ברכה לידידה ממש ממש טובה

invisible fire

New member
ברכה לידידה ממש ממש טובה

לידיה שלי יש מחר יומולדת ואני רוצה להכין ברכה בדרך שלא סתם לכתוב על דף רעיונות?\ תודה

m o s h 1 0

New member
ברכות מקוריות

פה יש שרשור מלא רעיונות וכאן אפשר למצוא מבחר מכובד של משפטים לברכה מתוקה

SשקדS

New member
אההם אולי....

לקנות חמסה מעץ, לצבוע אותה ולכתוב עליה את הברכה? לקנות לוח שעם ואת לתקוע בו פתקים שעל כל פתק כתוב מילה ואז יוצאת הברכה... אני בכיוון?

SשקדS

New member
עוד קצת...

-אפשר לקחת פנקס רשימות כזה/ מחברת/ספר זכרונות ובכל דף לכתוב משפט/ מילה וככה יוצאת ברכה!! ובשאר הדפים אפשר להדביק תמונות שלכן בדיחות שלכן... או להשאיר רק שיהיה לה... טוב אני אמשיך אחרי זה כי צריכה לרדת לארוחת ערב....

SשקדS

New member
ממשיכה!

אפשר להכין זר בלונים ככה שעל כל בלון כתוב איחול אחר/לכל בלון לקשור דף עם איחול אחר! אפשר להכין לה חוברת עבודה בכל עמוד עבודה אחרת למשל: בילבולי מילים- ואז זה יצור משפט שהוא ברכה. תפזורת- צריך למצוא מילים שיוצרות ברכה. וכו'...

אממ

מין ספרון כזה שבכל עמוד בו יש משפט-שניים, והכל יוצר מין סיפור כזה לשיפור מצב הרוח. לצד כל משפט יש תמונה של בע"ח שאיכשהו מתקשרת למשפט. התמונות נחמדות, מצחיקות וכיפיות, והתוכן כתוב בצורה משעשעת, נחמדה ובאמת יכול לעשות טוב על הנשמה
. אתה יכול אפילו לקנות לה את הספר, עולה משהו כמו 40, אני מניחה שתמצא בכל חנות ספרים (אני יודעת שיש גם ב"הפנינג"). יש עוד כמה ספרים נורא נחמדים בסדרה, אתה יכול אולי ללכת ופשוט להסתכל ולקבל רעיונות. אתה יכול, במקום תמונות של בע"ח לשים תמונות שלכם/שלה/שלך וכאלה
המון בהצלחה

למעלה