בשירשור חוקר: שיר!

limors2

Active member
../images/Emo45.gif../images/Emo54.gif

נראלי שלאמשלי יש עדיין תצמה שלי מלפני שהסתפרתי לפני המוני שנים... וזה מבחיל אותי

Infinity AL

New member
נממ

מה שלומך? סבבי מה חדש? אממ אח שלי חזר מ3 חודשים בחו"ל את אחראית לחטיפת ילדי תימן? לא...באמת שלא
אוהבת את ניצה שאול? שונאת אותה!! סמי ואנה לשלטון זה בסדר, אף אחד לא אוהב. אל תרגישי רע עם זה. אוהבת להרגיש רע עם זה שאת לא אוהבת את ניצה שאול? חחחח אוהבת גבינה? צהובה כן אקטימל? לאאלאלאלא עוד מוצרים של שטראוס כדי שאני אוכל להמשיך לפרסם אותם בצורה סמויה?קרמבוווו אוהבת קיר?מה? שלחת פתק לכותל?יאפ שמחה על המעמד הנכבד של השרשור החוקר שלנו? לא ממש לא? זה בסדר, כמעט אף אחד לא. מ1 עד 10, כמה את אוהבת אותי? 47

Infinity AL

New member
הממ

עברי לידר הוא פשוט חמוד! השירים שלו מוזרים...חלק אוהבת חלק לא ישראלי בעיניי: מי שגר פה? סתם..הממ ישראלי זה היצור הכי חוצפן על פני כדור הארץ, אבל גם הכי חם ואוהב על פני כדור הארץ... היה לנו מתנדב אחד מארה"ב שאמר לנו שעל הישראלים הוא חושב שהם הראשונים שיפילו אותך, אבל גם הראשונים שיעזרו לך לקום..חח נכון מרגש? באנגלית יותר

b u s t e d

New member
שיר!!!

סליחה על הדיליי
הייתי בטוחה שכתבתי לך כבר! טוב, אז.. מה קורה?
איזה מוסיקה את אוהבת? יש לך אחים\אחיות\סיבלינגס? חיות? נכון את באה לפגישת פורום? איך את מרגישה, כשאת יודעת שאת הנבחרת? את זו שכולם רוצים לתשאל?? מכורה ל47? מכורה ללסרטט על כל דף שעליו את כותבת <O> במקום בס"ד? JJ הוא המשיח? ספונג'בוב הוא המשיח? מה את חושבת על האייקונים החדשים (
)? זה לא נראה לך קצת מוזר שהם תחת הכותרת "חנוכה" כשהם בעצם גם של קריסמס? יש לך חבר(-))? איזה עוד סדרות את רואה? מה הסרט האהוב עליך? היה לך קשה לבחור? את אוהבת אותי? עד כמה את אוהבת אותי? וכשזה נגמר
? יש לך וידוים שבא לך לספר כאן? בטוח? טוב... אז נסיים כאן
תודה שהיית איתנו
יומטוב

Infinity AL

New member
היי מעין עם י' אחת

טוב, אז.. מה קורה? אחלה איזה מוסיקה את אוהבת?אממ כל מיני, קלי קלרקסון, גרין דיי, להקות בנים וכל מה שלא מזחרית או רוק כבד יש לך אחים\אחיות\סיבלינגס? יאפ..אח25 אחות22 חיות?כלבה-ליידי חתול-תום נכון את באה לפגישת פורום?לא ממש:/יש לי 3 מועדי ב' בחנוכה
צריך ללמוד איך את מרגישה, כשאת יודעת שאת הנבחרת? את זו שכולם רוצים לתשאל??חחחח מצוין!! אני נהנת! מכורה ל47?בטירוף מכורה ללסרטט על כל דף שעליו את כותבת <O> במקום בס"ד?חחח אני אשכרה עושה את זה!!! JJ הוא המשיח?לא להגזים..החתול שלי הוא המשיח
ספונג'בוב הוא המשיח?נכון נכון נכון
ספונג'בוב ולא תום מה את חושבת על האייקונים החדשים ()?מדליקים זה לא נראה לך קצת מוזר שהם תחת הכותרת "חנוכה" כשהם בעצם גם של קריסמס?חחחח זה בא בעיסקת חבילה יש לך חבר(-))?לא
יש לי אהבה נכזבת איזה עוד סדרות את רואה?אבודים, חברים כל העונות מהתחלה ואממ עוד כל מיני ריאליטי וזבל מה הסרט האהוב עליך?ארמגדון היה לך קשה לבחור?סרט? לא... את אוהבת אותי?ברור
עד כמה את אוהבת אותי?עד הקצה של האנטנה הסלולרית באשקלון ובחזרה וכשזה נגמר? הא? יש לך וידוים שבא לך לספר כאן?אמממ כן! אני שיר, וגם אני מכורה להסנפת לורדים בטוח?בטוח טוב... אז נסיים כאן תודה שהיית איתנו יומטוב גם לך!!!

b u s t e d

New member
הסנפת לורדים../images/Emo99.gif

טיפקס יותר שווה, אבל נגמלתי לפני איזה שנתיים

למעלה