ברנט לבולטימור. לוואל לפייראטס.

ברנט לבולטימור. לוואל לפייראטס.

קראתי שזה דיל סגור. BAL מקבלים: ברנט PIT מקבלים: לוואל ואאוטפילדר אריק ריד מAAA מפלורידה FLA מקבלים: 3 שחקנים מבולטימור ורדמן מPIT. אני מנחש שמשלמים חלק מהשכר של לוואל כי אני לא רואה את הפייראטס משלמים אותו.

כמה תיקונים:

זה מבייסבול טונייט והדיל סגור 95%... פיטסבורג נותנת לבולטימור גם את וורד ה1B ביגבי פן וג'וליו הם השחקנים שמגיעים מBAL ל FLA. \ לא בטוח על אריד ריד.

ממממהה!!! ייישש!!!

סוף סוף טרייד!!!!!! חחחחחחחחחחח רגע רגע קשה לי לנשום.... דייב ליטלפילד מצליח לעשות טרייד טוב?!?!?!? אני לא מבין... רגע אני נכנס לבדוק את זה...!!!!!!!!

אני לא יודע מה עם הטרייד....

אבל אני כן יודע שאיאן סנל יעשה מחר את הסטארט הראשון שלו בMLB בחיים. :]]]]]] יכול להיות שזה על חשבון רדמן???

חדשות בקשר לטרייד!:

הטרייד (שהעקרון שלו זה איי ג'י ברנט עובר לאוריולס) אמור להיות ככה: הפייראטס מקבלים: 3B מייק לואל, AAA סנטר פילדר אריק ריד, + מזומנים, הכל מהמארלינס. המארלינס מקבלים: P מארק רדמן מהפייראטס, לארי ביגבי (CF) והיידן פן מהאוריולס. בולטימור מקבלים: 1B דארל וורד מהפייראטס, איי ג'יי ברנט מהמארלינס. כנראה העסקה הזאת תלויה בהסכמתו של ברנט לחתום על הארכת חוזה לעוד כמה שנים עם בולטימור. אללא שהעסקה הזאת תצא לפועל כבר!!!! אני לא יכול לחכות!!!

שמועות אומרים...

שהפייראטס מקבלים או את ביגבי או פן מהאוריולס!! ואו העסקה הזאת מוצאת חן בעיני!!

אם הטרייד הזה יתקיים...

דבר ראשון כלל לא בטוח שביגבי או פן יעברו לפייראטס, אבל אם אחד מהם יבוא בנוסף לפייראטס זה יהיה פשוט יוצא מן הכלל!!! דבר שני, אם הטרייד הזה יתקיים, לפייראטס יהיה חור ב1B, רסטוביץ' (OF) ומקוויאק (1B) יכולים למלא אותו בזמן הקצר, אבל האם זה אומר שהפייראטס יעבירו את קיפ וולס לפילדלפיה בתמורה לריאן האוורד הפרוספקט 1B של פילדלפיה? האוורד פשוט פוצץ את המיינורס אבל במייג'ורס לא הלך לו כלכך עד עכשיו חוץ מזה שהוא חסום על ידי ג'ים טומי. אשמח לראות את הטרייד הזה גם מתבצע. אבל עד שלא אראה את הטרייד באתר הרשמי לא אאמין שדייב ליטלפילד (GM של הפייראטס) מצליח להעביר טרייד כזה...!

יותר קרוב...

שיהיה קיפ וולס והמברטו קוטה (C) יעברו לפילדלפיה והאוורד יעבור לפייראטס, כי הפיליס צריכים פיצ'ינג וקאטצ'ר.

2 אפשרויות לטרייד הזה כרגע...

המארלינס יקבלו את ג'ורג' חוליו הרליבר מהאוריולס, מארק רדמן הסטארטר מהפייראטס ואו לארי גיבגי או היידן פן (פיצ'ינג פרוספקט) מהאוריולס. הפייראטס יקבלו את מייק לוואל, אריק ריד, כסף (מהמארלינס) ואו ביגבי או פן מהאוריולס (מי שלא יילך למארלינס יילך לפייראטס) אוריולס מקבלים דארל וורד ואיי ג'יי ברנט. אפשרות שנייה זה שהמארלינס יקבלו גם את חוליו, גם את רדמן, גם את ביגבי וגם את פן. פייראטס מקבלים את לוואל, ריד וכסף. אוריולס מקבלים את דארל וורד ואיי ג'יי ברנט.

ידעתי שתשמח מהטרייד...

אפילו נכנסתי לפורום של הפייראטס לראות מה הם אומרים. טרייד מצוין לכם. זה באמת פותח הזדמנות לוולס תמורת הווארדס. אבל אל תתנו את קוטה! רד סוקס לדעתי יעשו דיל לווגנר והקאצ'ינג פרוספקט שלהם הוא אחד החלקים החשובים בדיל.

yanks rulez

New member
קצ'ינג פרוספקט עלק

כל הפרוספקטים שלכם אובררייטדים מעאפנים מאוד. הקאצ'ר הזה שלכם הוא כבר בן איזה 25 והוא מעאפן טילים ראיתי השנה כמה משחקים שלו וכמות הסטרייקאאוטס שלו יותר גדולה מהכמות שהוא פגע בכלל בכדור. ואל תגידו לי עכשיו הוא עוד צעיר הוא בא מהמיינורס הבן אדם בן 25 ואם הוא לא יהיה מוכן עכשיו ללכת למייג'ורס הוא לא יהיה מוכן בחיים. כמו כן גם ה"פרוספקט" ששלחתם לאינדיאנס הואזקז הזה גם היה פרוספקט והוא אפס וגם הוא כבר בן 30 בערך. ה"פרוספקט" הכי טוב שלכם שכבר בערך 4 שנים אני שומע עליו זה הנלי רמירז שהוא בן 23 ראיתי אותו באיזה משחק בתחילת העונה שהראו של המיינורס והוא לא היה משהו בכלל לדעתי הוא גם אוברייטד מה גם שאם הוא היה כזה תותח כמו שכל אוהדי הרד סוקס אומרים אז למה להחתים את רנטרייה? אין לבוסטון שום פרוספקטים שום כלום הקבוצות היחידות שיש להן בחווה פרוספקטים אצלנו זה טורונטו (אולי החווה הכי טובה בליגה. שני הפיצ'רים הדומיננטים בליגה יצאו משם הלידיי וקרפנטר) וטמפה ביי עם בי ג'יי אפטון.

הצחקת אותי.

הקאצ'ר הזה בן 25 חובט 270. בAAA עם 19 HR ו53 RBI. יש לו OPS של 920.! בזמן הקצר שהיה במייג'ורס חבט בערך 12 פעמיים 7 פעמים עשה K..ולהיות במשחקים שהוא כן התחיל הוא פגש פי'צרים טובים מאוד כמו קולון ומוסינה. בכלל הוא רק הפרוספקט ה7 הכי טוב של בוסטון...יש לפניו הרבה יותר טובים. הנלי רמירז (כנראה שלא ראית בספרינג טריינינג את המשחק שהוא היה 3-3 ועשה טריפל פליי!) הוא הפרוספקט מספר 1 ועשירי בכל בייסבול. הוא SS בן 21 וחצי. היה לו שנה שעברה OPS של 872. והשנה יש לו מספרים בסדר שמתחלקים ללפני פציעה ואחרי. הנלי חבט 320. עם OBP טוב והרבה SB עד לפציענ שקרה ב30 במאי, הנלי המשיך לשחק שבועיים אבל הוריד את האוורג' ל260, כי בקושי חבט, אז סוףסוף הוא הלך לDL וחזר כמו חדש. הוא יהיה אולסטאר בעתיד. (הוא גם במשחקים האחרונים משחק ב2B אולי כדי להחליף את בלהורן בספטמפבר?) לגבי פרוספקטים אחרים, יש את פדרויה שפשוט קרע את AA וחבט טוב בAAA עד שנפצע בHBP ולא שיחק שבוע ומשחק עכשיו שבועיים עדיין לא במאה האחוז. לסטר השמאלי בן 21 שנותן הופעות מדהימות בAAץ פפלבון שיהיה בוסטון בחודשיים הקרובים בן 24 ושלט בAA וממש לא מזמן העלו אותו לAAA סנאצ'ז שזרק כל כך טוב בA ששר העלו אותו לAA. ומוס האאוטפילדר שנחשב ליותר טוב משופפק. לבוסטון יש 5 פרוספקטים טובים מאוד שהםלא מוכנים לוותר עליהם וזה ממש מצחיק שאתה אומר שאין להם פרוספקטים. בקשר לרנטריה, הוא אמר שהוא יכול לעבור ל3B בשביל הנלי, הנלי גם יכול לעבור לשחק ב3B CF או 2B... בקיצר, הפרוספקטים שלו ממש לא אובררייטד, ו4 מהם היו בTOP 100 בביסבול אם הייתה רשימה עכשיו שזה מאוד מכובד יחסית לאיך שהמצב נראה לפני שט'יתו הגיע. אהה...ווזקאז לא היה פרוספקט בכלל סתם איזה BACKUP IF בן 28 שהגיע בטרייד מSD ולא תרם בגלל...הוא אף פעם לא נחשב לפרוספקט. אני לא מזכיר אפילו את ההחתמות בדראפט האחרון, הנסן שנחשב לאחד (אם לא הכי טוב) הפיצ'רים הטובים בדראפט וחשבו שילך בTOP 10. וגם ג'ייקובי אלסבורי שהוא מחליף ראוי לג'וני דיימון עם מהירות של איצ'ירו. וגם ג'ד לווארי בחירה של ראונד 2 שבינתיים חובט 400. עם המון RBI ברוקי ב30 AB. סיכום לההודעה ארוכה: יש לבוסטון מלא פרוספקטים טובים ואף אחד לא אובררייטד.

כמה תיקונים להודעה הארוכה:

שורה שנייה: ולהיות *פייר* במשחקים שהתחיל... פציעה* שקרה במאי... פיסקה לפני אחרונה: בכלל* (לא תרם)

סנל יפתח בגלל...

שהיום זה דאבל הדר. את המשחק השני יפתח מארק רדמן. המשחק הראשון מתחיל ב12:05 שעון ישראל.

הכל קקה

סנל נמוך מדי, ואין לו סטאף מספיק טוב. כיום בשביל להצליח במייג'ורס אתה צריך יותר מאשר 2 פיצ'יס טובים. אמנם לסנל יש פסט בול של 95 קורב בול לא רע וצ'יינג' סביר אבל הוא חייב לשפר את הזריקות האלה ועוד אחת אם הוא רוצה להצליח. אני מאוד מאוכזב ממנו.

Amir BA

New member
לא יודע אם זה טוב לנו או לא

בורנט מסיים את החוזה השנה אז ברור שצריך להפטר ממנו וגם לואל מאוד מאכזב העונה, אבל באיזה שהוא מקום נראה לי שהמרלינס עם הטרייד הזה מוותרים על העונה

באיזה שהוא מקום...?

אתם מוותרים על אייס שלכם, בגלל ששנה הבאה הוא לא יהיה אצלכם. בנוסף אתם מוותרים על שחקן שב4 שנים האחרונות היה אחד הטובים בליגה בעמדה שלו ורק השנה לא הולך לו (גם השכר שלו בשמים), זה נשמע לי כמו sellers.

טוב הפייראטס ירדו מהעסקה....

The Orioles continued to pursue a trade for Marlins righthander A.J. Burnett on Tuesday as a three-way deal involving the Pirates faded from consideration. בדיוק לאחר שהופיע הכתבה הזאת באינטרנט, דארל וורד עלה כפינצ' היטר לחבוט, מה שאומר, הוא לא יעבור בטרייד, מה שאומר, הפייראטס ירדו מלואל, מה שאומר שאין לי מושג מה זה אומר.

גם לבולטימור יש קשיים ושמעתי

שהדיל איתם דד...לא יודע מה יהיה בסוף זה יקח קצת זמן.

למעלה