ברית אחת לכול היהודים

MaiMon11

New member
ברית אחת לכול היהודים

לכול המנהלים של כול הבריתות חבל שבגלל מאבקי כוח ושליטה נפסיד את המשחק לגויים אני קורא לכול המנהיגים של כול הבריתות הרציניות להתאחד ולהילחם באויב האמיתי תישכחו מהמישחק הקודם וכול היריבויות שהיו המשחק הזה יתאפיין במלחמות ביננו לשאר העולם במיוחד הערבים אני מציא שם אחד לברית ברית בין הבתרים ביחד ננצח לחוד ישברו אותנו אחד אחד. בעניני שליטה ואגו כול ברית תיוצג על ידי המנהיג שלה כמו המאפיה

zivv9

New member
זה רעיון טוב אמנם...

לא לאחד לגמרי את הבריתות פשוט לשתף פעולהכ ולהילחם ביחד...

MaiMon11

New member
כורח המציאות

המלחמה הזאת תימשך הרבה זמן אם היא תיגמר בכלל יש הרבה יותר ערבים וזה רק ילך ויחריף לדעתי צריך לפתוח פורום כמו זה שיעזור לחבר בין הבריתות למען המטרה. צריך לעשות רשימת חיסול של המדינות החזקות מנהיגי ברית (ברית בלי סיסמא)ובכלל אם יש מישהו שמדבר ערבית .דרוזי או משהו להכניס אותו ושיעביר מספרים ובעניין לחבר את הבריתות הרי בפועל זה מה שקורה לדעתי זה יהי מאוד חכם אם כולום ילחמו תחת דגל אחד למען אותה מטרה. הרי שנתקוף הבריתות יתערבבו ושאנשים לא יבכו למה הוא ואני לא {כיבוש אדמה.הצעה באום וכו}

niv1990

New member
תעשה לי טובה עם היהודים\גויים

זה לא נשמע משהו... אבל האמת היא, שבניגוד למ"צ שם אנחנו חזקים, פה זה יהיה אתגר להשתלט על המשחק. מה גם שאנחנו מדברים באותה שפה והכל, אז זה נשמע מענין, אבל די עם התעמולה המצחיקה הזו
דרך אגב, אפשר גם לשת"פ עם שחקנים ממדינות אחרות בשביל להשתלט יחד איתם, מה רע בזה?

למעלה