בשביל מאוהבת - ורק בשבילה

../images/Emo26.gifאז כמה בעצם אנחנו ניקשרים

לדמות שיש מאחורי המסרים?המסנג'ר? בעיקבות הפוסט של טוקיומן,חשבתי לעצמי,בעצם איך זה שאנחנו יכולים להיתעכזו כל כך מידמות...שבעצם מעולם לא פגשנו? הרי,זה אינטרנט, פורום,חוץ ממפגשים אמיתיים הרי הכל זה רק מסך ושיחות. איך יכול להיות שאנחנו יכולים להגיע לכזאת רמה של עכזבה? <תודה לשפן...מאוהבת לא יוכלה ליפתוח פוסטים מהעבודה מישום מה ומיתחרפנת מיזה...יכולה רק להגיב>

לא פעם הועלתה השאלה הזו..

הכיצד אפשר להתאהב וירטואלית? הכיצד אפשר להתאהב באדם שלא מכירים ויזואלית? התשובה שלי היא כזו, ברגע שאתה מתאהב אזי אתה מתאהב באדם עצמו, באישיות שאט אט אתה מגלה {אם כי קל לשקר במצבים כאלו}, ברגע ששני בני האדם שהכירו מגלים פתיחות וכנות האחד מול השניה אזי הרבה יותר קל להקשר. נוכחתי לדעת במדיה הזו שזה יותר מקל שבקלים, התאהבתי באדם בלי שראיתי את פניו, את קולו שמעתי רק לאחר מס' חודשים, מחשבתי נדדה אליו, ליבי כמהה אליו, נשמתי פיללה אליו, לא ראיתי את פניו, ניסיתי לצייר לי איזושהי דמות בתת מודע שלי אבל גם זה לא כל כך הצליח. לעניות דעתי זוהי אהבה מאוד מיוחדת וחזקה שכן פרט למראה הויזואלי שהוא שולי בעיני היה הכל, היו פרפרים, היו דפיקות לב, הייתה אהבה גדולה.. כך אני רואה את פני הדברים.. לגבי אכזבה, הכל יכול להתנפץ ברגע שהמראה הויזואלי נחשף, אהבה גדולה מתנפצת לחתיכות ברגע שמולנו עומד דרקולה ולא המתוק והמקסים שהרעיף עלינו מילות אהבה ותשוקה.. אוייש

לא תמיד......./images/Emo9.gif

שמיים דרלינג אהלן ( בוקר אור גם למכובדים שמעליה )
ניסיון הוירטואל שלי ( 6 שנים) לימדו אותי שההתחלה של כל אדם בניהול מערכת יחסים כלשהי דרך הרשת יכולה בפעמים הראשונות להיות מאד מטעה כפי שציינת . את מדמיינת לעצמך את אביר חלומותייך אשר יבוא ויניף אותך אל על , יאמר לך מילים שייחלת כל חייך לשמוע ומראהו דומה לרוב לפנטזיה הכי חזקה שלך בדמות הגבר המושך ביותר בעייניך. לעיתים כאשר עוברים את המסך ומדברים בטלפון , מגלים שהנשמה האדירה שכותבת לך מצידה השני של המקלדת היא בעלת קול אלוהי , רדיופוני , מלא רוך ועדנה ( ומפנק אף העלה על זה פעם פוסט ) והכל נראה מושלם . אבל פעמים רבות , כאשר הפגישה הממשית יוצאת אל הפועל האכזבה גדולה מאד כאשר מולך מופיע מישהו בדמות הגיבן מנוטרדם , או מישהי בדמות גברת פלפלת , שלמרות שתיאוריהם היו שונים לחלוטין מהמציאות את יודעת שהתאהבת באדם שבו . קרה לך שפשוט קמת והלכת? הרי במשך חודש התכתבת עם האדם , למדת להכיר אותו והשיחה הגיע לרמות עצומות של פרפרים בבטן והתרגשות . אז למה ?? למה דווקא בגלל מראה עיניים אחד הכל נהרס? ( ושוב אינני באה אלייך באופן אישי בטענה אני סתם מעלה נקודה ). אחרי שגם אני נחלתי אכזבות בתחילת דרכי , וגם אני הנחלתי אכזבה אצל שני גברים , הבנתי שכגודל הציפיה כך גודל האכזבה. פשוט מאד , בשנים האחרונות אני לא מצפה לכלום מקשר. אני מנהלת שיחות עם רוב הגברים שפונים אלי , ואנחנו יכולים לשוחח כידידים על כל נושא שהוא בעולם ולא רק על אהבה , תשוקה וסקס ( שגם זה אף פעם לא רע). למדתי קודם להכיר את האדם , ורק אחרי פגישה פנים מול פנים אם יש משיכה ושני הצדדים מאושרים ממה שראו , ממשיכים הלאה וזורמים עם הקשר. הכלל כי חשוב הוא : בלי ציפיות ( עם כריות אין לי בעיה )

ממליץ לך לקרוא

את הספר "לוכדת הפרפרים". הספר מדבר בדיוק על מה שתיארת. קשר וירטאולי שנמשך מס' שנים עד לפגישה המפתיעה.

לא היו לי הרבה ציפיות כשהתחלתי

לקרוא אותו מאחר שהמחברת די אלמונית. אבל בהחלט ספר מדהים. במיוחד הסיום כפי שציינת.

יהוווו ../images/Emo9.gif

אפשר תקציר קצר? ( פרפרית עושה לה רשימת קניות לסטימצקי בשביל שבוע הבא)

אוהווווווווו../images/Emo2.gif

הם גנבו לי את הרעיון הסיפורותי שלי עכשיו רק נשאר לי להוציא את הספר : " 101 פגישות וירטואליות "
סתם סתם....אני מתבדחת הספר משגע תודה רבה

מי רואה סרטים ?

סרט אחרון שאני ראיתי היה מתי שהוא לפני יולי 1994 מאז אני לא ראיתי סרטים והיו כמה שרציתי מאד לראות

זה באמת בעייתי...

אני חושבת שלפעמים אנחנו יותר פתוחים בוירטואליות. אין פה ציפיות תפקיד כמו ב"אמיתי"... לעיתים קל יותר להיות אמיתיים (וכך אנחנו גם חושפים עצמנו לפגיעה). קל מאוד להיקשר, לא יודעת אם הייתי קוראת לזה "להתאהב". עבורי, להתאהב במישהו לוקח זמן ומכליל את כל החבילה. אבל יש התלהבות, היקשרות והרבה הרבה ציפיות. בגלל זה גם מתאכזבים. כמובן, כאב האכזבה אינו שונה או פחות בגלל שזו היתה אכזבה וירטואלית. מאחורי ה"ניקים" והדמות במסנג'ר, נמצא בן אדם... עם רגשות. לכן, טבעי שלעיתים נתאכזב ואפילו נפגע. ככה זה כשלא יוצא לנו איך שרצינו, שלא קיבלנו מה שרצינו לקבל וכשהציפיות שלנו מתבדות...

דןדן 30

New member
זה קיים ועוד איך

זה קרה לפני כ 10 חודשים למשך חודש בלבד ולאחר מכן שיחות עד היום פה ושם וזה יושב אצלי בפנים ללא מנוח אני פשוט חולה עליה אין לי הגדרה אחרת לא יודע איך להסביר אבל זה היה כל כך חזק מאיתנו אפילו עד דמעות הלוואי והיינו יכולים להמשיך את העניין אפילו רק לשיחות לא יודע אם זו היתה התאהבות למרות שאמרנו הברה מילים בנושא אבל בטוח שנקשרנו בצורה מדהימה יחד נגענו בבפנים של הבן אדם אחד בשני ללא התייחסות למראה או השפעות חיצוניות זה היה נטו לב אל לב - מ ד ה י ם

סבבה..אז אחדד את השאלה

נגיד,הבטחנו למישהוא משהוא,בנט...ובסוף לא יצא לפועל...העם העכזבה היא כמו ממישהוא שמקירים באמת?

תלוי

תלוי מה ההבטחה ותלוי מה היתה רמת ההיכרות... כמו בחיים ה"אמיתיים", לכולם יש את הזכות להתחרט או לשנות את דעתם. מאמינה שזה פוגע גם כן. זה משתנה בגלל עומק הקשר ולא בגלל היותו "וירטואלי".

mookii

New member
גם אם הבטחת משהו

גם אם נדלקת עליו אם הוא עשה לך פרפרים אם הוא מקסים ועוד ועוד ועוד דברים טובים... כל מה שהרגשת זה לדמות שבנית לעצמך.... כל עוד זה וירטואלי, לא מרגישים את הכימייה האמיתית, לא מכירים בשפת הגוף שלו, אפילו תמונה לא ממש מדברת... הכל הכל סביב הפנטזיה שייש לך עליו בראש!

למעלה