ברכות לגולברי

Master Stav

New member
ראש המועצה של צורן קדימה הוא גולברי יצחק

ההפרש בינו ובין קולמן אבי היה 214 קולות.

אמיר8881

New member
אני אהיה ראשון

מראש לא חשבתי שגולברי יפסיד אך אין ספק שקולמן נתן פייט רציני הפרש הקולות מעיד על חוסר שביעות רצון ומהווה כרטיס צהוב לגולברי. אני מאחל לגולברי הצלחה ומקווה שיתעלה וישפר יש לו את היכולת, הנסיון וכפי הנראה את הסמכות להשקיע ולשפר ולפעול לטובת היישוב. אני מקווה שחברי המועצה גם הם יתעלו ויהוו רוח גבית לפרוייקטים שיקדמו את היישוב ומצד שני ולא פחות חשוב כלבי השמירה של כולנו על היישוב מפני שרלטנות במידה ותופיע. כמו שציינתי לא פעם, על קולמן להוכיח את עצמו לפחות קדנציה אחת כחבר מועצה גם מנדי, אם שניהם רוצים להיות מועמדים אלטרנטיבים ראויים מגולברי בבחירות הבאות. בהצלחה לכולם/נו. אמיר

naamas7

New member
לאמיר ראשון המברכים!

לפחות הייתי הוגן בברכה שלך! אני תקווה שאתה יחד עם הקבוצה שתמכה בגולברי תדעו לקום היום בבוקר ולתת מעצמכם למען הישוב קדימה-צורן. תדעו גם אתם להוביל את גולברי בדרך הנכונה! אל תשאירו רק לנו להיות כלבי השמירה! אתם שברחתם בו צריכים להצדיק בחמש השנים הקרובות את הבחירה שלכם! בואו לעזור בחינוך, בבטחון, בניהול, בהתנדבות.... ואני מקוה שתדעו גם לבקר ולצעוק כשיהיה צורך! זה המבחן שלכם בחמש השנים הבאות נעמה

אמיר8881

New member
עם כל הכבוד

אנני מרגיש במבחן, כמו שלא הייתי מעמיד אותך כתומכת קולמן אם הוא היה מנצח במבחן דומה. החוק נותן לראש המועצה סמכויות ביצוע ולחברי המועצה סמכויות תכנון ובקרה. על אותם 11 אנשים - שנבחרו כחוק - ורק עליהם מוטלת האחריות לניהול ולפיתוח היישוב. לגבי נושא ההתנדבות אני מקווה שתרדי מקו המחשבה המתנשא והציני הזה... פרוש דברייך "תדעו לקום... ובואו לעזור..." הוא שרק תומכי קולמן עסקו בהתנדבות קהילתית? לא רק שהוא לא נכון - הוא מכוון לכיוונים אפלים ורעים... צאי מזה... אם את מאמינה בכך את לא מכירה את היישוב. אמיר

ברכות לגולברי - תשובה לאמיר

ברכות לאיציק גולברי, מקווה שהקדנציה הזו תהיה מוצלחת. כל הכבוד, עלה והצלח. אמיר, מבחינה חוקית ופורמלית אתה כמובן צודק (כמעט לגמרי) אבל מבחינת המחוייבות המוסרית אינני מסכים איתך. לתושבים צריכה להיות מילה. מותר ורצוי לקדם נושאים, ולצעוק כשדברים לא מתנהלים כיאות. הדוגמה של הכיכר שלא סללו ושהתושבים יצאו נגד פתיחת הכביש היא דוגמה מצויינת. עמידה של הרבה תושבים ביחד על דעתם, שווה לדעתי לא פחות מהצבעה של חבר מועצה אחד.

naamas7

New member
מבחן הזמן!

אמיר, כנראה שאתה לא מכיר אותי או שכמותי באמת וגם, מי אמר שרק אנחנו עושים! הישוב שלנו מלא באנשים מדהימים שעושים רבות למען הקהילה והישוב ואני רק אחת מתוך אותה קבוצה, ואולי גם אתה!. השוני הוא באינטרסים המצויים מתחת לשטח בפעילות של חלק מהאנשים -אי אפשר לעצום את העיינים וגם אנחנו לא אנשים נאיביים. אין שום דבר אפל או רע בדברי - אבל בהחלט מותר לי לחשוב: לפנינו עומדות חמש שנות מבחן ועשייה לצידן והן הרבה יותר משמעותיות מהחמש הראשונות. אני תקווה שהתמהיל שיעשה על ידי איציק גולברי ועל ידי האנשים הסובבים אותו יאפשר לכולנו לחיות טוב יותר בישוב. אני לא מקבלת את דעתך שרק על 11 איש עומד כעת העולם - הוא עומד על כל 18 אלף התושבים.

אמיר8881

New member
תגובה

אני לא מכיר אותך אישית תקראי טוב שוב את הפוסט הקודם שלך - ותביני מה השתמע מדברייך ולמה זה הקפיץ אותי. לגבי האחריות נכון שאותם ה - 11 אמורים להיות קשובים לציבור ובכך לכל אחד מאיתנו יש את האחריות להציג לנציגים את דעותיו (טלפונית או בכתב ובמקרים מהותיים גם באמצעות בהפגנה) אך מבחינה תחוקתית רק לאותם 11 הסמכות לדחות או לאשר ולא לאף אחד אחר מאותם 18 א' תושבים.

א ר י י ה

New member
אמיר, אין ספק שכל 11 נבחרינו הם בעלי

סמכות ויכולת אבל אל תשכח כי כולנו חיים פה כבר מספר שנים וחלקנו אף היה חבר/ת מועצה (כמוני לדוגמא). חברי המועצה יכולים לתת הוראה (בדרך של הצבעה בישיבה) לראש המועצה לעשות דבר כזה או אחר ואף לתקצב את המייזם אבל הרשות המבצעת היא ראש המועצה. להזכירך, יש תוכנית שהיא דוגמא מצויינת לכך, תוכנית הביטחון. היא אושרה ע"י ה-11, תוקצבה על ידם ועדין מחכה לביצוע אף שחלפו כבר כשנתיים מאז שניתנה ההוראה לביצועה ע"י ה-11. עמית יקירי, טוב עשתה נעמה שהזכירה לך כמו לי כמו לכל התושבות/ים שלנו........ תפקידנו לא תם עם שילשול הפתק לקלפי. בטח ובטח אם אנו רוצים לראות את ה-11 מתפקדים לשביעות רצוננו. יש לבדוק את תפקודם, לבקר, לעזור, להתנדב, לקחת אחריות ולשאת בתוצאות. לרובנו המכריע ישנם רק שני נכסים: ילדות/ים ובית. על נכסים שומרים או שמפסידים אותם!! בואו נשלב ידיים ונשמור עליהם יחד. בטוח ששמירה של 18,000 טובה משל 11 גם אם הם ממש אנשים טובים, מקצועיים ואכפתיים. יום נפלא גלית מס-איידר

toshevet1

New member
ניצחנו בגדול

מזל טוב לראש המועצה יצחק גולברי ורוב תודות לכל הפעילים והאנשים שתמכו בו. תודה גדולה לצוות המיוחד והמגובש של צורן במיוחד לאורן לוטרינגר שגם בזכותו הרבה קמתי היום והצבעתי בקלפי. יישר כוח על כל התושבים שמתנדבים מהלב....כולנו נצמח יחד וגולברי יצעיד אותנו קדימה. תודות....נישוקים וחיבוקים

rina46

New member
גולברי ראש מועצת קדימה צורן!!!! :)

גולברי אוהבים אותך כולםםםם אפשר לישון בשקט תודה לכולםםםם ולכל אלה שקיוו אחרת.. נתראה בסיבוב הבא......

kobiski

New member
לישון בשקט?

גברת rina46 הנכבדה וכל שאר פעילי גולברי, הדבר האחרון שאפשר יהיה לעשות זה לישון בשקט, ותעיד על כך העובדה שהתעקשתם לנסוע באמצע הלילה בשיירת מכוניות ברחובות קדימה תוך כדי צפירות רמות, וצפצוף על כל החוקים והנורמות שהעיקרית ביניהם היא זכותם של ילדי הקטנים לישון בשלווה! שום דבר, ובטח לא בחירות מקומיות מצדיקות לגרום לתינוק להתעורר באמצע הלילה בבהלה משנתו. אם מה שקרה הלילה מרמז על חמש השנים הבאות, אני חרד מאוד לבאות. תתביישו לכם כולכם!!! גם לתהליך דמוקרטי יש גבולות של מותר ואסור. תתנהגו כמו מבוגרים ולא כמו חבורה של פרחחים מהצ'כונה. גלו אחראיות ותנו דוגמא אישית. מקווה שהמסר הזה יגיע לגולברי, ויזכה להתייחסות עניינית מצידו.

orenh47

New member
לגברת רינה ושאר השמחים

עם עובדות אין להיתווכח ברוכים הבאום לעוד 5 שנים של 80 שח אגרת ביטחון ממנה לא מקבלים עשרים אחוז ביטחון עוד 5 שנים בה משלמים מיסים הכי גבוהים באזור השרון ומקבלים ישוב מלוכלך האם גם בקדימה זה ככה?? מישהו בדק פעם מה קדימה משלמים עבור מים ומה אנחנו? בקיצור חמש שנים בה הגיע הזמן למצוא מתמודד ראוי מצורן שכולם יתאחדו סביבו מזל טוב אדון גולברי הגיע הזמן שתשב עם עצמך ותחשוב מדוע הפרש הקולות היה כל כך זעום ומה ואיך אתה יכול לעשות יותר טוב כי מעט מאוד דברים טובים קראו כאן בישוב אורן הוף

ofer1niv

New member
אורן ידידי

שלום אתה כבר לא אומר כאילו הפכנו לאוייבים ? הרי כולה כול אחד תמך באחר אז מה קרה בדיוק? דמוקרטיה זוכר? ההפרש לפני חמש שנים מיוסי מלכה לא היה גדול בהרבה אולי 38 קולות משהו? נכון יש המון מה לעשות והגיע הזמן לחשבון נפש על זה אין עוררין ואני מאמין שאיציק ירים את הכפפה הזו הו נבון אמיץ ויודע לעבוד למרות כול מה שזרקו עליו . ולדעתי הרבה דברים טובים קורים בצורן וזו לא העת לויכוח אבל זכור בחירות רפש לעולם אל תירק לבאר ששתית ממנה ואל תפנה גב לחברים בגלל בחירות עופר ניב

orenh47

New member
עופר ניב הבנת הנקרא

עופר נחמד מאוד הפרשנות שלך עכשיו אני יודע שאתה גם בשם רעעעל עופר קרא ותבין אין ולא היה לי מעולם שום דבר נגד מישהו שהצביע גולברי יותר גדוע בעיני לקנות דיסקים של ריטה מתי עופר לא אמרתי לך שלום כשנסעתי וחילקת פליירים?? אתה מכיר אותי מספיק טוב כדי לדעת שאם היה לי משהו נגדך או לא הייתי סובל אותך חלילה וחס היית יודע מזה אני דוגרי אין לי בעיה לברך אותך לשלום וביתי פתוח בפניך ובפני כל אחד לפני שאתה קובע עובדות רצוי רק דבר אחד לבדוק אם הם נכונות עופר צא מהסרט אין לי ולא היה לי דבר נגדך אורן הוף תומך בהבאת האבנים המתגלגלות לארץ הקודש

עמית1100

New member
מחיר המים

אורן, בכפר בקדימה קיימת אגודה פרטית לאספקת מים בבעלות החקלאים/החלוצים שהקימו ובנו אותה מכספם הפרטי לפני 70 שנה. מחיר המים באגודה הוא לא עניינך, מאידך אתה יכול לפנות למועצה שתוזיל לך את מחיר המים. לגבי הארנונה, זאת אחת מהבעיות הכאובות של האיחוד המטופש שנכפה עלינו, ושבגינו עלתה הארנונה בקדימה ב כ 50 %. גם כאן ניתן להפעיל לובי פוליטי שיפעל להורדת נטל הארנוננה, כפי שאני עשיתי בקדנציה הקודמת, ומנעתי את העלאת הארנונה בכ 3 % נוספים. כיום, קיימת מועצה מאוזנת, וניתן בקלות לחייב את חברי המועצה לפעול בכיוון, במיוחד לאור הצונאמי הכלכלי שמתרחש בימים אלו.

orenh47

New member
תגובה לעמית

לא עסק שלך?? לא מתעסק בזה ומסיר את הכובע בפניכם על עניין זה מכיר טוב את אשר יומטוביאן שסידר זאת עבורכם הוא אחלה אדם ואת האיחוד המטופש צריך לנסות לפרק על זה איני מתווכח כל טוב אורן

למעלה