ברכות, הודעות ושונות

הרגע חזרתי משמרטפות אצל

נ(נשכני לשעבר גמרנו עם הנשיכות) ואחותו הגדולה, עשינו מה זה כיףףףףףףףף הם עזרו לי לסדר קצת את הדירה(הבלגן חגג)לשים צעצועים בארון,לטאטא את הריצפה ולזרוק זבל,כל הענין התנהל תוך כדי דיאלוג שיויוני בו כל אחד השתתף ,סיע ותרם את חלקו(הם הראו לי איפה נמצאים דברים ומה שמים איפה, וכימעט בכל דבר התיעצתי ונעזרתי באחות הגדולה וכך נתתי לה הרגשה של התיחסות ובגרות)דברים שלא הרשיתי נימקתי בתקיפות למה,אחכ ירדנו למטה והסתובבנו קצת עם עגלות ובובות(איך היה להם חשק בחום הזה).כשחזרנו התעקשתי על אמבטיה שהבגדים לי ספגו לפחות חצי ממנה (נ נ)אבל ההורים קיבלו אותם רחוצים ונקיים. שלכם חנה גונן שאוהבתתתתתתת ילדים

Kalla

New member
נעים מאוד, הגיע הזמן להצטרף אליכם

לי יש ילד בכיתה ג´ ובן ובת קצת פחות משנה וחצי. חלק מהשמות פה כבר מוכרים לי מפורומים אחרים ואת האחרים אשמח להכיר.

אמא1

New member
../images/Emo9.gifהי כל חברות הפורום../images/Emo140.gif

לכל הילדים הנרגשים וההורים הנרגשים אולי עוד יותר שיהיה בהצלחה מחר בגנים / פעוטונים / משפחתונים.... הלוואי הלוואי שיעבור בקלות ליקירנו הקטנטנים ולנו ההורים. שלכן, אירית

מלמלה

New member
צעדים ראשונים בגן / מעון

יש לי בבית מחברת זכרונות וככה כתוב שם: 1 ספטמבר 1997 - היום זה יום מאוד חשוב "ה-1 לספטמבר" הראשון שלנו במעון של גן גורים ואמא כל כך דואגת לך ילדה קטנה שלי. הלכנו ביחד לגן ואבא נשאר בבית מעט עצוב ומעט שמח. את היית כל כך סקרנית ובודקת כל דבר - הכל חדש ומענין והתנהגת למופת - רק לאמא קשה כי היא כבר לא מפנקת אותך כל היום כמו שהיא רגילה וכמו שהיא אוהבת לעשות - שיהיה לך בהצלחה ילדה שלי אהובה. כתבתי את זה לבת שלי לפני 5 שנים היום רגע לפני שהיא עולה לגן חובה אני רוצה להביא את זה לכאן ולכל המתחילים את צעדיהם הראשונים ולכל הממשיכים במעון ובגן - הרבה הצלחה וכייף שנת פעילות יצירה צמיחה וגדילה שתפיקו את המירב

noampe

New member
לכל המעוניינים - הפנינג בירושלים!!!

חוגי הסיירות של ה-קק"ל בירושלים, בשיתוף עם המרכז הקהילתי נחלאות, מתכבדים להזמינכם להפנינג סיירות שיערך ביום ב´, ה-2 בספטמבר, בין השעות 15:00-19:00 אחר הצהריים, בגן סאקר שבירושלים. בהפנינג יהיו משחקים ופינות הפעלה ויצירה בנושאים שקשורים לטיולים, טבע, ואיכות הסביבה, לדוגמה פינת סנפלינג, הכנת פיתות ותה, מסיק זיתים ועוד. ההשתתפות בהפנינג היא ללא תשלום. לפרטים נוספים אפשר לפנות לטלפון 02-6250337.

אמא1

New member
וגם ../images/Emo140.gif

לכל הגננות, המטפלות, מנהלות משפחתונים, פעוטונים... הכיוון ברור... שיהיה לכן גם בהצלחה מחר, שתהיה שנה כייפית, קליטה קלה ונעימה, הרבה אהבה מהקטנטנים, והמון סיפוק. שלכן, אירית

לאה_מ

New member
איזה יופי ../images/Emo20.gif

וכמה מרגש להזכר שוב ביום הראשון במעון. אני לא כותבת, אבל מצלמת. מקווה שגם התמונות יזכירו. בהצלחה לכל המתחילים שנת לימודים חדשה.

לאה_מ

New member
תודה רבה.

שתהיה, באמת, שנת לימודים מוצלחת לכולם. גם להורים. נ.ב. התנדבתי להיות נציגת הכתה של שירה בועדת ההיגוי של בית הספר, אז אני אוכל לדווח "מבפנים" במהלך השנה

../images/Emo41.gif עדכון בדף הקהילה ../images/Emo41.gif

בימים האחרונים נוספה פונקציה של המלצת ספרים/קלטות וידאו/ דיסקים לדף הקהילה. המוצרים שמופיעים בקטגוריה זו נלקחו מתוך החנות הוירטואלית ibook של סטימצקי (איתם לתפוז יש הסכם). את הרשימה עצמה הרכבנו לאה ואני והיא למעשה, מבטאת את הטעם האישי שלנו. תוכלו למצוא ברשימה ספרים להורים, ספרים לילדים, מספר קלטות וידאו ודיסק אחד
. תהנו

מירי,

New member
אימהוּת

פורום חדש שמדבר עלינו האימהות , על הציפיות התחושות והגדילה שלנו! כולכן מוזמנות. ותודה לנועה על שנתנה לי את הבמה להזמין אתכן!

נעה גל

New member
גם ממני ../images/Emo50.gif

אם מתעוררים אצלך דיונים מעניינים את מוזמנת לתת לנו קישור אליהם כדי שנשתתף.

למעלה