בשירשור חוקר: שיר!

קטרפי

New member
בשירשור חוקר: שיר! ../images/Emo19.gif../images/Emo110.gif

והשבוע מי שתענה על שאלותיכם הנלוזות תהייה שיר (Infinity AL) שרשרו את שאלותיכם לכאן. אני ישרשר עוד מעט קדימה, כולם על שיר!

limors2

Active member
שיר!!!!!../images/Emo54.gif

שלום!!!! מה נשמע??? גם לך קפוא?
את אוהבת חורף?
את אוהבת שקר ורטוב ודכאוני?
האם את מכירה את הדר מרקס המושלמת?
וזהו אין לי עוד עכשיו
וקר לי

Infinity AL

New member
עונה

שלום
מה נשמע? הכל אחלה גם לך קפוא? מממ די אבל חמים בבית את אוהבת חורף? מאודדדד
את אוהבת שקר ורטוב ודכאוני? קר ורטוב כן..דכאוני לא הדר מי? תתחממי עם

קטרפי

New member
משעמם לי ../images/Emo110.gif

תבדרי אותי
וקצת יאיר לפיד
מה הדבר שאת הכי אוהבת בארץ¿ מה הדבר שאת הכי שונאת בארץ¿ מה סקסי בעינייך¿ מה רומנטי בעינייך¿ איזה חלק בך היית משנה¿ מה מפחיד אותך¿ מתי בכית בפעם האחרונה¿ מה מרגש אותך¿ מה התכונה הכי דומיננטית שלך¿ מה הדבר שאת שונה בו מאחרים¿ מה את הכי שונאת¿ מי האדם שהכי השפיע עלייך¿ לאיזו סדנה או טיפול היית שמחה ללכת¿ איזה עוד כישרון היית רוצה שיהיה לך¿ מה מעצבן אותך¿ עם מי היית רוצה לצאת לארוחת ערב זוגית¿ מה הדבר הכי נועז שעשית¿ מה הדבר הכי טיפשי שעשית¿ השלימי את המשפט: שיר היא בחורה מאוד.... השלימי את המשפט: אולי תפסיקו כבר ל....

Infinity AL

New member
תמיד חלמתי שיראיינו אותי ככה

מה הדבר שאת הכי אוהבת בארץ¿קרמבו
מה הדבר שאת הכי שונאת בארץ¿שמלוכלך מה סקסי בעינייך¿ בלונדינים
מה רומנטי בעינייך¿נממ לעשות צניחה חופשית עם הבנזוג חח איזה חלק בך היית משנה¿ אצבעות הידיים מה מפחיד אותך¿ מעליות מתי בכית בפעם האחרונה¿ כשראיתי את פרק 501 של זהות בדויה
מה מרגש אותך¿ כל מיני סרטים מרגשים מה התכונה הכי דומיננטית שלך¿ חוסר סבלנות מה הדבר שאת שונה בו מאחרים¿ אני לא מתרגשת מכשלונות מה את הכי שונאת¿ אניטה פללי וירקות מי האדם שהכי השפיע עלייך¿אחותי לאיזו סדנה או טיפול היית שמחה ללכת¿סדנת שתיקה...אני פשוט לא מפסיקה לדבר איזה עוד כישרון היית רוצה שיהיה לך¿שירה מה מעצבן אותך¿ שמתווכחים איתי ואני יודעת שאני צודקת עם מי היית רוצה לצאת לארוחת ערב זוגית¿איתך! מה הדבר הכי נועז שעשית¿צניחה חופשיתתתת מה הדבר הכי טיפשי שעשית¿אממ ניסיתי לגדל צב וללמד אותו לשחות
השלימי את המשפט: שיר היא בחורה מאוד רגילה שרוצה להישאר ילדה לנצח! השלימי את המשפט: אולי תפסיקו כבר להלחם? תודה ויום טוב!

שיר!!../images/Emo65.gif../images/Emo77.gif

מה שלומך? מה חדש? את אחראית לחטיפת ילדי תימן? אוהבת את ניצה שאול? זה בסדר, אף אחד לא אוהב. אל תרגישי רע עם זה. אוהבת להרגיש רע עם זה שאת לא אוהבת את ניצה שאול? אוהבת גבינה? אקטימל? עוד מוצרים של שטראוס כדי שאני אוכל להמשיך לפרסם אותם בצורה סמויה? אוהבת קיר? שלחת פתק לכותל? שמחה על המעמד הנכבד של השרשור החוקר שלנו? לא? זה בסדר, כמעט אף אחד לא.
מ1 עד 10, כמה את אוהבת אותי?

זאת שחילקת.במפגש.

איך זה שאני לא קיבלתי אחת? לא פייר. למפגש הבא, תביא לכולנו שיערות מהתחת שלך.

קטרפי

New member
כי לא היית! ../images/Emo46.gif../images/Emo110.gif

אני רציתי להביא ליותר אנשים, אבל לא יצא. רק לרננה החוצפנייה שלא רצתה
ותחכה קודם שהצמות ייגמרו. בהתחלה היו לי איזה 47, ובנתיים לא הבאתי להרבה אנשים, ככה שנישארו דיי הרבה

קטרפי

New member
היו ../images/Emo7.gif../images/Emo110.gif

ידידה שלי עשתה לי צמות לפני שהתגייסתי, ואז בלילה האחרון לפני הבקו"ם גזרתי את כולם ושמרתי בארון
עכשיו מי שרוצה אחת שיגיד לי ואני יביא לו במיפגש

b u s t e d

New member
גם לי יש!!

כשהייתי קטנה היה לי שיער ארוך באופן מפחיד, ומתישהו הסתפרתי (בערך בגיל 10, זאת הייתה הפעם הראשונה שהסתפרתי
).. בכל מקרה, כשהסתפרתי אמא עשתה לי צמה, והיא עדין בחדר שלי בקופסא

קטרפי

New member
אוי ../images/Emo99.gif../images/Emo110.gif

זה נישמע ממש חמוד
יש לך תמונות מלפני התספורת¿ (פשוט יש לי אובססיה לשיער ארוך מאוד
במיוחד שהוא שלך
) ואצלי זה לא ככה, כי אותי אילצו להיסתפר קצוץ, והיה לי שיער רק עד החזה אז איפשר לעשות עם זה צמה ארוכה. ככה שיצאו לי הרבה צמות קטנות ועצובות
אבל עכשיו אני יכול להביא אותם לאנשים, ועדיין נישארות לי מספיק

b u s t e d

New member
נו, אז זה טוב..

ככה אתה יכול לחלק להרבה אנשים.. אתה יכול גם למכור את זה בבני ברק
יעשו מזה פאות
.. ויש לי מלא תמונות, אבל לא על המחשב.. (לא היו מצלמות דיגיטליות אז, לפחות לא לי
).. אולי אני אביא למפגש, אם אני אזכור.. וגמני מתה על שיער ארוך
במיוחד כשהוא חלק

קטרפי

New member
אני יזכיר לך יום לפני ../images/Emo123.gif../images/Emo110.gif

ודיר באלאק אם את שוכחת

למעלה