בשעה טובה אח שלי התחתן

miki79

New member
בשעה טובה אח שלי התחתן

הוא הודיע על החתונה לפני חודשיים, ובאותו רגע החלטתי שאני עושה לו עוגת חתונה. הראשונה שלי יש לציין. היה לי בראש רעיון ברור של מה שאני הולכת לעשות עד שנתקלתי בתמונה של עוגה מדהימה וכל התכניות השתנו. כמובן שעברתי עם העוגה הזו תלאות (ככה כותבים את זה?
זה התחיל מעוגה שלא נאפתה כמו שצריך, בצק פרחים שלא הספקתי להכין (מאותגרת מטבח, כבר אמרתי?) וזה המשיך מעוגה כבדה (קוטר עוגה ראשונה 32, אחריה 26 ואחריה 20 כולם בגובה 10 ס"מ ). החלטתי שאני מעבירה אותה לאולם כיחידה אחת והצלחתי אבל זה עלה לי בשבר סורי אפריקאי שנוצר (למזלי רק על הדופן של העוגה התחתונה) אז כמובן שבסוף זו היתה הצלחה, וכמובן שחיסלנו אותה (פחדו לחתוך) ואחרי שבילבלתי לכם את השכל, זה מה שיצא....

miki79

New member
ועוד תמונה

הצלם עשה לה בוק שלם אז בטח יהיו לי תמונות יותר יפות..

לינדה7

New member
מיקי ...מיקי....../images/Emo212.gif|פרחים.....

אהבתי מאוד את השילוב של הפיסול והציור.... ומזל-טוב ....

DOLPHINREEF

New member
עוגה מקסימה../images/Emo19.gif

המון מזל טוב לאחיך.... אשמח לקבל את המתכון של הבצק פרחים שהשתמשת...

net the jet

New member
עוגה יפה ועדינה, ממש מושלמת מבחינת פרופורציות

מזל טוב.

ש ר ו ן v

New member
מדהים!!!!!!!!

אהבתי מאוד!! את הפרופורציות, את העיצוב, את הפרחים, את הצבעוניות.......ממש יפה!! וכל הכבוד על העמידה באתגר! אמרתי לך כבר שיש לך את זה! מזל טוב לאח
! בדרך כלל הרקע הזה מפריע לעוגה , אבל במקרה הזה הוא ממש לא!

מזל טוב!../images/Emo140.gif

מאוד אוהבת את התוצאה!פרופורציות נהדרות בין עוגה לעוגה,פרחים מקסימים..ואהבתי במיוחד את הפיתוחים האורנמנטים של הגבעולים הירוקים בין לבין

גם אני אהבתי את הגיבעולים

גם את הפרורציות והפרחים המקסים ממש יפה כל הכבוד

מהמממת !!!! אפשר הסבר לגבי הפרחים ?

הוריי חוגגים יום נישואים 30 השבוע ורציתי להכין פרחים להניח על עוגת קרם... אשמח אם תסבירי לי איך להכין את הפרחים . תודה מראש והרבה כבוד על התוצרת המשגעת.

metokonett

New member
מהממת והסבר לפרחים את יכולה למצוא

באתר של מותק בוטיק לבצק סוכר

nililimor

New member
איזה יופי של עוגה כמה שהיא מרשימה כל הכבוד על

פיסול הפרחים ממש ממש יפה, אצילי מאד

נלי שור

New member
../images/Emo140.gif מזל טוב לחתן כלה וגם לגיסה המוכשרת

העוגה משגעת הצבעים נעימים הצבעוניות נהדרת הפרופורציות נהדרות - בקיצור עוגה יפהפיה. עכשיו הצבת רף מאד גבוה חכי שיגיעו האחיינים......

מצזל טוב! איזה יופי של עוגה! כל הכבוד! בעוגות

למשפחה גמני לוקחת למקום מורכבות כי אין זמן לקחת למקום, להרכיב, לחזור הבית להתקלח להתלבש לנסוע שוב, יד גבול! העוגה מקסימה! הדבר היחיד שיש לי לומר לתיקון בפעם הבאה- ציפוי עבה יותר! אבל זה לא נורא והיא מרשימה ויפה, הצבעים נהדרים!

למעלה