ברית מילה והנאה מינית

אדהקרח

New member
ברית מילה והנאה מינית

האם ברית המילה פוגמת בהנאה המינית של הגבר ?
ההגיון אומר שכן, אם כי קשה לבדוק את זה באופן מדעי.

מעניין לשמוע מגברים שעברו מילה בגיל מבוגר. האם חיי המין שלהם השתנו בעקבות המאורע הדרמטי (שלא לאמר, טראומטי ...).

האמת שאין לי מושג ....

אבל ראיתי השבוע איזה תוכנית ב TV, על הורים שלא חותכים לילדים שלהם מטעמי כאלו ואחרים ......

אותי אפחד לא שאל בזמנו לצערי , ואני בהחלט מתגעגע ל 2 ס"מ שהיו מכפילים אותו , זבש"י

אדהקרח

New member
האם ניסית עם גבר לא נימול ?

הלינק טוען שסקס עם גבר נימול הוא פחות טוב גם לאישה.

מעניין לשמוע חוויות/תיאורים מנשים שניסו עם גברים לא נימולים.

סקס עם גבר ערל טוב לגבר המקבל

כי בחלק מהחדירה הזין מתחכך בתוך העורלה ופחות בריריות התחת , מה שמקל במשהו את חיהם של הנאנסים בכלא בחו"ל ..

חופ שיה

New member
היה לי

חבר שנתיים שלא נימול ולא הרגשתי הבדל מהותי בסקס איתו בהשוואה לגברים נימולים.
חייבת לציין שלחבר הלא נימול שהיה לי, לא היה הרבה עורלה מיותרת על האיבר מין. לא בזקפה ולא כשהוא היה בחוסר זקפה.
האיבר שלו, רוב הזמן נראה כמו איבר נימול ולא כמו איבר שלא נימול. רק כשהיה מתכווץ לו בטירוף היה אפשר לראות את העורלה המלאה שמכסה את הכיפה/חלק מהכיפה שלא כמו אצל איברים נימולים.

בתור זאופיל ידוע ,

את בעצם מתארת מראה של צב מפוחד בשריון ?

למרות שהמרקם יותר מתאים ל
.

קריסטה

New member
יכול להיות שהוא היה מ"ברי המזל"

שנולדו נימולים, כלומר מראש העורלה לא התפתחה כראוי.
כן, יש גם כאלה

למה לא התפתחה כראוי?

אני לא חושבת שאצל כולם זה אמור להיראות אותו הדבר... לא נראה לי שלזה מתכוונים בנולד נימול, נראה לי שמתכוונים לפשוט נולד בלי עורלה. אבל מה אני יודעת. על זה שעונה לתיאור הדומה לשלה אני באמת לא יודעת אם היא נימול או לא.

חופ שיה

New member
כנראה שאצלו כמות העורלה שעוטפת את האיבר

הייתה מזערית עד כמעט בלתי נראית לעין.
תארו לכם מה קורה לגבר שיש לו מבנה כזה של עורלה כשהוא עובר ברית מילה בינקותו.
לפי ההסברים שהובאו לפנינו, סביר ששק האשכים היה עולה למעלה בעת זקפה כדי להשלים את פיסת העורלה שנחתכה ושגם ככה לא היה הרבה ממנה מלכתחילה.

או שהיה צומח לו עור חדש שישלים מה שחסר

גם ככה אורך ועובי האיבר בגיל 8 ימים הוא כמעט כלום.
העור (יחד עם העצבים שבו, אגב) גדל וצומח בגיל ההתבגרות. אם חסר משהו אז הגוף יכול להוסיף.

פעם קראתי שכמעט 40% מהבריתות מצריכות תיקון

לא יודעת כמה זה נכון אבל אני מכירה אישית כמה שכן עברו תיקון בינקות.
מאוד נפוץ מצב שבו מורידים פחות מידי ואז גבר נשאר עם טיפה עורלה או מקרים שבהם מורידים יותר מידי ואז יש מצבים שזה פוגע בתפקוד המיני.

תשאל את שבלולה, אני בטוחה שלה יש את הנתונים המדוייקים.

מתוך 3.5 מליון גברים בארץ...

כולל המוסלמים - 40% זה מליון וארבע מאות אלף גברים.
...אז נראה לי שהמספר שקראת לא נכון.

למה נראה לך?

אף פעם לא שמעת על אף תינוק שלקחו לבית חולים אחרי האירוע הנפלא?

אין לי מושג לגבי המספרים

אבל פעם גם אני חשבתי שזה בטח משהו מאוד נדיר ואחרי זה הבנתי שלא ממש, ושגם במשפחה הקרובה היו מקרים... פעם אחת אפילו בשיחת שולחן שמעתי מזוג חברים של ההורים על הדימום שהיה לבן הבכור שלהם... בזמן האוכל

גם תחושת הבטן שלי אומרת שזה בטח מספר גדול מדי ושיותר הגיוני שזה 4%, אבל לא אתערב על זה.

גם לי אין מושג לגבי המספרים, האמת.

למען ההגינות אני אכתוב את זה - גם 40% יכול להיות, למרות שזה אומר ששניים מכל חמישה גברים עברו ניתוח תיקון. אז יכול להיות, אבל בהסתברות ממש נמוכה.

ההגיון שלי אומר שאם זה בכלל נכן אז זה בטח 0.4%, וגם זה הרבה מאוד - ולמה 0.4%? כי יש שם גם אפס וגם ארבע, בטח התהפכו הספרות.
אבל זה סתם ניחוש, גם אני לא אתערב על זה.

(אלא אם הזוכה בוחר מי למעלה - אבל את הרי אמרת כבר שאת לא מתערבת, אז באסה. וחוצמזה, אני נימול, אז ממילא אין לי סיכוי. הלך עלי).

זה לא "גברים עברו תיקון"

אלא "תינוקות ממין זכר עברו תיקון", לרוב לפחות. אני מניחה שההורים לא ממהרים לדווח על כך לכל מכריהם (עד שהנימול בן 25 ואז הם עושים את זה בשיחת שולחן
). בכל אופן, גם לי 40% מקרב כלל הנימולים בישראל נשמע נתון מוזר שקשה לי לקבל אותו. זה מזכיר לי את הנתונים המונפצים של המרכז לסיוע לנפגעות תקיפה מינית.

למעלה