ברכות על הפורום החדש

בץ הצב

New member
ברכות על הפורום החדש

קודם כל אני רוצה לברך על הקמת הפורום החדש, ולאחל לו פריחה שגשוג והצלחה. בוודאי יותר הצלחה ממה שקורה לי עם הדיאטה שלי, יותר נכון עם הדיאטות שלי. אני בן 24, שמן במידה כזו או אחרת כל חיי (גנטיקה, כנראה). ניסיתי פחות או יותר את כל הדיאטות האפשריות, כאשר האחרונה היתה דיאטת המכורים לפחמימות שבה הורדתי 10 קילו. התבנית שחוזרת על עצמה בכל דיאטה היא שאני מתחיל אותה בהתלהבות, שומר על הכללים בצורה פוריטנית אבל אחרי כמה זמן (לפעמים זה כמה ימים, לפעמים חודשיים) אני מתחיל להפר את הכללים: תחילה בקטן, ואחרי זמן לא רב הדיאטה נכשלת ואני מעלה פחות או יותר את מה שהורדתי. מה שמביא אותי לשאלה הבאה: האם עדיף, אולי, להישאר שמן מבלי להיכנס לאובססיה של הדיאטה, של האוכל, לא לחשוב על הדברים האלו בכלל וכך להישאר פחות או יותר מאושר? הרי כשאני נמצא בתקופה של ``בין דיאטות`` אני משמין אבל בכלל לא חושב על נושאים כמו משקל, מספרים, אוכל, כן 3 ארוחות לא 3 ארוחות. זה קורה עד שאני חושב ``מעניין כמה עליתי``, עולה על המשקל, חוטף זעזוע ומחליט לנסות דיאטה , ואז שוב חוזר המעגל שתיארתי לכם קודם. אז מה אתם אומרים (ואומרות)? לוותר? להישאר שמן לכל החיים?

ארינה

New member
היי וברוך הבא לפורמנו

לדעתי הבעייה שלך היא בזה שאתה מכניס לעצמך לראש שאתה בדיאטה. אתה צריך להכניס לעצמך לראש שאתה שומר על תזונה נכונה וזה מה שמותר לך לאכול כי אחרת זה יזיק לך. לדעתי זו השיטה, וככה אני הולכת על-פיה. פשוט מסבירה לעצמי שזה עניין של תזונה נכונה ותו לא. בהצלחה לך ארינה

רוייקו

New member
כפרה, כולה ארבעה ימים וכבר עברתם

3 דפים ?? יא סאלאם ?? אולי אתחיל לכתוב שם לעצמי ? :-(

צפרדעית

New member
לא לוותר!!!

הבעיה שאתה מתאר היא בעצם ההתמודדות היום יומית של כל המשועבדים לדיאטות. שמן בראש ובראשונה הוא ``שמן`` בראש דיאטות קסם והבטחות שווא גורמות לאדם השמן לחלום על קיצור דרך להשגת מטרה. אין קיצורי דרך (ואת זה למדתי על בשרי) אנחנו (ואני מתכוונת גם לעצמי) חייבים לסגל לעצמנו אורח חיים נכון ולהפסיק לחשוב על ``דיאטה`` ברגע שנלמד להתמודד עם צורת אכילה נכונה, ונוותר על הרצון להוריד הכל ומייד, ייתכן ונצליח במטרה. אל תוותר על הרצון להיות רזה, ואך תשלים עם עודף המשקל. אני לא מכירה אנשים שמנים שמרוצים מעצמם תן לעצמך קרדיט ותתחיל לאכול נכון! אני בטוחה שבסופו של דבר תמצא לעצמך את דרך המלך ותלמד להתמודד עם השומן. שיהיה לך רק בהצלחה צפרדעית

פורומית

New member
אני אשמע קצת אחרת מאחרים

אני לא הולכת להגיד לך מה לעשות, אתה היחיד שצריך להחליט בסופו של דבר!! מאוד חשוב ומומלץ לבן אדם להיות במשקל סביר ובריא, אבל אני לא מזמן שמעתי מרופא משהו נכון, הדבר הכי קשה לגוף זה התנודה מפה לשם... הגוף משתגע ומשגע אותך ברגע שאתה משגע אותו, הדבר הכי לא בריא זה לעבור מדיאטה להשמנה ומהשמנה לדיאטה, אתה צריך להחליט או דיאטה או לא כי אתה גורם נזק רק מאוד לגוף במצב הנדנדה הזה!!!! דבר שני ואצלך זה קצת מאוחר, (גם את זה שמעתי מרופא) לפעמים עדיף לא להתחיל בשום דיאטה מההתחלה בכלל כי כשמפסיקים, מעלים חזרה וכפול ממה שהיה לפני הדיאטה שכבר עדיף להשאר במשקל הטבעי ולא לעבור תקופת צימצום כי לאחריה מכפילים הכל... זה נושא קצת בעייתי, וצריך לחשוב הרבה לפני שמתחילים וללכת ליעוץ והכונה עם מומחים ולא סתם ככה באוויר ולזכור שאם התחלת אתה לא יכול להפסיק!

LemOn the poet

New member
ובכן...

אם הפעם היחידה שהמשקל מפריע לך היא כשאתה רואה את המספרים, והוא לא עומד בדרך שלך אל האושר - תשאר שמן... הלוואי ואני הייתי יכולה להיות כל כך שלמה עם עצמי...

עיין ערך...

תסתכל בהודעה שלי הארוכה אבל בגדול זה ממש לא נכון להישאר שמן גם אני פחות או יותר בגילך והורדתי עכשיו איזה 6 קילו אני הייתי שמנמנה, לא שמנה ועכשיו אני כמעט במשקלי ואני מסתכלת על בנות בגילי פחות או יותר שגם להן יש משהו כמו 8-10 קילו להוריד ואני אומרת לעצמי שאני לא מאמינה שגם אני הייתי כזאת. למה? זה ממש לא יפה!! ומיותר. מה שכן אל תעשה ב ש ו ם פ נ י ם ו א ו פ ן דיאטות פחמימות או אבטיח למיניהם זה פשוט לא נכון אתה צריך להתרגל לאכול נכון ולעשות ספורט ולשמור קצת יותר מאחרים אני ממליצה לך על שומרי משקל כי אצלם השיטה באמת היא ``דרך חיים`` בהצלחה לך!!!

מירי,

New member
המכורים לפחמימות ואבטיח...

את כנראה לא מכירה את דיאטת המכורים לפחמימות , אין שום דבר בינה לדיאטת אבטיח , או דיאטת הלחם ודומיהן , זו דיאטה מאוזנת מאוד! רק שם לא סופרים קלוריות אלא מתיחסים לכמות הפחמימות במזון! ואני יודעת שיש אנשים שהיא מאד מאד מאד מתאימה להם!

bat17

New member
טוב אז ככה

קודם כל בץ בץ לדעתי אתה בכלל לא צריך לשאול שאלה כזו !! העצה שלי אליך היא לשאול את עצמך מה אתה באמת רוצה והאם אתה מאושר כמו שאתה??? מה אתה חושב ? אם אתה מרגיש שאתה רוצה את הדיאטה אך ורק בשביל עצמך אז כל הכבוד אבל אם תהיה במחשבה לעשות דיאטה בשביל ה``חברה`` שרואה רזים כיפים זו כבר בעיה גדולה שתצתרך לפתור אותה עם עצמך ולחשוב על זה טוב טוב אז מה אתה בעצם רוצה????? לא משנה מה שתחליט אני מאחלת לך המון הצלחה ושאף אחד לא יגיד לך איך לחיות את החיים גם אם אתה מלא וגם אם אתה אנורקטי!!! ביי ביי בת17

uzik

New member
לא - תזונה מאוזנת זו התשובה

יש דרכים לתת לגוף את התזונה הדרושה בלי``לחשוב על דיאטה`` לאכול מה שאתה אוהב ויחד עם זאת לשמור על המשקל לאורך זמן. הכותב היה במידה 54 מתחת לכרס לשעבר שעבר למידה 46 והחגורה במקום. מי יכול להאמין שסוף סוף אפשר להכנס לחנות ולמצוא את הצבעים וגזרות האהובים ולא להסתפק במבחר העלוב שיש ב``מידות הגדולות``. ועל זה שזה נמשך כבר שנים באיכות חיים מעולה אין בכלל צורך להזכיר. למה כי אני לא צריך להתלבט מה להזמין במסעדה ולהנות כשצריך מבלי ``לספור קלוריות`` או להיות בתקופות עונש.

למעלה