ברכות שועלת המדבר

ברכות שועלת המדבר ../images/Emo50.gif

אני רואה שצאת פורום חדש ארבלוני בע"מ האם זה אומר שניצלנו??.

רשע לא מפסיקה לצחוק ../images/Emo6.gif ../images/Emo8.gif

עוד לא באו ימות המשיח...ובטח לא שלך חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח נקרעתי מצחוק ...חחחחחחחח הרגת אותי עכשיו חבל´ז לא פשוט הלכתי לרעות בשדות זרים ...כמוך ...ומצאתי את החטאים הזה ...ולכולם שם עלה השתן לראש.. אז עשיתי להם בית ספר אבל מקומי רק לידך נשמה שלי טובה ...לא מוותרת על קקטוסים..ובטח לא על המלך שלנו צאר...!!!!!!!!!!!!

חחחחחח קקטוס ../images/Emo3.gif

רשע רשע פוייה...ככה אתה אוהב טפו מגעיל..חחחחחחחחח לא מפסיקה לצחוק יושבת מול המקלדת ורק צוחקת ...דרך אגב ביקרת אצל אברבנל שם..אחלה אתר ..בוא לשם תכתוב גם כן..מי יודע שם לפחות תוציא את הזמימות שלך שם.. ואולי גם את החטאים שבך ..דרך אגב יש שם גם כומר לוידויים..
קקטוס דרך אגב מגיע לך עוד מכות על אתמול בלילה..היית רשע מרושע ופוייה
עדיין כועסת עליך ...אבל נפלתי מהכסא שקראתי לכן מגיעה לך בוסה ענקית

אורמור

New member
שועלעלה..שמחה לראות אותך מחייכת..

לפני שמחשבי שבק..היית מעט נרגנת.. שמחה לחזור ולראותך מחוייכת.. זה הזמן ללחוש לך..ברוכה המצטרפת.. אור ממחלקת תאורה..

תודה יקירתי מקרב לב ../images/Emo23.gif

מפאת השעה לא אלחש על אוזנך כמה ממשפטי המרננים ..דרך אגב עשיתי בלאגן לא קטן בחטאים וזימה ..מוזמנת לראות מה חוללתי גם שם ..מקווה לימים טובים ושקטים..חחחחחח ממש שקטים כשאני בשטח..אבל נעים לי מאוד להכירך ואשמח לעשות זאת בהקדם האפשרי
ממני מכל ה
שושע...

נגה.ט

New member
גברת....

בפאתוס פתלוגי כמעט מושלם חסר רק חותם מגילות קורמראן

ליס

New member
להיתעורר ליום חדש איתכםכייף ../images/Emo42.gif

מרקיון ושועלתי עכשו גם כייף לי לקרא את הירידות החמודות את העקיצות ההדדיות מצב רוח מעלות ולכן גם אין לי טענות. ליס

למעלה