בשעה טובה ומוצלחת מוניות שירות בבת ים!!

מצב
הנושא נעול.
אני כבר כתבתי מספיק מה דעתי על הנת"צ הזה

מה שכן
הנת"צ יעזור להרבה אוטובוסים שנוסעים ריק
אני כבר כתבתי מספיק מה דעתי על הנת"צ הזה
ואין לי בינתיים מה להוסיף יותר (מעבר להתייחסות המשעשת לקשר האפשרי בין הנת"צ הזה לקו מוניות השירות החדש). הנת"צ ייבחן לפי ביצועיו.

krispytuna

New member
צעד היסטורי וחכם

צעד היסטורי וחכם
לא מבינה למה אתם נגד?
אנחנו כבר הרבה זמן צריכים מוניות שירות לת"א במיוחד בסופ"שים.
לפני זה האוטובוסים הגבילו אנשים, לא לכולם נוח להוציא מהכיס כל סופ"ש 50 שח למונית כדי לנסוע לת"א לבלות.
איפה יש לבלות בבת-ים ?הטיילת מיצתה את עצמה. אני גרה בבת-ים מגיל 5 ואף פעם לא הבנתי איך אין מוניות שירות כאן.
בנוסף לזה ,למה שבנאדם יסע 40-50 דקות (זה הזמן שלוקח להגיע מבת-ים לתחנה מרכזית או ת"א שוק הכרמל) כשהוא יכול לשלם קצת יותר ולהגיע בחצי מהזמן במונית שירות ?? זה יחסוך זמן וזה גם עניין של נוחות ,כבר הזכרתי כמה טוב לדעתי עשתה לנו הרכבת מבת-ים לת"א ? מבחינתי זאת הייתה מהפכה של ממש. גם עכשיו המונית שירות עושה מהפכה.
בואו נתמוך בה וניסע הרבה כדי שזה יממשך ויתרחב..
הצעת שיפור: להוסיף תחנות מרכזיות בת"א כמו שוק הכרמל,עזריאלי,רכבת מרכז,חוף הים ואם אפשר רמת גן

olli3

New member
מנהל
רק שאין לא תפעלנה בשבת.

צעד היסטורי וחכם
לא מבינה למה אתם נגד?
לפני זה האוטובוסים הגבילו אנשים, לא לכולם נוח להוציא מהכיס כל סופ"ש 50 שח למונית כדי לנסוע לת"א לבלות.
איפה יש לבלות בבת-ים ?הטיילת מיצתה את עצמה. אני גרה בבת-ים מגיל 5 ואף פעם לא הבנתי איך אין מוניות שירות כאן.
בנוסף לזה ,למה שבנאדם יסע 40-50 דקות (זה הזמן שלוקח להגיע מבת-ים לתחנה מרכזית או ת"א שוק הכרמל) כשהוא יכול לשלם קצת יותר ולהגיע בחצי מהזמן במונית שירות ?? זה יחסוך זמן וזה גם עניין של נוחות ,כבר הזכרתי כמה טוב לדעתי עשתה לנו הרכבת מבת-ים לת"א ? מבחינתי זאת הייתה מהפכה של ממש. גם עכשיו המונית שירות עושה מהפכה.
הצעת שיפור: להוסיף תחנות מרכזיות בת"א כמו שוק הכרמל,עזריאלי,רכבת מרכז,חוף הים ואם אפשר רמת גן
רק שאין לא תפעלנה בשבת.

mister K

New member
צעד אומלל וטיפשי ביותר.

צעד היסטורי וחכם
לא מבינה למה אתם נגד?
צעד אומלל וטיפשי ביותר.
אתם לא צריכים מוניות שירות אלא תח"צ מסודרת ויעילה.
איך את יכולה להשוות בין הרכבת לבין מוניות שירות?! המוניות לא עושות שום מהפכה ואמצעי התחבורה הזה צריך להיעלם לחלוטין.
קווים מהירים דרך איילון צריכים להיות קווי אוטובוס מסודרים ולא מוניות.

ולגבי סופי שבוע צר לי לבשר לך, אך המוניות האלו לא יפתרו את בעיית הניידות בליל שישי ובשבת כי הן כלל לא אמורות לפעול בסופי שבוע.
ובלי קשר, תפסיקו כבר לקשר אוטומטית בין תח"צ בשבת לבין מוניות שירות. רוצים תח"צ בשבת? תזיזו את התחת ותתחילו להיאבק על ביטול העוצר בו נתונים האוטובוסים, שהם ורק הם יכולים להוות תחבורה ציבורית ראויה בסופי שבוע. בתל אביב כבר התחילו להיאבק על כך אז גם אתם יכולים. בכל מקרה, מוניות שירות הן לא הפיתרון והן תגרומנה רק נזק לכל המערכת.

elior515

New member
עצירה בעזיראלי בדחיפות!!!!!

צעד היסטורי וחכם
לא מבינה למה אתם נגד?
עצירה בעזיראלי בדחיפות!!!!!

הרבה מאומה על לא מאומה, 60 נוסעים בשעה!

6 מוניות בשעה זה 60 נוסעים + תגבור של 2 מוניות בשעה (+20)
80 נוסעים. כלומר תוספת של 2 אוטובוסים בשעה.
גם אם מוניות השירות היו פועלות כמו אוטובוסים (והן לא) התוספת זניחה ולא תשנה את העומסים. אולי מעטים ירוויחו מהמונית השירות במקרה שהאוטובוס מלא , לא הגיע.

mister K

New member
זה עוד חיסרון שיש למוניות שירות.

6 מוניות בשעה זה 60 נוסעים + תגבור של 2 מוניות בשעה (+20)
80 נוסעים. כלומר תוספת של 2 אוטובוסים בשעה.
גם אם מוניות השירות היו פועלות כמו אוטובוסים (והן לא) התוספת זניחה ולא תשנה את העומסים. אולי מעטים ירוויחו מהמונית השירות במקרה שהאוטובוס מלא , לא הגיע.
זה עוד חיסרון שיש למוניות שירות.
אין שום טעם באמצעי תחבורה עם קיבולת נמוכה בקטע נסיעה שכזה.
זה כמו שפתחו את מוניות 82 לפתח תקוה... לא ברור למה עשו זאת ואיזו תועלת אמורה לצמוח מכך.

מצב
הנושא נעול.
למעלה