוולפסון, לא נראה לי יעיל.
וכמובן שכחתי את 173, וקווי אילת ובאר שבע
המהירים.

droriko

New member
אני דיברתי על התדירים

גם 26, 140, 141, מה שכן-
הנת"צ יהיה בצד שמאל - עד ש- 19 או 26 יספיקו להשתחל ממחלף דב הוז שמאלה, כבר צריך לצאת חזרה לוולפסון, לא נראה לי יעיל.
אני דיברתי על התדירים
על התדירות של 140/141 אני צועק פה כבר הרבה זמן.

droriko

New member
מה שכן

מה שכן
הנת"צ יעזור להרבה אוטובוסים שנוסעים ריק

מצב
הנושא נעול.
למעלה