ברכות לניצחון מפלגת האוטובוסים והרכבות הערב !

מצב
הנושא נעול.

amit1270

New member
ברור שצדקת. ידוע שאתה אף פעם לא טועה.

אפשר בהחלט
כשאביתר נתן את תחזיתו, הוא לא התנה זאת בשום חיבור (מלאכותי) שאתה עשית למנדטים של ליברמן ובנט. הוא דיבר על המנדטים של הליכוד בלבד, זה הכל. הוא אמר שמספר המנדטים יירד ובוז'י ירכיב את הממשלה. אני אמרתי שזה חלום באספמיה. מי צדק? תפסיק להמציא תירוצים ותכיר בעובדות.
(טוב שלא כללת גם את המנדטים של ש"ס, עלה ירוק והרשימה המשותפת...)
ברור שצדקת. ידוע שאתה אף פעם לא טועה.

לא שכחתי כלום

הליכוד+ישראל ביתנו+הבית היהודי = 44
בבחירות הקודמות: 43

שכחת שהליכוד רץ ביחד עם ישראל ביתנו, ובבחירות הקודמות קולות רבים זלגו ממנו לבית היהודי וחזרו אליו אתמול. לא 70% ולא נעליים.
לא שכחתי כלום
בכנסת הקודמת היו לליכוד 18 מנדטים. כעת 30. זו עליה של שני שליש.
הקולות שזלגו מהליכוד לבית היהודי וחזרו אליו, הקולות שהליכוד "נתן" לליברמן בהסכם ועכשיו "לקח" בחזרה - הכל עליה. כל האקרובטיקה המילולית לא תעזור לך. התקשורת ואובמה נכשלו בענק, למרות השקעה של עשרות מיליוני דולרים בקמפיין להפלת נתניהו.

amit1270

New member
ברור שהתשקורת נכשלה והתחזיות התבדו

לא שכחתי כלום
הקולות שזלגו מהליכוד לבית היהודי וחזרו אליו, הקולות שהליכוד "נתן" לליברמן בהסכם ועכשיו "לקח" בחזרה - הכל עליה. כל האקרובטיקה המילולית לא תעזור לך. התקשורת ואובמה נכשלו בענק, למרות השקעה של עשרות מיליוני דולרים בקמפיין להפלת נתניהו.
ברור שהתשקורת נכשלה והתחזיות התבדו
לא תאמין, אבל אני אפילו חושב שמה שקרה בבחירות האלה הוא טוב, למרות שאני לא תומך ליכוד מובהק, והסיבה היא שחזרנו למערכת של שתי מפלגות גדולות. סיבה נוספת שמשמחת אותי היא שבניגוד לשנות ה-80 וה-90 הפעם החרדים לא מהווים לשון מאזניים בלעדית ויש אפשרות להחליף אותם (גם אם הסבירות לכך נמוכה ביותר).

בחודשים האחרונים של הכנסת הקודמת היו לליכוד 18 מנדטים

לא שכחתי כלום
בחודשים האחרונים של הכנסת הקודמת היו לליכוד 18 מנדטים
לאחר הבחירות של 2013 היו לליכוד נטו 20 מנדטים. כאשר כרמל שאמה-הכהן (שהחליף את ריבלין שנבחר לנשיאות) וגדעון סער פרשו מהכנסת נכנסו במקומם שני חברי ישראל ביתנו וכך הליכוד ירד ל-18.
מבחירות לבחירות העליה היא מ-20 ל-29 או 30 (כנראה 30) ולא מ-18.

ד"א עמית, גם לפי החישוב המופרך שלך אתה טועה...

שכחת שהליכוד רץ ביחד עם ישראל ביתנו, ובבחירות הקודמות קולות רבים זלגו ממנו לבית היהודי וחזרו אליו אתמול. לא 70% ולא נעליים.
כי 44 זה יותר מ-43, ואביתר אמר שמספר המנדטים יירד, לא יעלה. אז שוב הפסדת בוויכוח...

amit1270

New member
לא ידעתי שיש כאן מנצחים ומפסידים

כי 44 זה יותר מ-43, ואביתר אמר שמספר המנדטים יירד, לא יעלה. אז שוב הפסדת בוויכוח...
לא ידעתי שיש כאן מנצחים ומפסידים
אגב, החישוב שלי התבסס על 30 מנדטים לליכוד. כרגע זה גבולי.

DRORIKO8

New member
לא בדיוק עמית

לא בדיוק עמית
כי יש 10 מנדטים של כחלון עם נטיה לימין. הממשלה של ביבי תהיה הרבה יותר נוחה לו מהממשלה הקודמת שלו. הפעם הוא גם בא עם 30 מנדטים סוליקו ולא עם 30 מנדטים שהוא צריך לחלוק עם ליברמן

amit1270

New member
אני מסכים איתך, אבל התייחסתי ל"70%" של פד"פ

לא בדיוק עמית
כי יש 10 מנדטים של כחלון עם נטיה לימין. הממשלה של ביבי תהיה הרבה יותר נוחה לו מהממשלה הקודמת שלו. הפעם הוא גם בא עם 30 מנדטים סוליקו ולא עם 30 מנדטים שהוא צריך לחלוק עם ליברמן
אני מסכים איתך, אבל התייחסתי ל"70%" של פד"פ
ולבעייתיות שבחישוב שלו.

אורי404

New member
יופי של תמונות

וכמובן שאין מפלגה כזו אך אנו נארגן אחת כזו רק בשבילנו....
אז הנה 2 תמונות כיפיות ונוסטלגיות לערב זה ותהנו !
ערב טוב,
אביתר.
יופי של תמונות
על התמונה השנייה אני רק יכול לנחש, שאולי היא צולמה בכפר סבא. אבל אולי רק השלט נשאר ומקום הצילום הוא אחר.
אני לא מצליח לזהות את אזור הצילום.

Ccyclist

Well-known member
ניצחון למפלגות ההשבתה לחודשיים.

וכמובן שאין מפלגה כזו אך אנו נארגן אחת כזו רק בשבילנו....
אז הנה 2 תמונות כיפיות ונוסטלגיות לערב זה ותהנו !
ערב טוב,
אביתר.
ניצחון למפלגות ההשבתה לחודשיים.

מצב
הנושא נעול.
למעלה