ברצוני להודות לראש עיר הבשורה עלי סלאם, שבהופעותיו היום ובמיוחד בריאיון הרגע אצל קושמרו חיזק אצלי את מה שידעתי תמיד

Harrington

Well-known member
מנהל
מי שעושה עבירות בניה אלה הימניים ולא הערבים אבל בימניים לא נוגעים הוא הגזע העליון מעל החוק
גם טועה, גם מטעה (אם כי אני מסופק אם המילה טועה רלוונטית, באשר ההטעיה כנראה מכוונת).

והעובדות הן:
א. חוק קמיניץ נוגע גם ל'ימניים' (ובפשטות, לכל אדם שעובר עבירות אלו).
ב. אחת הסיבות לנכונות שקד (למשל) לבטל לשנות את החוק, היא בגלל שהתברר שהוא פוגע (מעשית, בפועל) יותר ביהודים מאשר בערבים (נכתב בפשטות, אבל הרעיון הכללי ברור אני מניח).
ג. כרגיל (כלפי השמאל הקיצוני, לא אישית) יש כשל לוגי בדבריך. אם אכן החוק היה פוגע בעיקר בימניים ולא בערבים, הרי שהרשימה המשותפת הערבית לא הייתה יוצאת מגדרה לבטל את החוק (וזה נושא הדיון, למקרה שלא שמת לב).

איציק5111

Well-known member
גם טועה, גם מטעה (אם כי אני מסופק אם המילה טועה רלוונטית, באשר ההטעיה כנראה מכוונת).

והעובדות הן:
ב. אחת הסיבות לנכונות שקד (למשל) לבטל לשנות את החוק, היא בגלל שהתברר שהוא פוגע (מעשית, בפועל) יותר ביהודים מאשר בערבים (נכתב בפשטות, אבל הרעיון הכללי ברור אני מניח).
ג. כרגיל (כלפי השמאל הקיצוני, לא אישית) יש כשל לוגי בדבריך. אם אכן החוק היה פוגע בעיקר בימניים ולא בערבים, הרי שהרשימה המשותפת הערבית לא הייתה יוצאת מגדרה לבטל את החוק (וזה נושא הדיון, למקרה שלא שמת לב).
החוק הזה לא פוגע בימניים ביו"ש.

1ספי11

Well-known member

והעובדות הן:
ג. זבוב בלי רגליים לא שומע.
המשותפת מתנגדת לחוק כי הוא פוגע בערבים. הם לא תומכי נתניהו שמוכנים לעקור לעצמם עין בתנאי שלשמאלנים יעקרו שתי עיניים.

dory30

Well-known member
תסלח לי ח"כית מירב מיכאלי גם אם היא תיבחר אינשאללה להוביל את העבודה, אבל אני אצביע שוב לרשימה המשותפת ולכל מקום שבו חד"ש יהיו בתקווה עם ד"ר אחמד טיבי.
תצביע, אתה מחכה לרשות ממישהו? גם אותי גינו משמאל ומימין על ההחלטה הלא סופית להצביע לסער.

קירשנבאום8

Well-known member
עצה לביבי
למה להסתפק בחנופה רק לערביי ישראל?
למה לא גם לערביי יו"ש ועזה?
שם תוכל לקושש הרבה יותר קולות ולזכות סוף-סוף בחוק הצרפתי ובפסקת ההתגברות

רוב הזמן נח

Well-known member
עצה לביבי
למה להסתפק בחנופה רק לערביי ישראל?
למה לא גם לערביי יו"ש ועזה?
שם תוכל לקושש הרבה יותר קולות ולזכות סוף-סוף בחוק הצרפתי ובפסקת ההתגברות
אני כבר ראיתי את זה מקילומטר. אם ביבי איבד את התמיכה שלי, סימן שאיבד מהמון אנשים. עכשיו הוא מחפש דרכים להשלים מנדטים.

Critical Thinking

Well-known member
קשה לבֹא בתלונות אל ערבי-ישראלי שהחליט "לשחק את המשחק הפוליטי" משום שהתעייף מן האפליה, הקפוח וההדרה ומעונין ב"השגי שעה".
לא הייתי מסכים "להתפיס" עם ה- CM ובני הבליעל שלו, אלא דורש קודם לכל בטול חק הלאום הבזוי...

evglev1

Well-known member
מנהל
קשה לבֹא בתלונות אל ערבי-ישראלי שהחליט "לשחק את המשחק הפוליטי" משום שהתעייף מן האפליה, הקפוח וההדרה ומעונין ב"השגי שעה".
לא הייתי מסכים "להתפיס" עם ה- CM ובני הבליעל שלו, אלא דורש קודם לכל בטול חק הלאום הבזוי...
מה שבזוי זה התנגדות אזרחי ישראל להגדרת המדינה כמדינה יהודית.

למעלה