ברשות המנהלת,מרשה לעצמי לפתוח הודעה

גם את מדהימה שאת כאן

לחבק ולחשוב עליי שיש כל כך הרבה מה לעשות. חבל שאת לא כאן לידי, מההכרות הקצרה שלי איתך , אני מרגישה שאני מכירה אותך כל חיי, נכנסת לי עמוק ללב ומקווה לראות אותך ואת תומר פה, הבטחת לי?

מרים15

New member
../images/Emo201.gif שמחה שאת אחרי

ומתפללת שפעם הבאה תהיה עם הסוף הטוב מכל.

נעמולה

New member
נורית יקירתי

לא ידעתי, לא קראתי, אבל עכשיו השלמתי את החסר. טוב שאת אחרי והכל בסדר וטוב שאת כמו שאת!!!!! גם עלי עוברים ימים קשים בתחומים משיקים (לא רוצה להרחיב - אולי במסר) ואת מנחמת אותי כל כך במילים ובעיקר במה שמעבר להן. הדבש אכן שווה הכל - ומה עם תמונה?

אני כותבת לך מסר עוד היום

מקווה שהזמן ינחם, לפחות קצת, את כולנו והלוואי שהייתי איתכם במדינה שלי עם האנשים הכי מקסימים בעולם שתמיד מבינים מחבקים ואוהבים. נשיקת לך ולבלונדינים

נעמולה

New member
נורית יקירתי

לא ידעתי, לא קראתי, אבל עכשיו השלמתי את החסר. טוב שאת אחרי והכל בסדר וטוב שאת כמו שאת!!!!! גם עלי עוברים ימים קשים בתחומים משיקים (לא רוצה להרחיב - אולי במסר) ואת מנחמת אותי כל כך במילים ובעיקר במה שמעבר להן. הדבש אכן שווה הכל - ומה עם תמונה?

נעמולה

New member
נורית יקירתי

Tנקר בל

New member
../images/Emo201.gif

טוב לדעת שאת אחרי, ועבר בקלות יחסית. יקירה, את במחשבותי, ואני מקווה מעומק ליבי שיוולד לך אוצר נוסף לנועה היפיפיה והעדינה.

קנגה רו

New member
מדהימה אחת ונהדרת

רק עכשיו הצצתי ונפגעתי. נצבט לי בבפנים. אבל בכל פעם כשאני חושבת עליך אני הגוף נזכר בחיבוק הזה שלך שמכיל את כל הכוח והזוהר הנפלא שלך. מגיע לך ויהיה לך - מה? בדיוק מה שאת רוצה!!!!!!!!! טפוווווווווו

כפרולי, עלייך ועל המדהימה שלך

את לא יודעת כמה את חסרה לי, החיוך וחוש ההומור המדהים שלך והבת שלך ואת והנוכחות שלך טוב אני מתחילה לדלוף כאן, אז רק לומר קוקו {כמו שאומרים הצרפתלוכים} ולהגיד עוד לא אבדה תקוותינו והפעם הבאה, מקווה שתצטרפי אלי.... אוהבת

למעלה