בשורות טובות ומשמחות

הודעה משמחת שכזו - חיבת לפתוח שירשו

חדש... (ואם הגזמתי - אפשר לשדך אותי לאנשו) אנחנו עומדים ביפני הקץ לבעיות הלילה. אתן מרימות גבה (גם אתם?)? ובכן אנחנו הולכים לקבל מיטה זוגית!!! אומנם יד שניה, אבל מיטה זוגית! אין ספק שהלילות הולכים להיות יותר רצופים... את המיטה וחצי של עמינח (שזו המיטה שלנו), אני מתכוונת להצמיד למיטה שנקבל כך שסוף סוף באמת תיהיה מיטה משפחתית. ועוד משהו - סיפור קטן על הנקה: אתמול, בחנות לבגדי תינוקות, עמדה לפני אישה, שהסתכלה בעניין על מאיה, ואז נפתחה שיחה. היא אמא ל-4, כשהקטנה שלה בת שנה וחצי, בשלבי גמילה מהנקה. היא בת 45 והרופא המליץ לה להפסיק להניק בגלל הסידן. את כולם היא הניקה מעל לשנה וחצי, ועודדה אותי, ואמרה לי שאין כמו הנקה וכד'...(הבן הגדול שלה בן 20 כך שגם לפני 20 שנה היו מניקות למרחקים...)

דש1דש

New member
אופטימיות זהירה ../images/Emo9.gif

עברנו לילה של שינה!!!! קודם כל - אחרי 3 אמבטיות אני חושבת שבאופן זהיר אפשר אולי להכריז - הקטנה אוהבת אמבטיות!!!! זה קצת מוזר לה - אבל היא לא בוכה ולא רוטנת אפילו אלא מחזיקה חזק חזק את האצבע של אמא וסוקרת מסביבה
אחר כך ינקנו הרבה הרבה ו.... ישנו 4 שעות! אמא התעוררה קודם כי כבר כאב לה בציצי!!!!!! אחרי עוד ארוחת לילה קלה - יערה חזרה לישון לעוד שעתיים, יניקה עסיסית - והיא עדין ישנה לה בכיף - ככה שלאמא יש המון כוח וזמן להתארגן. וואו - איזה כיף!!!!! איזו ילדה מדהימה שאני קיבלתי!!!! כנראה עשיתי משהו טוב מתישהו

זיו25

New member
../images/Emo41.gifתינוק חדש בבית../images/Emo41.gif

- איך מתחיל ספר בישול של מרוקאית? - קודם כל תרגעי
אז לא, עדיין אין לי חדשות מסמרות שיער לספר לכן, אבל יש לי משהו אחר מסמר שיער... לא פחות ולא יותר. בואו לקרוא על זה פה (וכן, הוא עדיין יונק !) -> רצוי לקרוא את כל השרשור כדי להבין את הפואנטה -> יסלחו לי המנהלות על אי השרשור, אבל אני עדיין מתרגש
בברכה, זיו.

עמית@

New member
איזה כיף ../images/Emo45.gif

אגב- בעלי בן 45 והוא ינק שנתיים וחצי- כך שהנקה למרחקים ארוכים היא לא ממש עניין של דור
(רק של אופנות.. בזמנו אמרו לה לתת חלב פרה כי החלב שלה לא טוב- נו שוין)

izag

New member
רגע רגע רגע!

הסיפור אכן מרגש. כל הכבוד לך
אני חייבת לתפוס טרמפ ולהראות איך רן (הכלב שלי האהוב) ושושה (הכלבה האהובה שנשארה בארץ
) קיבלו חתול קטן ויתום שמצאתי. הסיפור ארוך ומייגע אבל הסוף טוב כי הגורון מצא בית והכי הכי חשוב- זה כן קשור להנקה כי הפיצי כל הזמן ניסה לינוק מהכלבים (ממש נצמד לפיטמה וינק) והם (הזכר והנקבה) לא הביעו התנגדות. אז קשור לפורום הנקה או לא?

izag

New member
אוי זה אמור להיות משורשר להודעה של

זיו, על החתול...
מה קרה כאן? מישהו יכול אולי לשרשר אותי לשם?

לאה_מ

New member
איזה סיפור!

כל הכבוד לך, זיו, וקווטש ממש מתוק! וכל הכבוד לטולי שמקבלת אותו כל כך יפה.

הילהל

New member
איזה מתוקי ../images/Emo25.gif

הייתם כבר אצל הוטרינר? יש לך כבר מושג אם זה הוא או היא? ובן כמה הוא? שיהיה המון בהצלחה איתו. סומכת עליכם שתדאגו שיהיה לו מזון מיוחד לגורונים (למרות שהוא בטח ינסה לטעום את זה של טולי) והמון חום ואהבה. מניסיוננו, כשבע"ח מורגל לחיות עם עוד חיה בבית ולא רק עם ההורים, הוא יותר חביב כשתתינוק אנושי מגיע הביתה, עניין של הרגל בחלוקת תשומת הלב.

זיו25

New member
אכן מתוק ../images/Emo99.gif

מדובר בגור, בערך בן חודש שרק התחיל ללכת (ומאתמול... לרוץ). זה כנראה "הוא", ו"הוא" למד תוך 24 שעות איפה אוכלים, איפה עושים צרכים וכמה כיף לשחק עם האוזניים של טולי כשהיא נחה. ואם היא רודפת אחריו הוא פשוט נכנס מתחת לספה ומחכה עד יעבור זעם
. מיד לאחר החילוץ, יום שישי בשבע בערב נסענו לקרן הוטרינרית, שטיפלה בו בחינם(
) , נתנה אוכל וחול בשבילו. הייתה קצת בעיה עם האוכל (בשר בקופסא) מכיוון שטולי אוהבת מאוד את האוכל גם כן, וניסתה לאכול לו את זה בכל הזדמנות... הפתרון היצירתי: הצלחת עם האוכל נמצאת מתחת למזנון, וכך הוא יכול לאכול בשקט מבלי שטולי תפריע לו. אנחנו מאוד משתדלים שהיא לא תקנא ומשחקים איתה המון כדי שלא תרגיש נפגעת
בברכה, זיו.

ravivsc

New member
האטימות מוכרת..

לפני כשנה, בשבת בבוקר, נתפסה חתולה בין הסורגים של אחד החלונות בביתנו בניסיון להיכנס הביתה. הסורג מתעקל ושם נתפסה הרגל. התקשרנו ל - 106 (של הרצליה) והם ענו לנו שהשירות הוטרינרי שלהם לא עובד בשבת ואין להם מה לעשות. נתנו לחתולה זמן לנסות להשתחרר אבל מהפרפורים שלה היא רק הסתבכה יותר. בסוף, בעלי והשכן חתכו את הסורג והיא ברחה משם עם חתיכה מהסורג על רגלה (אחרי שהיא ניסתה לנשוך ולשרוט אותנו). העיריות יודעות לגבות ולדרוש אבל לא להתייחס...

דלית 3

New member
איזה יופי רק שדברים כאלה לא מספרים

פורום יונקים עלול לשמוע ולקרוא אותה לסדר. הם פוחדים שתקלקלו את שאר האימהות

דש1דש

New member
אויייי לא רוצה לקלקל אף אחד ../images/Emo6.gif

פשוט אני בטוחה שיהיו עוד המון ימים קשים, ימים של בכי (שלי ושלה) והמון שאלות - ורציתי ליהיות גם אופטימית ולכתוב שמח
חוץ מזה - לא יאמן מה מספיק שעות שינה בלילה יכולות לעשות לבן האדם

Shellylove

New member
../images/Emo57.gif../images/Emo57.gif../images/Emo57.gif

ולגבי האמבטיות - ממליצה לך מאד לעשות אמבטיה איתה. את מתפקדת כדפני גדול והיא שוכבת עלייך. זה כיף אמיתי! אם יש עוד מישהו בבית - הוא יוכל לעזור לך להוציא אותה ואם לא, תכיני סלקל/טרמפולינה עם מגבת, תעטפי ותניחי אותה, תתארגני בעצמך ואז תוכלי להלביש אותה.

למעלה