בשמחה ואושר נגשתי להכנת דף ראשון

בשמחה ואושר נגשתי להכנת דף ראשון

פעם ראשונה בחיי ו...גיליתי שאני בכלל לא יודעת מה לעשות ,רעיונות ... אשמח לקבל עזרה מה לשפר או לשנות לחלוטין (כלום לא מודבק כך שהכל פתוח) תודה מראש

michal66

New member
השאלה איזה חומרים יש לך בנמצא??

הייתי מוסיפה רקע,מלל,אביזרי קישוט נוספים ואפילו עוד תמונה. ממליצה לך לשוטט קצת בקישורים,מאמרים,אלבומים וכדומה... מצרפת לך קישור לרעיונות לעיצוב אלבומים. אין סוף רעיונות לעיצוב אלבומים. וטיפ קטן שלמדתי תוך כדי עבודה...להעיז!! לא לפחד "להתפרע" עם החומרים והציוד שיש לך. בסוף יוצאים תוצרים לא רעים בכלל..

פושקיה

New member
הדף החום הזה ברקע נורא מת

אני תמיד מעדיפה להפטר ממנו לטובת משהו צבעוני יותר....

מסכימה לגבי הרקע...

אם את רוצה להשאר עם הורוד במסגרת ובתג, נסי ליצור ניגוד עם רקע יותר משמעותי מחום. למשל ורוד לוהט או ירוק לימון או אפילו שחור. ברגע שיש רקע יותר דומיננטי אפשר להתחיל לקבוע את שאר הצבעים בדף. הצעה שלי: מסגרת בורדו לדף כולו, רקע פנימי בירוק לימון ובתוכו התמונה/תג בורוד בהיר. אפשר להוסיף אלמנט גדול נוסף בדף (כי התמונה יוצאת יחסית קטנה (10X15, לא?) כמו פרח ענק או כותרת גדולה. אפשרות נוספת יותר סולידית: רקע בהיר בשני חלקים בגוונים שונים לרוחב (תכלת/קרם/ורוד/לבן), מסגרת לתמונה יותר מודגשת (אפשר מסגרת כפולה, כלומר להוסיף מסגרת נוספת מעבר למסגרת שכבר נמצאת) - אולי אפילו יותר רחבה. למקם את התמונה עם קו התפר בין 2 החלקים ולהוסיף את התג בזוית בצד. יש עוד מליון אפשרויות - צריך רק לנסות ולקוות שהמוזה תגיע... בהצלחה, קרן.

תודה ,שיניתי כבר את הרקע מקווה בהמשך היום

להעלות תמונה נוספת,אחרי שאר השינויים. האמת, כבר אחרי שינוי הרקע זה נראה יותר טוב.

למעלה