ברכות לתושבי בקעת אונו

מצב
הנושא נעול.

איליה.

New member
ברכות לתושבי בקעת אונו

ברכות לתושבי בקעת אונו
על תחילת פעילותה של חברת קווים! האם יש לחברת קווים אתר אינטרנט? האם יש להם מודיעין אלקטרוני כמו לדן? האם יש מפות ולוחות זמנים בתחנות?

ארזS

New member
האם יש כאן מישהו ששייך לאיזור הזה ?

ברכות לתושבי בקעת אונו
על תחילת פעילותה של חברת קווים! האם יש לחברת קווים אתר אינטרנט? האם יש להם מודיעין אלקטרוני כמו לדן? האם יש מפות ולוחות זמנים בתחנות?
אם כן, אז אנא ספר/י חוויות מהיום הראשון (אם הספיקו להיות כבר חוויות). ואולי איזו תמונה שנראה איך האוטובוסים נראים .

Carl Freeborne

New member
יש אתר וכאן כתובתו ../images/Emo70.gif

אם כן, אז אנא ספר/י חוויות מהיום הראשון (אם הספיקו להיות כבר חוויות). ואולי איזו תמונה שנראה איך האוטובוסים נראים .
יש אתר וכאן כתובתו

http://www.kavim-t.co.il

oren*

New member
דיברתי הרגע עם חברת "קווים"

ברכות לתושבי בקעת אונו
חברת "דן" תמשיך לספק להם מודיעין טלפוני - לא יהיה להם מערך מודיעין עצמאי (לפחות לא בתקופה הקרובה). אני מניח שכמו שהוסיפו את לוגו "קווים" לשלטי האוטובוס, כך גם יחליפו את המפות ולוחות הזמנים.

ה דרומי

New member
משרשר כאן אוטובוס נשרף ליד השוק

חברת "דן" תמשיך לספק להם מודיעין טלפוני - לא יהיה להם מערך מודיעין עצמאי (לפחות לא בתקופה הקרובה). אני מניח שכמו שהוסיפו את לוגו "קווים" לשלטי האוטובוס, כך גם יחליפו את המפות ולוחות הזמנים.
משרשר כאן אוטובוס נשרף ליד השוק
בעפולה הודעת אן אם אס {נמסר\נכתב} ברוטר נט.

איליה.

New member
מצוין!

מצוין!
מודיעין משותף. רעיון יפה מאד.

מצב
הנושא נעול.
למעלה