ברצוני לחדד דברים לבני רביד

1justice

New member
ברצוני לחדד דברים לבני רביד

שלום בני, כתבת דברים נורא יפים על מטרות האירגון שלך, במכתבך אתה פונה כגוף שלישי-אמב"י, למרות שרוב הקבוצה תומכת באמת שהוכחה כאן בפורום, אך לצערנו- אני ומגמגמים רבים, מרגישים כי מילים לחוד ומעשים לחוד, כל יום אני מקבל טלפונים מחברים נואשים שממש רוצים לבוא לסדנא ואתה יכול לקרוא לסדנא באיזה שם שתבחר, זה ממש לא מעניין את החברים, מעניין אותם הצורך להגיע ולהרגיש שהם עוזרים לעצמם ולו במעט ולהרגיש פעם אחת בשבוע שיש להם אוזן קשבת והם יכולים "לשחרר קיטור" אך אדם אשר באמת היה תומך בכל ליבו במגמגמים החלשים, לא היה משחק משחקי מילים שמטרתם היא למסמס את העסק כלשון העם.. במקום לעזור לעגלה לנוע ולשמן במקומות הנכונים אם צריך (הכל במסגרת החוק בבקשה לא לחפש תירוצים חדשים) אתה מונע תקווה מהאנשים, אתה וכל אחת מחברי אמב"י מוזמן להתקשר לקרן הייניך בל ולשאול את רוית האם אני אמרתי שבני רביד גובה כספים בניגוד לחוק או שהם גילו זאת בעצמם, בבקשה ממך תנהל ויכוח עינייני ואמיץ ואל תאמר דברים הרחוקים מהאמת, במכתבך הוכחת שאכן במילה אחת להייניך בל אתה יכול לאשר את המקום בחינם ולתת תקווה לרבים כל כך, אך אתה נמנע לעשות כך משיקולים פוליטים צרים ואכזריים, אני לא מחפש כבוד ולא מחפש להחליף אותך, אין לך מה לחשוש ממני, פעם אפילו הערצתי אותך על אומץ ליבך אני רק מבקש ממך אל תפגע בחלשים, תבין, לא כולם בחרו כמוך במקצוע שאינו מצריך דיבור כמהנדס מחשבים והסתדרו כלכלית בחיים, יש אנשים שהגמגום חיסל אותם מהבחינה הכלכלית, ואל לך לטרוק להם את הטלפון בפנים, ההיפך רצוי שהגוף שהקמת יעזור לחלשים במציאת עבודה, בן זוג או כל דבר אחר. גם אני מארגן לבדי אירועים למאות אנשים, גם אני מכיר את תחושת השררה קצת...אך אני לא מנצל אותה לרעה, אני אפילו לא מבקש ממך את הכסף שגבית ממני ומהחברים בניגוד למה שסיכמת עם הייניך בל, אני רק מבקש קצת צדק ועזרה לחלשים לפני תשעה באב-חורבן הבית שותפך לגמגום אייל,

stkachov

New member
למה נראה לך שבני יקרא את זה?

זה פורום שלא קשור לא לבני ולא לאמב"י. אילו באמת רצית לפנות לבני ולאמר לו את דברייך, היית פונה אליו במייל. אני בטוח שהכתובת ידועה לך. לפורום בני כמעט ולא נכנס. לכן כנראה יש לך עוד סיבות. אגב, בני אינו מהנדס מחשבים.

shuky63

New member
ולמה איל,למה שאתה וחבריך לא תעזרו

לאמ"בי,אירגון צעיר יחסית שעוד לא התרומם ונמצא בקשיים כלכליים,בכך שתרשמו כחברים באירגון ותשלמו דמי חבר צנועים של 75 שקל בשנה(20 אגורות ביום) למה העזרה צריכה להיות חד צדדית?אתה בטוח שמצבו הכלכלי של אירגון אמ"בי טוב יותר ממצבך הכלכלי?

עוד פעם חזרנו לאותו גלגל תגידו למה

אתם חוזרים על אותםן דברים אני מבין את 2 הצדדים כבר דיברנו ודיברנו על זה והוצאנו את הכעס על אמבי ועל בני ועל כולם אז מה עזר?מישהו יזיז אצבע?לא אף אחד >השאלה למה אף אחד לא עושה כלום?אם התשובה זה כסף סביר להניח שזה הבעייה אתה צודק יש הרבה אנשים שלא יכולים להרשות לעצמם להוציא כסף ואולי בשביל שוקי זה נראה כסף סמלי יש הרבה אנשים אם בעיות כלכליות ואני מניח שמגמם הוא סובל גם מזה.עשכיו אם זה הבעייה שלכם שאמבי לא רוצה לעזור למה לא תארגן אנשים שבאמת רוצים את הפגישות האלה ו תנסה לגבות מהם רק 10 שח וזהו.אתה יודע אולי תצליח לארגן השאלה מי מעוניין אני בטח שמעוניין. דבר שני זה שאני לא רואה את בני מגיב פה לכן אני חושב שאתם צדקתם לבני לא מעניין שום רחמים של המגמגמים אילו היה רוצה היה עוזר.אני הערכתי אותו אבל נגמר כבר לא יכולים להמשיך בדרך הזאת אולי יגיע זמן שהוא יפרוש ויתן למישהו אחר לעשות כמה שינוים?מה אתם חושבים?

a9981

New member
למה שבני יגיב בפורום הזה?

זה פורום שקשור לאמב"י ? זכותו לא לענות כאן.

a9981

New member
מהנדס מחשבים...

מהנדסם מחשבים לא מצריך דיבור...? איפה אתה חי ? (למרות שבני לא מהנדס מחשבים...) למה אתה נכנס לו לחשבון בנק ? אז מה אתה אומר, שכל מי שבחר מקצוע שמצריך דיבור והוא מגמגם, לא "הסתדר" מבחינה כלכלית ? חוצמזה, בלי קשר למכתב הנוכחי, ממכתבים קודמים שלך משתמע שמי שבחר במחשבים כמקצוע עשה זאת מחוסר ברירה. אתה טועה. עדיין לא ברור לי מה הקשר לתשעה באב...

shuky63

New member
בשביל מה אני צריך להתקשר לקרן הנריך

בל לשאול אותם אם אתה אמרת להם שאמבי גובה כספים או שהם גילו בעצמם? אתה בעצמך כתבת כאן ואני מצטט: "דבר נוסף וחשוב הוא שהתקשרנו לקרן הייניך בל הם שאלו אותנו במקרה האם גובים כסף במקום שלהם, ונאלצנו לומר את האמת שאכן בני רביד גובה כספים והם רתחו מזעם ואמרו שזה מעשה בל יעשה, לא חוקי ו'אנו לא נסלח לו על כך'!" מה אתה מנסה ,לחזור בך?להתחנף?לפחות תעמוד מאחורי דברים שעשית .תודה שלא היית בסדר,תבקש סליחה ואז תצטרף לאמבי ותבקש עזרה. תקשיב,אני אירגנתי מפגשים של אנשים מגמגמים עוד לפני 13 שנים כשלא היתה קרן הנריך בל ולא היה אמבי.לא באתי למישהו ואמרתי תן לי, מגיע לי. אם תרצה לעבוד קשה כמו שאנחנו עבדנו אז,אתה לא צריך את אמבי ולא צריך לשלם דמי חבר לאף אחד. אבל אתה לא רוצה .זה העיניין.אתה רוצה להנות מפרות העבודה הקשה של הרבה אנשים שקרעו את התחת והשקיעו כסף מהכיס כדי שלך יוכל להיות היום מקום להפגש.והעיקר אתה רוצה את זה חינם לגמרי.לא מוכן להתפשר על תשלום סמלי של דמי חבר שיעזור לאירגון הזה שהוקם בעמל רב להמשיך להתקים. מה אני אגיד לך? אין לי מילים!

למעלה