ברכה לאחי...

XSigal

New member
ברכה לאחי...

ערב טוב, אני חייבת להגיד קודם כל, כל הכבוד על כל העיצובים המקסימים שאתן עושות.... על מהירות התגובה והרצינות... רק מלעבור על הפורום, זה מקסים. לאחי יש יום הולדת, וחברתו מארגן לו מסיבת הפתעה מחר, והיא ביקשה ממני לרשום מעין זכרון מהזמן שהיינו ילדים וברכה.. הנה משהו מצורף... יש לי גם כמה תמונות שלנו יחד, חשבתי אם תוכלו לעצב לי את זה בצורה יפה ולהוסיף את התמונות, ככה שהיא תוכל להקריא את זה ולהביא לו את זה למסיבה מחר. המון תודה על העזרה...אני אשמח אם תוכלו לשלוח לי כתובת דואר אלקטרוני לשלוח את התמונות... רוני המקסים, מה נכתוב לבחור כמוך מיוחד, • שאוהב לצאת לטיולים רגליים כל הזמן, מה שהיינו עושים יחד כשעוד היינו בארץ, • שהיה מפחד שחלילה וחס מישהו ישאר מחוץ למעלית, כשהיינו בארה"ב לבת המצווה שלי, כל כך דאגת לנו, או בעצם, אתה עדיין דואג לכולם.... • שהיה יוצא לבלות כל יום שישי כמעט,וחצי שעה לפני שהיה רוצה לחזור היה מתקשר אליי והייתי מתעוררת משינה, רק כדי לבוא לאסוף אותו, העיקר שהוא יהנה ויהיה מאושר.... • שאוהב להעניק ולפנק את הילדים שלנו, ומאוד קשור במיוחד לשי-לי ..... מה נכתוב לך ליום ההולדת ..... חוץ מ.... שרוני בחור עם לב זהב ובו מקום מאוד רחב בחור כמוך כה מהמם פשוט מושלם בעל חוש הומור ועם שמחה בחיים בחור הכי מקסים בעולם כשצריך מעניק אהבה לככולם לכן אנחנו רוצים לאחל לך שהשמש תחייך אליך שהקשת תגן עלייך שהגשם יבכה בשבילך והפרחים יפרחו למענך שבכל בוקר עם חיוך תתעורר שלשמוח ולצחוק לא תשכח שלעולם לא תפסיק לחלום ותמיד תשמור על הטוב שראשך יגע בעננים ושתדע רק ימים מאושרים שתגשים את כל חלומתייך ובהצלחה בכל מעשה ידייך יש יום בשנה חשוב. יום מיוחד יום שמח יום כתום וזהו זה יום הולדתך היום המון ברכות קטנות וגדולות לשנים שכבר היו ולאלה שבאות שהיה לך הרבה אושר ועושר יושר וכושר וכל מה שתיקח על עצמך לעשות יצא הכי טוב שרק יכול להיות היה עמוק וצלול כמו המים יהא אושרך בשמיים כמו ציפור תמיד חופשי כמו השיר צעיר וחופשי שא כל מעשייך בגאווה וימלאו חייך באהבה אוהבים אותך תמיד, סיגל, דביר והילדים...

XSigal

New member
אני צריכה רק עיצוב עם הכיתוב, אני לא אשתמש

בתמונות....כי אני צריכה את זה להיום בצהריים ואני לא מצליחה להעלות את התמונות מפה... המון תודה,

XSigal

New member
בבקשה עזרה...

סליחה, לא שלחתי בסוף, אני אשמח אם תוכלו לעזור לי שאני אשלח את זה מחר .... תודה

מלאכיית

New member
מוכן לך:)

יאללה אחיר הסתבכויות ועצבים על התוכנה, הגיע הזמן ללכת לשיון. לילה טוב!!

XSigal

New member
אפשר בבקשה את הקובץ ב PDF

או בקובץ גדול יותר, כי אני לא מצליחה להדפיס באיכות טובה. תודה

למעלה