ברכת שבת שלום ומבורך!

tipid

New member
ברכת שבת שלום ומבורך! ../images/Emo48.gif

אני רוצה לאחל לכל חברי הפורום ברכת שבת שלום וברכת חודש טוב לחודש אדר הבא עלינו לטובה מלווים בשלווה בריאות נחת בטחון ובשורות טובות ואיך נאמר משנכנס אדר מרבין בשמחה לו יהי מתמר .

טוסקה

New member
אכן, שמחה רבה, לא להאמין אבל שוב

אבדתי את הארנק שלי עם כרטיסי האשראי וכו'. פעם קודמת היתה בסוף נובמבר. אני כל כך כל כך כל כך מבואסת
שבת שלום תמר. שבת שלום פורום.

שרונהה

New member
טוסקה../images/Emo24.gifאת מתחילה לפתח הרגלים

כל שלושה חודשים מאבדת ארנק.... אני למשל כל יום, כל יום מאבדת בחור יפה ברחוב.....

טוסקה

New member
תגידי, איפה את מאבדת אותם?../images/Emo3.gif

אולי אעבור בסביבה...
למצוא בחור יפה אחר זו פחות טירחה מאשר להתחיל להנפיק כרטיסי אשראי חדשים, פנקס קופ"ח, תעודת זהוי, דרכון....

שרונהה

New member
טוסקה בשביל לעבור בסביבה

וגם למצוא אותם, את צריכה את האנטנות של תמנונה איך שנהייתי מינהלת היא לקחה לי אותם

../images/Emo5.gif אוייש שרונה...

את צכה לתחיל לנקד... אני קראתי - "לפתוח רגליים" וכמו שאני מכירה את טוסקה - היא ממש לא תסכים להצהרה ציבורית זו...

תמנונה

New member
טוסקלה לא תאמיני אבל הלילה../images/Emo10.gif

נכנס גנב .....ואין לי ארנק + כרטיסי אשראי..... אז מה את אומרת על זה????? זה מזלם של בני מזל דלי??????????????? נונה

טוסקה

New member
תגידי, היה משהו בהורוסקופ בנושא?

ראיתי שכתבת משהו בנידון ולא הייתי בטוחה למה התכוונת... איזה מבאס

דניאלה1311

Active member
מנהל
טוסקה נונה איזה באסה - מכירה את ההרגשה. נונה תגידי בגלל זה את מחזרת בזכו אגרסיביות אחורי נצנצ? אני ממש עמומה, מזו-זע-עת וגם נכלמת ובושה ככה מיתנהגת פולניה מינומסת??????????

דניאלה1311

Active member
מנהל
לרגע לא פקפקתי - אבל הן מתנהגות כאלו רק אנחנו (כל השאר העדות) שרלילות והנה גילינו ת'אמת העירומה. אוי לאן התדרדרנו לאן אני שואלת אותך.

TJ

New member
מה ענין שרליליות לעדה?

אמרי לי באיזו עדה אין שרלילות ואומר לך שאין עדה כזאת

פורפור

New member
מסכנות .מישו שם עליכן עין הרע

תעשו מהר מהר טפו טפו ושרשרת משיני שום.

פורפור

New member
וההורסקופ שלכן מאתמול

הנה מגיע לו עוד יום קסום, שבו יש לכם יכולות בצוע גבוהות מהרגיל, ורק צריך לחבר אליהן גם את הלב. כן, הלב, אותו איבר בוגדני שלפעמים אתם קצת חוששים לו ומשום כך מתרחקים - דווקא הוא זה שאותו כדאי לשתף עכשיו במה שאתם עושים, לקחת סיכונים, ללכת לפגישות מרגשות, ולצאת מהן כמו דליים גדולים

טוסקה

New member
דווקא זה נכון - אתמול גם אני וגם

תמנונה היינו בפגישות מרגשות. לקחנו סיכונים (מה, לבלות בנתניה זה לא לקחת סיכון?), אבל מה אומר ההורסקופ היום? היום?

פורפור

New member
../images/Emo57.gifצודקת ..

והיום
התחום החברתי והחברי מודגש בסוף השבוע הזה. צמידות בין אורנוס שליט המזל שלכם לבין הירח, הופך אתכם לקצת יותר רגשניים, וקצת יותר פתוחים לאנשים אחרים. כן, אתם קצת יותר זקוקים עכשיו לאחרים, וזה הזמן להזמין אליכם ידידים מסוגים שונים, לארח ולהתארח אצל אחרים לאורך השישבת, ולפתוח דלתות חדשות

למעלה